bugün

galatasaray kulübünün staddan sorumlu bakanı. *
bugun çalıştıgım bankada tanışma fırsatı buldugum, galatasaraylı yönetici. istanbul tela a.ş nde yönetim kurulunda yer almaktadır. galatasaray ali sami yen stadından da sorumludur. seneye bedava bir kombine bileti vermemesi için hiçbir neden yok.
yeni dönemde özhan başkanın bir saçmalık yaparak kendisine yönetimde yer vermeyeceği konuşulan galatasaray yöneticisi.
bugün çalıştığım starbucks'ta kahve içmeye gelen adam. benden bir kahve istedi ben de bir gs li olarak utanmıyor musun gavur kahvesi içmeye dedim. yanındakiler dövdü. meğer korumalarıymış. oysa ki dövmesi için hiç bir neden de yoktu.
uzun kıvırcık saçlarını arkadan bağlayan, pek polemiklere girmeyen gs yöneticisi.
hakkında herhangi bir spor sitesi haber yaptı mı, daima şu fotoğrafı kullanılan galatasaray lı yönetici:

görsel
radyospor a konuşmuş, maraton com tr ye göre. djibril cisse ve crespo gündemlerinde yokmuş.

http://www.ligtv.com.tr/D...lt.aspx?r=1&hid=41640

not: link alıntıdır.
tatil yapmamış, galatasaray' a harry kewell gibi bir üst kademe yıldızı kazandırmış, başka yıldızlar için de devrede olan çalışkan galatasaray yöneticisi.
peçeteye saviola yazıp uzattığım...

(bkz: hadi be hacı be)

tanım: tuttuğunu koparan başarılı yönetici.
2009'da kadıköydeyiz hayalimizi gerçekleştirecek kadroyu kurmaya ramak kalmışken bu kadronun kurulmasında büyük emeği geçen kişi.
göreve geldiği günden bu yana galatasaray'a çok şey katmış, özellikle transferde başarılı isimlerin kulübe kazandırılmasında önemli bir rol oynamıştır. ayrıca milan baros'tan sonra gaza gelip sana başkanlık yaraşır dediğim beyefendi, karizmatik kişilik.
iş bitirici yönetici nasıl olur sorusunun cevabı. galatasaray'ın en büyük transferi.
abdulrahim albayrak'in galatasaray yonetimine girmesine ta$ koyan insandir ki bunu zamaninda fatih altayli'da belirtmi$tir.

http://groups.yahoo.com/g..._galatasaray/message/1543

ba$arili bir yonetici profili cizmektedir $imdilik.
sabri'nin bordo'ya attığı galibiyet golü sonrası sevinçten çıldırmış, kendinden geçmiş aslan yürekli galatasaray yöneticisi.
#4772460 bu entrye ek olarak da yanında bulunan yöneticinin sakin ol sen yöneticisin edasıyla kolunu tutma çabasını öyle bir geçmiştir ki sanki "lan bırak yöneticiysek insan değil miyiz yendik lan yendik var mı ötesi?" diyordu içinden.
sabri nin bordeaux ya attığı son dakika golüne bir yönetici olarak öyle sevinmiştir ki, bende bir abdurrahim albayrak imajı yaratmadı değil.
yaptıgı garip garip çıkışlarlarla ülkemizde ne kadar gereksiz yönetici oldugunu gösteren şahsiyettir.
bugun* baskan adnan polat ile beraber okulumuza gelen kisidir. soylesi cikisi kendisine ' haldun abi seneye adam gibi bir sag bek alin sabri yordu bizi' dedim. gulumsedi. o gulusun altinda yatanlari okuyabildim o an, sanki bir an 'sorma haci bizde biktik o takozdan skim ole topcunun ayagini' diyecek sandim.' serkan oynuyor ya begenmiyor musunuz dedi. dedim halduncum bana serkan merkan deme tas gibi bi topcu istiyoruz orda dedim-icimden tabii- yok ya tam istedigimiz gibi degil dedim. yine guldu, bakicaz dedi. ugur'a noldu onu ozledik dedim. 3 hafta sonra donecek dedi. sanirim orda yedi beni. lig bitiyo aq zaten 3 haftaya.*
kötü bir saç modeline sahip ancak galatasaray'a bu sezon en iyi transfer dönemlerinden birini yaşatmış yönetici. bu sene de kendisinden aynı performansı bekliyoruz.
(bkz: hadi be hacı)

teşekkür düdütü: valla süper başladın haldun böyle devam.
sinan engin'in gs şubesidir.
hakan bilal kutlualp'in galatasaray şubesi. tek farkı, biri cilalanmış kafasıyla arz-ı endam eylerken, diğeri kuzey rüzgarına karşı saçlarını efil efil salındırma imkanına sahip...
frank rijkaard transferinin baş aktörü. aktör gibi adam ayrıca.
baros ve kewell transferlerinde olduğu gibi rijkaard transferinde de başrol oynamış başarılı yöneticidir.
galatasaray' ın etkili, iş bitiren yöneticisidir.
"uzun saçlı ve uzun boylu" üstünel kewell ve baros' tan sonra bir de Rijkaard' ı bağlayınca bizi bizden aldı.
iyi ki var.
iş bitirici zeki yönetici. hem yöneticilik kabiliyeti, hem türkiye'de pek olmayan profesyonel futbolcu izleme özelliği, hem de gerçek taraftar oluşu ile gönüllerde şimdiden yer eden insandır.

tribünden gelen bir yönetici olmasına karşın rakiplerini karalayacak, aşağılayacak en ufak bir demeci yoktur, muhtemelen de olmayacaktır...