bugün

illa ki bir kere bile olsa başa gelmiş durumdur. george michael dinlersiniz, çevreden ilk tepki "olm o herif top, sende mi topsun da dinliyorsun onu?" judas priest dinlersiniz, "la olm solistleri erkeklere veriyor, ne dinliyorsun onu, seninde mi meyilin var vermeye?" tepkileri gelir. queen dinlersiniz, freddie mercury üzerinden saldırırlar. modern talking dinlersiniz, gene benzer tepkiler alırsınız. glam grupları dinliyorsanız başınız büyük dertte demektir zaten. bu örnekler çoğaltılabilir tabi. ama bu tepkileri veren dallamalara ne anlatırsanız anlatın, fikirleri değişmeyecektir.
buyuk bir yanilsama.
-ıyyyy bülent ersoy mu dinliyon
+hee sen de justin dinliyon galiba
-ama o top
+justin da gay
-o bi kere yakışıklı tamam mııııııııııııııııı
+benim zaten bir sevgilim var. bülent e bakmıyorum.
-deli! manyak! salak! hıh!
(bkz: link yok mu link) *
gay şarkıcı dinleyen erkeklerin gay sanılması denmesi daha uygun olabilecek başlık.
bende gay şarkıcı dinlerim ama gay miyim? olamam zaten.olsam olsam lezbiyen olurum.ama gay şarkıcı dinleyince de neden lezbiyen olayım dimi?

bu kadar soruyu yağmaladıktan sonra da düzelseydi başlık güzel olurdu tabi. *

edit büdüt= başlık düzelmiş hocam.
Yazar doğru bir tespit yumurtlamıştır. haklıdır lakin milletin agzını büzmek bir kenara dursun ki bazen millete hak vermemk elde değil.

Placebo' dan yola çıkalım mesela tamam şarkıları iyi olabilir. Hepsi değil ! neyse, sadece dinlenilmez bazen de bir video açıp izlemek istersin ama o da ne. Sahne de birbirine kur yaparca hareketler hatta daha ileri boyutları görülür. Bu durumda o agzı büzülesi kitle de biraz haklı sayılır.
ahmet kaya dinleyenin terörist demet akalın dinleyenin orospu sandıldığı gibi mi? diye düşündürür. bir ara ben de dinliyordum ama çok şükür hala sapına kadar erkeğim. denetlemek isteyen kızlar mesaj atsın pls.
Saçma. Herkesin istediğini dinleme hakkı var. Kişiyi yargılamamak lazım.