bugün

Fenerbahçe futbol takımının yeni sportif direktörüdür. Takım için hızlı bir başlangıç yaptığı söylenebilir.
Fenerbahçe futbol takımının yeni sportif direktörüdür. Takım için hızlı bir başlangıç yaptığı söylenebilir.
Aziz bu adamın kellesini alsa bile yaptığı işler feneri üç yıl ileri atmıştır. Şu anda istifa etse azizin 10 yılda yaptığından daha önemli kararlar almıştır.. Saygı duyuyoruz..
an itibariye aziz yıldırım'ı da göndermiş direktör. ulan bu gidişle onu da gönderip bu şekilde başkan olmaz diyecek.
Umarım bu sezon bize ağız tadıyla maç izletecek adamdır.

Emre ile sözleşme de yenilenmeyecekmiş. Bu adamı severiz biz.
Milli eğitim bakanlığında 30 yıl çalışıp emekli olmus adam tipi var.
herkesi yedi, emenike'yi nası yemedi hayret doğrusu...
emenike ve mehmet topuz'a da yol verdiği an bizi sokaklara dökecek olan bıyıklı.
bazılarının teknik direktör sandığı er kişi.
sportif direktör olup futbolcu sarrafıdır.
kendisini emre Belözoğlu ndan büyük gören şarlatan.
iyi işler yapıyor, kaleci ve forvet transferlerinide hallederse efsane olur.
emre belözoğlu'nu da göndererek takım içindeki derin yapıyı yaklaşık 1 ayda %90 oranında tasfiye etmiştir. önümüzdeki dönemde parelel yapıyla mücadelede etkin görev verilmesi düşünülmektedir.
hakkında bu kadar entyr girilince gene birilerini yolladığını sandığım adam. evet.
tipini antonio banderas'a benzettiğim sportif teknik direktör.
(bkz: allah ın bir lütfu)
Menejarlik bağlantılarıyla kolay transfer bitiren şahıs.
Van persie' yi de getirmesi halinde forma alıp arkasına ismini ve numara yazılan yere bıyık yazdıracağım reis. Kendisi italyan mafyalarına benzer, takımdaki reislerin kalemini kırması ses getirmiştir.
Mafya babası gibi adamdır.
(bkz: çabuk transfer yaptım dikkat edersen)
Bize nerelerdeydin dedirten adam dayı,muhtar adına ne derseniz artık.
mübarek adam terraneo hocam.
Fenerbahçe'nin yeni oluşumunun baş mimarıdır.

Eğer bu oluşum bu yıldızlar Karması parama bakarım ben ya havasında geçer takım şampiyon olamazsa aziz bunları çatır çatır silker.
van persie denen forvet tanrısını da getirirse tapılacak adam olur. evet.
istediği herkesi nasıl aldığını merak ettiğim belediye memuru tipli direktör.olm böyle rekabet mi olur nani neyinize yetmiyor da rvp yı aliyorsunuz aq.
haldun üstünel" in fenerbahçe şubesidir.