bugün

Bir tarafta bakıyorum diktatör bir başbakan istediğimi yaparım kimse bana birşey diyemez ben %50 oy aldım, benim polisim, benim öğretmenim söylemleriyle herşeyin babasının malı olduğunu sanan, tüm cemaatini kalkındıran mahalle raconuyla ülkeyi yöneten bir zihniyet...

Öteki tarafta göğüs dekolteli, taytlı 60 yaş üstü teyzeler atatürkçüyüz vatan elden gidiyor söylemleri... (vatan sizin elinize kaldıysa zaten vay halimize) alkolü özgürlük sanan, bel atı sohbetleri kızlı erkekli çok rahat konuşan bir gençlik,

ben kendimi bu iki tarafada yakın hissetmiyorum ama başbakandan nefretim ağır basıyor o yüzden bu eylemleri birazda olsa haklı bulabiliyorum.

akpli arkadaşlar 10 yıldır sizlere belli bir kesim koyun dedi cahilsiniz dedi siz ne anlarsınız oy vermekten dendi sizde takım tutar gibi akpyi tutmaya başladınız adam diktatörlüğünü ilan etti bence biraz gözlüğünüzü çıkartıp bakın başbakanın söylemlerine.
evde zor tutulan kesimdir.
direnişçilerden ve akplilerden daha kötü olan kesimdir. aman evladım olaylara karışmayalım, dünya sikime, minare götüme adamlarıdır.

toz bulutu dağıldığında kim ayaktaysa ona götün götün yanaşmalarıyla tanınırlar.
eylemciler arasındaki provokatörlerin yaptıklarından dolayı tarafsız kalmış olabilir ama haksızlık karşısında tarafsız kalmak, haksızlığı yapanın tarafını tutmaktır.