bugün

beni öyle sev ki unuttur senden öncekileri . herşey seninle başlasın. ilk değilsen bile son ol. gerçek ol. harbi ol. ha bide trip atma geç mesaj yazıyorum diye . naapıyım sevmiyorum mesaj yazmayı. arıyım konuşalım diyincede müsait değilim deme istiyosan 2 saat aralıksız konuşalım ama mesaj yazmamı bekleme. duyma her söylediğimi, bazen saçmalıyorum. beni seviyormusun diye sorma emin ol seviyorum. sevmesem senle işim olmazdı. beni kıskandırmaya çalışma kıskanınca çok kötü olurum söyliyim. sakın saçlarını uzat deme 6 senedir 3 numara bozmayada niyetim yok. sakalını kesde deme sakalsız yakışmıyo 3 numara. gözümden anla ne diyecegimi herşeyi söyletme. eteğin sakın ola diz üstüne geçmesin. hele göğüs dekoltesini düşünme bile. öyle 15 santim paçalı pantolon giymeyi aklından bile geçirme. en önemlisi sakın sigarayı bırak deme. o cümleyi sarf ettiğin an seni bırakırım haberin olsun. eski çıktıklarımla kendini kıyaslama kendin onların yerine koyma. ' x i unutamadın hala dimi ?!' deme . evet unutamadım. yapacak bişey yok. eğer bir gün ayrılmak istersen sakın '' sen daha iyilerine layıksın'' vs. cümleler kurma. hatta hiç bişey deme. ben anlarım zaten seni. arkadaş kalabiliriz deme. sevgilim olmayı başaramayan biri arkadaş da olamaz. arkadaşa sevgiliden daha fazla değer verdiğimi biliyosun. ayrıldıktan 3 ay sonra seni kafam güzelken arayıp seni hala seniyorum dediğimde ''siktir lan'' diyip kapatma telefonu. emin olki seviyorum seni hala. ayrıldıktan sonra bana bayram mesaji falan atmayı düşünme. sil numaramı. emin ol bende öyle yaptım. yanımda ol sadece. eger bu yazıyı okursan ve sana ters düşen birşey varsa surat yapma. sev beni. sevdir kendini. bana esmeyi anlat. bana sevmeyi anlat.

ha bide gelirken 1 paket kent 2 tanede kırmızı tuborg al. öptüm.
(bkz: gelecekteki sevgiliye mektup)
denizin üstüne yağan yağmuru izlemeyi seveceksen, benimle herşeyi gerçekten paylaşabileceksen, önce ben, sonra ben, hep ben demiyeceksen, kötü yanlarımı da kabullenip değişmeden bir olmayı deneyeceksen, olabilir.
(bkz: hiç gelme gideceksen)
seni çok uzun zaman bekledim .
binlerce yıl .
seni seviyorum.
umarım öküzler ay pardon ikizler burcu olmazsın.
(bkz: şanslısın kerata)
güzellik aramıyorum. sosyal ve akıllı ol. türkçeyi güzel kullan, çabuk anla , kolay anlat.
hiç giymediğim gömleğimi, kazağımı benden önce giymiş olman benim için yeterlidir. kalbe, gönüle, yaşa, surata çok da bakmıyorum; elbiselerime sarıldığını görmek bana yeter.
benden adam olmaz.
seni sevdiğim kadar kimseyi sevdim deme sende biliyorsun ilk aşklar hep son zannediliyor.
ne zaman ki yalnızsın ve beni arıyorsun hissediyorum içimden ruh ikizim sana sesleniyorum ve rüyama biri geliyor belki de o sensin..
umarım seni beyonce nin halo şarkısını sana ithaf edecek, şarkıyı senle yaşayabilecek kadar çok seviyorumdur.
Benden sana hayır yok.
(bkz: the lake house)
daha çok beklersin.
(bkz: inşallah)
hayatım olmaya değil, hayatımda olmaya gel.
jüpiterde evlenme teklifi edecek olan sevgilidir.
sap gezen sahsın duasından ibarettir.
kimsen söyle yada fragman geç denilesi sevgilidir.
çok, çok sonra gel denilesi sevgilidir.*
(bkz: gelecek de birgün gelecek)
yakın zamanda gelme sakın ha ben daha çok gencim ya.
gelme şimdikiyle iyi gidiyor!