bugün

Siz hiç hülya Avşar'ı simit yerken gördünüz mü? Para yönünden sülalesinin geleceğini dahi garanti altına almış kişilerin şu sözleri sarf etmesi, bu ülkede nasıl insanların, aslında hiç ama hiç haketmediği yerlere getirildiğinin en temiz göstergesidir.
Yandaş hülya simit kaç para oldu biliyor mu?

Şahsım başta olmak üzere bu tayfadan lüksünden taviz veren bir kişi çıktı mı?
hülya hanım gayet zengin . ona simit yemek yakışmaz . kendisine
bir şambrel ikram ediyorum ....

görsel
bir ünlünün tuhaf beyanı.

bundan üç yüz yıl kadar önce doğmuş olsalardı çoğu tarlada, bağda, bostanda halkın bir ferdi olarak çalışmak zorunda olacak insanlar günümüzde oyuncu-şarkıcı-futbolcu vs... olup milyonları kazanıp "üstün insan" havalarıyla hayatlarını yaşıyorlar ve yetmiyor bir de halka beslenme tavsiyesi veriyorlar.
Simit kaç para haberı varmı acaba.
Ne simiti lan kebap yiyeceğiz.
Galiba zehirli ok bu söz oldu.
hülya avşar'ın simit yemesine dış güçlerin gönlü razı olmadı.
Çabuk yedi dikkat edersen.
Herkesin bir işi vasfı var ama bu kadının hiçbir vasfı yok neden ünlü nasil ünlü ne yapîyor hepsi boş bubkadına göre gözümde tiktokçununda youtuberinda bir vasfı vardır bunun yoktur. Cıkip bisiler zırvalamasınında bir ònemi yok birakın konuşsun.
(img:#2205321)

Vatan için kuru ekmek dahi yeriz. Simit ne ki.
4 kişilik bir aile 3 öğün 2'şer simit yese, kaç lira yapıyor?

Bunun çayı var peynir zeytini filan.
50 yıl içinde de enlasyonu tek haneli rakamlara indireceğiz. şam'da da namaz kılarız artık !..
geçin bu fakir edebiyatını. bayilerde araba yok. arıyorsun, eylülde ara diyorlar.
bugünleri atlatacaksak iyi ama sadece simit yemek kötü. bir de gerekirse simit yiyeceğiz diyen birinin simit yememesi de enteresan. demek ki simit yemeye illa gerek yok. binbir çeşit yemek var.
oyunuzu bu sefer erduvana verin, bu işi bir tek o düzeltir. yeter artık 20 yıldır cuhape...
hülya avşarda simit yicek mi peki diye meraklandırır şüphesiz..
Sıcak sıcak ne güzel olurdu be kütür kütür.
hiç öyle bir niyetim yok.. bu dünyaya simit yemek için geldiğimi sanmıyorum, kimse için de haddinden fazla fedakarlık yapmam..

bence sadakat, unconditional bir durum değildir, şartlara bağlıdır.
Tabi tabi Simit yiyelim de daha da salaklasalim demi ver hamuru.
Simit yiyerek güzel atlatırsın bugünleri. devam böyle bravo.
ben 2 açma yedim çayla beraber. 2 soda 1'de mocha içtim.
Gevrek bile 7 lira oldu.o bile lüks.
arkadaşım ben neden simit yiyeyim? neden söyler misin? simit yemek zorunda mıyım?

ülkeyi zora ben mi soktum? 1998 senesinden beri ben bu ülkeye istihdam sağlıyorum, vergi ödüyorum.
oturduğunuz sarayları, götünüzü gezdirdiğiniz maybach'ları benim param ile yaptınız. şimdi ben neden simit yiyeyim?

ben pirzola yiyeceğim, ülkeyi yönetenler ise simit. çok da sikimdesiniz amına çaktıklarım...
ne simiti gerekirse parke taşı yerim oyum reise.