bugün

34 yaşında futbol hayatına noktayı koymuş.

https://www.cnnturk.com/s...n-johnson-futbolu-birakti
beşiktaş'ın sağ bek derdine ilaç olabilecek ingiliz topçu.
overrated bir sağ bek.
takımdan kesik yemesiyle liverpool yükselişe geçti. daha başka ne diyebilirim bu adam hakkında bilmiyorum. en kısa zamanda gitmesini istiyorum. liverpool bu oyuncudan kurtulunca birkaç seviye yükselecek.
sene sonunda gitmesi gereken adam. bu haftaki norwich maçına kadar yine iyi oynamıştı birkaç maç gözümüze girmişti yeniden. en azından 1 sene daha onunla risk alınır demiştim. west ham maçında son dakikada yaptığı saçma faulu bile affetmiştim. fakat norwich maçında öyle felaket bir oyun oynadı ki artık daha fazla sabredemeyeceğimi anladım. hiçbir liverpool taraftarı sabredemez. mahvetti sıçtı attı oyunu. onun yüzünden şampiyonluğu kaybedebilirdik. sene sonunda gitmeli. hem verdiği zarar verdiği yarardan fazla hem de hayvan gibi maaşı var. sözleşmesi 2015 yazında bitiyor. şimdi satmaya kalksak 3 5 bir şey kazanırız yine ve maaşından da kurtuluruz.
her sene aynı şeyi yapıyor bu adam. sezon başlayınca müthiş oynuyor taraftarlara dani alves kim ki mesajı veriyor ondan sonra büyük bir formsuzluğa girip takıma zarar verecek ölçüde kötü oynuyor. her sene hem de. bu formsuzluğu yaklaşık 10 maç sürüyor sezonun sonlarına gelirken yine kendine geliyor. bu sezon farklı bir şekilde formsuzluğu çok uzun sürdü. sezon başında iyiydi sakatlıktan döndükten sonra vasatı aşamadı. sonra yine sakatlandı dönünde yine vasatı aşamadı. ta ki bu haftaki cardiff maçına kadar. umarım cardiff maçındaki formunu sezon sonuna kadar devam ettirir. fakat her ne kadar çok sevsem de johnson'u seneye onunla başlamak risk olacak. hem istikrarsız hem müzmin sakat.
gol attığında cansın sen esprilerine maruz kalan kişi
Sakatlığı beklenenden daha hızlı geçmiş sağ bek. Bugün oynanacak newcastle maçında sahadaki yerini alması bekleniyor.
sahalardan 10 hafta uzak kalacağı açıklanmış. takımda alternatifi bulunmayan tek oyuncuydu. tam her şey düzene girmiş derken bu haber çok kötü oldu. artık yerine beyin özürlü wisdom mu oynar ya da her senenin yarısını sakat geçiren kelly mi oynar bilemem. ama benim tercihim kesinlikle tiago ilori olur. hızlı bir oyuncu ve yan mevkiisi sağ bek.
Dünyanın en iyi sağ beklerinden biridir. Premier ligin en iyisidir. Uzaktan harika şutlar çekebilen , ortaları tam isabet olan ve yeri geldiğinde harika deparlar atıp adam geçebilen mükemmel bir sağ bek.
sol bek oynadığı zaman ancak bu kadar olabilecek sağ bek oyuncusu.
Sezon başlarında çok iyi olup , ortalarında formsuzlaşan , yıl sonunda tekrar zirveleşen bir yapısı var. Keşke sezon ortasında formsuzlaştığı zaman onu yedekleyebilecek kadar iyi bir sağ bek alternatifimiz olsa.
Euro 12 de muhteşem hücum beki olarak bildiğimiz glen johnson , adeta yardımcı stopere döndü. Gerçi ingiltere nin taktiği gereği fazla açılmıyor ama yinede bu kadarda defansif oynamasını beklemiyorduk.
cumartesi günü liverpool un chelsea yi 2-1 yendiği maçta , 87. dakikada attığı ve skoru 2-1 e getirdiği golünde 5 saniyeliğine içine lionel messi girip çıkmıştır. izleyin bana hak vereceksiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=Mmiub33hofc
ingiliz gökhan gönül dür. ara da attığı uzaktan güzel golleri vardır.
aniden hızlanabilme ve her iki ayağını kullanabilme yeteneklerine sahip liverpool un vaz geçilmez oyuncusu. ha birde solda oynar sağda değil.
Glen Johnson i ingiltere'nin Liverpool takımında oynayan ingiliz futbolcu. Defansın sağında oynayabildiği gibi, ortasında da oynayabilmektedir.

2003 yazında Claudio Ranieri tarafından Chelsea takımına 6 Milyon Pound karşılığında transfer edildi. Ranieri döneminde banko oynarken, takımın başına Jose Mourinho'nun geçmesiyle Paulo Ferreira'nın yedeği haline geldi. 2006 - 2007 sezonunun başında Khalid Boulahrouz'un transferiyle de 3. seçenek durumuna düştü. Bu yüzden Portsmouth takımına kiralandı.2007-2008 sezonunda Chelsea'den Portsmouth'a satıldı. 2009 da ise 18 milyon Sterlin karşılığında Liverpool'a transfer oldu.
12 haziran 2010 ingiltere abd maçında çılgın atan sağ bek.
eski kazmalığından eser kalmamış ingiliz sağ bek. dripling yapmayı öğrenmiştir izlediğim kadarıyla. çağdaş bir bek görüntüsü vermektedir.
geçen sezon portsmouth formasıyla 29 maçta 3 gol 4 asist yapmış ; bu sezon ligin henüz 7. haftasında 2 gol 3 asiste ulaşmış sağ bek.
liverpool un resmi sitesinde yapılan oylamada taraftarlar tarafından oyların yaklaşık yüzde 90 ını alarak ağustos ayının oyuncusu seçilmiş sağ bek.
milli takımında da sağ kanadı parselleyen futbolcu.
(bkz: gülen cansın)
dün stoke city maçında attığı golle liverpool formasıyla siftahını yapmış futbolcudur..
westham altyapısının futbola bir hediyesidir. defansın sağında ve ortasında oynayabilir. çok yetenekli bir oyuncu aslında ama chelsea'de kendini pek fazla gösterememişti. porsmouth ona yaradı. umarım liverpool'da da başarılı olur. transfer ücreti olarak 17 milyon sterlin ödenmiş.