bugün

şifo mehmet le çıktığı ilk maçından galibiyet almış takımım.

özlemiştik ya hu, 2. haftadan sonra ilk galibiyetimiz, bi nebze de olsa nefes aldık.

haydi gençler daha iyi yerlere...
teknik direktörlük koltuğuna şifo mehmet lakaplı mehmet özdilek'i oturtan başkent ekibi.
cumhuriyet ile aynı yıl kurulduğu için bir diğer adı da cumhuriyet takımı olan kulüp.
ibrahim üzülmez'in teknik direktörlüğünün futbolculuğundan daha iyi olduğunu kanıtladığı takım.
Bir taraftar olarak sanssizligimi bulastirdigimi dusundugum takimdir. MAdem geldik Ankara'ya takim tutalim, inelim sahaya dedik ama olmadi be. Hangi maca gittiysem yenildik ama her mac da birbirinden zevkliydi. Ozellikle tezahurat-slogan yaraticiliklarina hayran oldum

Kasimpasa macinda kendini yere atip; uzunca bir sure kalkmayan sancak'a ithafen soylenilen "Lutfeeen, ayagaa kalkar misiniiiz" ve "sancaaak boyun devrilsin" gibi uber super yaratici seylerle *beni benden almistir. Ayrica 24 yillik istanbul bebesine fenerbahce macinda "hepiniiigz istanbul cocugusunuz" dedirtmeyi de basarmistir. Ne diyem kanmadik asla paraya pula yani...
içerik bulunamadı.
ligden düşmesini arzu edenlere ileriki haftalarda gereken kapağı yerleştirecek, bu sezon oynadıkları olumlu futbolla düşme hattında seyretmeyecek olan takımdır. başkent takımıdır, candır.
Öyle bir taraftar düşünün ki; en saçma hakem kararlarında bile küfretmesin. Haftalarca üst üste yenilse, yine de ''moralinizi bozmayın çocuklar'' deyip kalkıp deplasman yolu tutabilsin. Ziraat maçlarında bir elin parmak sayısı kadar da olsa stadda ki insan sayısı, işi gücü askıya alıp kalkıp gidebilsin.

Hepsini geç, benim gibi bir kadına futbolu sevdirip, onun için atkı bere ördürebilsin.

Şehrimin tüm griliğine inat...

Kırmızı Kara!
galatasaray'lı eziklere ego tatmini yaşatan, kendilerini iyi takım zannetmelerini sağlayan bir garip Anadolu takımı.
seyircisiyle göz dolduran ankara takımı.
maça gidince kimseyi tanımasanız bile etraftakiler çok saygılı, arkadaş canlısı insanlardır.
11 yıldır kadıköy den puansız ayrıldığımız için şike imasında bulunulmuş.

ulan galatasaray da mı şike yapıyor amk salağı ? sinirlendim gece gece.
ahahah amina koyim bu takimla biz oynasak, çıkıp 5 tane sallasak "golotosoroy logon zoyof tokomlorono yonoyor" diyecek olan tinercilere ilk yarida futbol dersi vermiş olan takım

biz bu filmi izledik demiştim size tinerciler, takım içi kavgalar, huzursuz bir hoca, yerli yabancı çatışması, hepsi bizim eski dönemleri hatırlatıyor.

Selçuk inan kanserinin bir benzerini de kendi elinizle yarattınız ozzy denen çocuğun bünyesinde, bu sene sözleşmesi bitiyor aklınız varsa salın gitsin. 4-5 senelik bir sözleşme yaparsanız daha gün yüzü görmezsiniz o kadar diyorum size.

not : Selçuk kesilince yaldir yaldir top oynayan spor.
melih başganın kulüp başkanı ilhan cavcavın ölmesini beklediği takım. anasını silkmediği ankara takımı sadece gençlerbirliği kaldı.
Bir ankaragücü olmayan ankara takımıdır.
iyi ki de değil.
Kırmızı kara, burası ankara.
inönü'de son maç olacağı için kendi taraftarlarına ayrılan kısmı Beşiktaş taraftarına bırakan kulüp. bu anlamlı davranışı bu taraftar asla unutmaz. helal olsun.