bugün

anlamakta zorluk çekilen kişidir. ne sigaraymış.
geçinemiyorum deyip, sabahları kahvaltıyı kesmek yerine, simit ayran ile müsriflik eden kişi gibidir.

geçinemiyorsan içki yasak

geçinemiyorsan sigara yasak

geçinemiyorsan bir insanın yaşaması için asgari keyiflerin hepsi yasak.

ne sikime geldik ki dünyaya? köpekler gibi yemek, içmek, yatıp ertesi gün bunları yapmaya hazırlanmak için.
seks mi? seks yok, oda yasak amk! dindar nesil yetiştiriyoruz yarram seks de neymiş? çok zorda kalırsanız, sikenimiz var zaten fazla bağırmayın yeter!

edit: hala daha "paran yoksa içme bu boku" diyenlere bir sorsanıza; para neden yok amk? bir insanın hayata gelme amacı sadece yemek yemek midir? bu insan evladı hayatına bir kere gelirken, elin pezevengi jambonla, havyarla beslenirken,
envai çeşit bokun kallavisi yerken, sigarayı bırakıp kuru ekmek yemek ne zamandır insanlığın icabı?
+abi zor durumdayım hiç sorma geçinemiyorum bildiğin giib diil aloo ses giti abi
-heea dinliyorum sen söyle laaa
+he onu diyodum işte durumun yok bu ara idare edsen beni bi kac gun daha nası olur
-yav niyazi bnde zor durumdayım senden bni anla artık olum ya
+tamam ayarlamaya calısırım söz abi vala hadi grsz eyv

ve..zor durumdaki niyazi abimiz bakkala girer:

-usta bi uzun malboro aliyim...
dayak istiyordur.
başkalarının hayatlarına karışmayı marifet bilen sinir bozan kişi zırvası. isteyen istediği yere parasını harcar, sigara içen kişi karşısındakinden akıl talep etmediği sürece kimsenin tercihlerine hiç kimsenin karışma hakkı yoktur.
her sigara içen insan bu avuntuyla yaşar. buna bağlı olarak'ta stres durumuna göre sigarayı azaltır veya çoğaltır.
Zıtlıklarla yaşayan kişidir. Ayrıca salaktır hep fakir kalır umarım.
sigara bağımlısıdır. bırakması gerekir. umarım kısa sürede gereken iradeye sahip olup, bir an önce bırakır. yazık lan. çoluk çocuğun rızkı o sonuçta.
Belki de geçinemediği için sigara içiyordur? Ota boka böyle yetkili gibi açıklama yapan insanlara kıl oluyorum ya ayrıca Salak sensin fakir de sana girsin diye de ekliyorum. Git pişmaniyeni ye sen, sanane elin sigarasından?

Edit: üstüme alındığımdan değil ha, ben zaten öğrenciyim sigara içmesem de geçinemem yani*.
her ay maaşının yarısını abd'li şirketlere veren kişidir açık ve net.
Glbok icsik kardeşim en ucuz sigara 50 TL olsun. Yeterl lan leş gibi kokuyorsunuz ağzınız üstünü başınız.