bugün

görsel
(bkz: Mafia)
(bkz: Connecting people)
Bu bıyıklı abimiz gerçekten mafya falan diye düşünüyorum ciddi ciddi. Lan allahsız pes 2013te 3 sezon tüm kupaları topladım ingiltere liginde nani'yi getiremedim bu adam Emenike parasına getirdi hem Nani hem rvp helal olsun la en sonunda futbol izleyecek gibiyiz.
Aziz bu adamın kellesini alsa bile yaptığı işler feneri üç yıl ileri atmıştır. Şu anda istifa etse azizin 10 yılda yaptığından daha önemli kararlar almıştır.. Saygı duyuyoruz..
Kız erkekten hediye istemiş erkek hemen uçağa atlayıp hediyeyi alıp gelmiş kız demiş ne kadar Giuliano terraneo bir erkek...
eskiden milan'da oynamış kaleci.
şu an fenerbahçe sportif direktörü görevindedir.
sportif direktör olarak önceki görevleri monza lazio ve inter olmuş.
fenerbahçe'ye gelmeden önce hiçbirimiz tanımıyorduk bu adamı.
galiba sebebi belli.
adam şu ana kadar bütün işleri sessiz sedasız bitirdi.
üstteki entrylerden birinde bu durumdan bahsedilmiş.adam gidiyor,hallediyor ve imzayı attırıyor.
belki aziz yıldırım bu sene futbola olan yatırımı artırmış olabilir,terraneo'nun işi kolay gibi gözükebilir ama oyuncuyu ikna etmek de önemli bir iş.
galiba fenerbahçenin bu seneki en iyi transferi gibi gözüküyor.
adam gibi adamdır. takımdaki tüm gereksizleri yolluyor. evet.
Beni de odamdan salona aldirirsa çok iyi olur hiç kalkasım yok.
görsel
Disk başkanı süleyman çelebi ye benziyor.
selçuk şahin ve bekirle 1 mayısta taksime.
görsel
Uzun zaman sonra Sezon başladığında taraftar evinde arkasına yaslanıp rahatça maç izleyebilecek.. Bu adam sayesinde... Ve pek sevmesemde birazda aziz yıldırım sayesinde sonunda elini takım üstünden çekti gibi.. Kesenin ağzını da açmak yerine keseyi direkt bu adamın eline bıraktı.. Olacak gibi bu sene hadi hayırlısı...
bazılarının teknik direktör sandığı er kişi.
sportif direktör olup futbolcu sarrafıdır.
Hükümet kur deseler üç yıla osmanlıda kaybettiğimiz toprakları da alır.
yollayın yunanistan'a 12 adayı alsın gelsin.
Mert ve egemen'in gönderilmesini yanlış bulsam da, çürükleri teker teker göndermesiyle gönlümde taht kurmuş direktördür.

Emenike, volkan başta olmak üzere, diğer geri kalanlarıyla da ilgilenmesini bekliyoruz.