bugün

zor ve sıkıcı bir durumdur, can sıkar. sokağa çıkamazsın, istediğin gibi gezemezsin, şöyle bi kafanı dinleyemezsin, sevgilin varsa arıza çıkartır sürekli. seni yiyecek gibi bakışlar hep üstündedir. sürekli bir gerginlik olur kız gruplarının yanından geçerken "şunlara gözükmeden nasıl yoluma devam edebilirim" diye düşünürsün hep. illa ki tanınmış ünlü olmak da gerekmez bu durumu yaşamak için. kötü bir şeydir diyebileceğim son şey. saklanarak yaşamak zorunda kalmak kötüdür..
suratı gote bile benzese bi şekilde ünlü olan herkesin idol yapıldığı günümüzde gayet basit bir olay. sen kıytırık bi kaset çıkar, bulunur elbet bağırıp çağıracak ergen kız...
bir güneş gözlüğü ve yırtık kotla, şarkı söyleyerek hemen halledilebilecek bir iştir. kadınlar içinse, elbise askısını düşürmek bile yeterlidir. erkeklerde daha pahalıya patlar.
sanı halinde faciaya yol açabilecek, bireyin düşünce ve kişilik özelliklerini yok edebilecek durumdur. popüler kültürün getirilerinden olmakla beraber günümüzde bu sanıya sahip oldukça fazla bünye bulunmaktadır...

(bkz: kendini idol sanmak)
bomboş ve gereksiz iş....ama eminiz ki etrafımızda belli etmeselerde böyle insanlarda bulunmakta.bazı saçma kurumlar tarafından bu halde geldi bu insanlar. (bkz: televizyon)cok cok iyi bir şeymiş gibi vurgulamayada devam ediyorlar.
ismail yk olmaktır efendim.

gerçekten ilginçtir ancak ve ancak kızlar hangi sebepten ötürü bilmiyorum ancak ismail yk'ya hastalar.
benim ablam ve kardeşim de buna dahil. yahu resmen utanıyorum birde müziğin sesini sonuna kadar açıyorlardı bütün mahalleye rezil oluyoruz falan diye düşünüyordum lakin bütün mahalle ismail yk hastasıymış nereden bileyim.

terk-i diyar eyledim mahalleyi. dönmem oraya. yoksaben zurna mıyım he? diyen birilerini dinleyen kişilerle işim olmaz benim. anlıyor musun beni apla? -ühü-
(bkz: keremcem)
yalnız bu şahıs için genç kızlardan kasıt 3-11 yaş aralığıdır.
türkiye gibi bir ülke de en kolay şeydir. dandikten bir şarkı yap, mesela;

çilek dudaklarına yapışıp kalıcam
gözlerinden kalbine akıcam
yar senin için bu şehri yakıcam
senin aklını aklını alıcam...
gibi, tamamen elektronik seslerle düzenlenmiş bir albüm, bol seksi bir de klip, düşük bel kot pantolon, erotik danslar, dikici bakışlar , falan sende olabilirsin.
(bkz: bildiğin yavşak)
misal keremcem ya da murat boz olmaktır.

orta okul, lise öğrencilerine hitap etmektir. konserlerine, imza günlerine yalnızca çoluk çocuğun gelmesidir. ciddi bir sanatçı gözüyle bakılmamaktır. yazıktır, günahtır.

not: istisnalar kaideyi bozmaz efendim. herkes keremcem ve murat boz' u sevebilir. yanlış anlaşımlasın. saygı duyuyorum.
genç kızlar kadar kafasına taş düşesicelerdir efenim.
*
,zor iştir.
Allah kolaylik verzin.
ben olmak zor iş.
çıkıp boş yapmanız yeterli olacaktır.