bugün

Aynı isimde abd'de iki başkan çıkmıştır. ilkinin ismi George Herbert Walker Bush (yazarken yoruldum) diğeri ve en meşhuru George Walker Bush'tur. ilki genizden konuşan silik adamın tekiydi ilk seçimde Clinton tarafından yenildi. ikincisi tam su katılmamış puştun tekiydi.
bu ibneyi bir ben mi efsane kaleci hayrettin e benzetiyorum lan?

görsel
görsel
hristiyan olmadığını tahmin ettiğim uuser. umuyorum amacı düşündüğüm gibi değildir. öyleyse türkiye hristiyanlarını rahat bırakmasını diliyorum, farkında mı bilemiyorum ancak birçok hristiyanı zor durumda bırakabilecek şeyler söylüyor.
Irak'ta askerlerimiz başına çuval geçiren Orospu çocuğunun tekidir
Sırf Irak'ta ki petrolleri ele geçirmek için
Saddam Hüseyin'e atmadığı iftira kalmadı
Adamı El Kaide ile işbirliği yapmakla suçladı.
balon bir yazar gibi durmaktadır.
15. yaş gününü bir kilisede kutlamasını beklediğimiz yazar.
bi oyoşpuçoccuğu gördüm sanki.
tanım: katliamdan haz alan eski abd başkanı.
kendisinin nurculara neden ayar vermeye çalıştığını anlamadığım yazardır, zira o çok sevdiği köpek buş'un yobaz evanjelist(ki her evanjelist yobazdır, zaten protestanlığın yobaz ve başka görüş kabul etmeyen bir formu olarak ortaya çıkmıştır bu redneck ve orta amerikalı cahil kesim topluluğu) oğlunun dolaylı olarak desteklediği bir cemaattir.
(bkz: #4100602) nolu entry si ile beni güldürmüş olan,

ve

en büyük teröristin george w bush olduğunu bilmeyen yazardır.
1 milyona verecekmiş. öyle duyumlar var nette. ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum. *
tarihteki kaliteli ibnelerden sadece biri.
bir adam vardı, canı sıkılan; ırak'a girdi, sıkıntısı gitti. bir oğlu vardı, canı sıkılan ; ırak'a girdi, sıkıntısı gitti.
ırak'ı işgal eden, abd askerlerinin 1 milyon ıraklıyı öldürmesine ve ırak kadınlara tecavüz etmesine neden olan nemrut eski abd başkanıdır. bir ıraklı gazeteci tarafından basın toplantısında terliği yemiştir. sanırım çoğu insan o anda bir oh çekmiştir.
ilgi çekmeyi başarabilmiş yazar. ha gayret daha iyisini yapabilirsin islama saldır yetmedi mi komünizme saldır o da mı yetmedi milliyetçilere saldır.
hiç dayak yemediği belli olan yazar. * (#4100602)