bugün

zeka geriliği bulunan sözlük yazarlarıdır.

misal olarak bu yazarlar; "özel isimlerden sonraki ekler ayrı yazılır" kuralını uygulamazlar. bildiğin geri zekalıdır fakat kendisine sorsan, "ben sözlük yazarıyım, her şeyi bilirim, süperim" der.
ısrarla yüzyıl numarası vererek insanımızın her rakamsal değişimle neden toptan değişmediğini pardon başkalaşmadığını sorgularlar ve bunda o kadar samimi devamlılık gösterirler ki zekalarının konumundan şüpheye düşürürler insanları.
altıncı nesilden öncekilerin toplamının 1/4'üne denk gelen sayının pi sayısı ile çarpımı kadardır.
bir üst versiyonu için;
(bkz: zekasız)
(bkz: greenplastic)
kendilerini zeki sanıp ulu orta, hedefsiz gerizekalı sıfatını ortaya atanlardır.
bazıları ise gerizekalı kelimesinin birleşik yazıldığından bihaberdir..
(bkz: genç gramerciler rahatsız)
yazarın kendi nickaltına yazdıklarını eksileyen yazarlardır.
uludağ sözlüğü ulusal bi kanalda taşak malzemesi yapan yazardır.
"allah belanızı lan,püü kalıpsız herifler" şeklinde devamı getirilesi söz.

(bkz: hey adamım biraz sakin ol)
gerektiği yerde tanım yapmayan ve alakasız bkzlar veren yazarlardır.
"Özel isimlerden sonraki ekler ayrı yazılır." diye bir kural olamaz. Zira özel isimlere birleşik yazılan ekler de mevcuttur. Bazıları şunlardır: -li, -ciğim, -gil, -ler, -siz, -çülük, -izm.
Atatürkçülük
Ahmetler
Bursa
Aliciğim gibi...
(bkz: seni tanıdılar ben kaçıyorum)
göt,meme içerikli başlıkların dışına çıkamayan yazarlardır.
normal yaşı '20' lerde olup, beyin yaşı '0' olan tiplerdir.
(bkz: nick verip rencide etmek istemiyorum)
bir takım yazım hatalarından dolayı kendilerine bir takım ithamlarda bulunanların gerizekalı kelimesini ayrı yazarak devasa bir ironiye neden olduğu yazarlar.
karşılıklı atışmalarda kendini tutamayıp küfür edendir.

unutmasınlar ki argo ince zekaların küfür kalın kafalıların ürünüdür.
eli zikinde gezen yazarlardır.
götü kakmış yazar bozuntularının bu işi daha yeni yeni öğrenen arkadaşlara hitap şeklidir. olum adam olun adam! *
"akıllar pazara çıksa herkes kendi aklını alırmış" deyimini hatırlatıyor...
rencide edilmeyip topluma geri kazandırılması gereken insanlardır.
sözlük yazarı olmak için zeka şartı aranmamasından müteveelit varlıkları varlığımıza zulüm yazarlardır.
nesil atladıkça daha bi çoğalacak yazar şeysi.