bugün

glovo isimli sipariş uygulamasında kullanılabilen, 10-15-20 liralık yararlanılmasını sağlayan, alt sipariş limiti olmayan, referans sistemiyle çalışan kodlardır.

bu başlık aracılığıyla birbirimizin kodlarını paylaşarak tüm sözlük yazarlarının birer öğün yemeklerini bedavaya getirmesi mümkündür.

benim kodum: 201pm1g

bu kodu kullanarak hem siz 15 lira indirimden yararlanabilirsiniz, hem de bana 15 lira indirim kazandırabilirsiniz. bu şekilde herkes bir üstteki yazarın kodunu kullanırsa güzel bir dayanışma ortaya koyabiliriz.
promosyon kodu: gav3cyw
diğer uygulamalara kıyasla yemeğinizin gelişini daha rahat takip edebileceğiniz ve ilk kayıttaki indirimini de düşünürsek kullanışlı bir uygulama.

glovo’yu indirip sol üstteki menüden promosyon kodu kısmını seçip 51jnh45 kodunu girdiğinizde size 30 liralık bir yemek siparişinde 10 lira indirim sağlayacak.

bu kodla giriş yapmanız kod bana ait olduğu için bana da indirim kazandıracak. bu indirimi yurtta en iyi şartlarla değerlendireceğimize emin olabilirsiniz.
afiyet olsun.
30 tl ve üzeri ilk siparişte 10 tl indirim kazanabilirsiniz. indirim kodu:(büyük harflerle) w3qe7u1

ayrıca siparişiniz bir şekilde geç gelir(chat'ten belirtebilirsiniz) veya iptal olursa size yine 10 tl kupon veriyorlar. şu an için pazarda rekabet yaratan güzel bir uygulama. tavsiye ederim.