bugün

opera ikisinide sikinde sallandırır. amma ve lakin birçokları habersizdir bu durumdan.
Chrome'nun ezip geçerek galip geleceği karşılaştırmadır.
internet explorer,opera,chrome, firefox kullanmış birisi olarak son kararım chrome. kendimde ekmeğimi bilişim sistemleri üzerinden yiyen birisi olarak son kararım bu.
neticede hepsinin internete soktuğu karşılaşma. gören de ibanez'le gibson kıyaslanıyor zannedecek.
ikisini de denemiş biri olarak gerek eklentileri gerek kullanışlılığı olarak kesinlikle firefox diyebilirim.üstelik chrome sizin her yaptığınızı çaktırmadan kaydetmektedir.firefox da ise diğer tarayıcılarda olmayan gizli tarama özelliği bulunmaktadır.
Edit: gizli tarama chromeda da varmış.uyardığınız için teşekkürler.
chrome eski süratini kaybetmeye başlamıştır. firefox da çok süratli değildi zaten. eşitlenmişlerdir.
sadece ama sadece babylon un ctrl+right click özelliği için firefox. o da son güncellemelerden sonra işe yaramadığı için v3 tercihim. babylon şu chrome da çalışsa da chrome kullansam.
"chrome dağlara taşlara" sloganıyla chrome' un kazanacağı müsabakadır.
eklentileri ile firefox' un, sadeliği ve kolaylığı ile chrome' un alacağı karşılaşma.
mozilla alır. çünkü her ne kadar önemsiz bir özellik de olsa chrome'un geçmişi silinemez. veya da ben silemedim. ayrıca mozilla'nın yeni sürümleri çok hızlı. sözlüğü çabuk açıyor. bu nedenle mozilla.
chrome'nin tabiri caizse sikeceği karşılaştırma...
çok daha hızlı olması açısından tabii ki chrome.
mozilla kulaktır.
chrome boynuz.
en güncel hoax'dan söz etmek istiyorum.

kaynağı belirsiz hoax tabanlı web sitelerinde google chrome'un firefox'un pazar payının üstüne çıktığı şeklindeki söylemlerin tamamı ama tamamı yalandır. nerden mi biliyorum? bi arkadaş söyledi. şaka tabi geliştiriciyim * ordan biliyorum.

(bkz: hoax)
ccc chrome reyiz *iker ccc.
chrome'nin misyonerle mikerteceği eşleştirmedir.
bir diğeri için: opera.
chrome'un alacağı karşılaştırma.
hiçbiri tabiki de opera.
opera görmemiş eziklerin sidik yarıştırması bu olsa gerek. ha goçuma!
Chrome'un hızı, firefox'un kullanılabilirliği ile karşı tarafı domaltacağı karşılaştırmadır.
tabi ki chrome.
hız, göresellik, rahat kullanım...
her türlü ezeceği karşılaştırma.
chrome'un her halükarda kazanacağı karşılaşmadır.
Chrome bu mukayeseye tepki gösterecektir.
kullanış olarak mozilla öndedir. hız olarak ise ; chrome.