bugün

görsel

benficanın gelecek vadeden 20 yaşlı ortasaha oyuncusu.

fenerbahçeye de bu yıl kadıköydeki maçta gol atmıştı. bu gece galatasaray maçında da cimbom orta sahasinı madara ediyordu. ndiaye ve fernando bas edemedi bu çocukla.

böyle devam ederse bir kaç yıla dev takımlarda oynaya bilir.
yabancı muhabirlere göre galatasaray kiralık olarak kadrosuna katmış.

https://twitter.com/NicoS...tatus/1354143479954362379
Galatasaray in kiralık olarak anlaştığı oyuncu. Hızlı ve seri. Ligde iş yapacağını umut ediyoruz.
görsel
Şu an tüm GS muhabirleri son dakika geçiyor, satın alma opsiyonuyla kiralanmış. Ancak satın alma opsiyonunun 50 milyon € civarı olduğu söyleniyor.

Doğruysa sallayın irfan'ı falan. Bu adam başka bir seviyede.

Edit: 60 milyonmuş. Evet koçum başka bir seviyede, zoruna mı gitti?
1.5 seneliğine anlaşılmış. Camiaya hayırlı olsun. Bu gece geliyomuş.
Galatasaray'a hayırlı olmasını dilediğim futbolcudur.

Gerçekten potansiyeli yüksek bir oyuncu kiraladılar,irfan can gibi Anadolu topçularına milyon saçmaktan iyidir.

Not:bjk.
Başka bir seviyede olduğu için Türkiye’ye gelen topçu. Hahaha evet.
bu sezon yapılmış en iyi transferdir. kuşlar titremeye başlamış bile. ahahaha.
Galatasarayın Kap'a bildirdiği genç yetenek.

Kıskançlıktan başakşehir'e söğüşlenenlere selam olsun...
Harika transfer irfanın 10 milyon olduğu yerde bu bedava.
Artık galatasaray’a rakibinden gizli ve sağ gösterip sol vurarak transfer yapmayı zorunlu hale getiren oyuncu. Ayıp ayıp ne ahlak kaldı ne etik ne de karakter.
20/21 sezonunda toplamda 153 dakika top oynamış 3 buçuk milyon Euro kiralık ücreti olan futbolcu. Abooooo. Evet.
malın biri uzun zamandır oynamıyor demiş. sanki mesut'u arsenal 11 inden alıp getirdiler amk.
bu adamın tottenham da forma savaşı verdiği futbolcu "son heuing min' dir. hadi ötede ağlayın kuşlar.
Sarı civcivler siz önce mide bulandırıcı futbolunuzu düzeltin hadi hadi hadi.

Si ke cek...
Elemanın ismi geçinceye kadar 1 tâne bile gsli bu çocuğu tanımıyordu emin olun. Valla ben de tanımıyordum ilk defâ duydum.

2 senedir takibimde diyenler falan olmuş ekşide. Ulan olum neyi tâkip ettin, herif 2 yıldır maça çıkmamış amk, naaptın da tâkip edebildin.

işin gerçeği şu; son âna kadar irfanı kovalayıp bunu yedekte bekletmişler. Irfandan çalım yiyince koştura koştura bunu açıklamışlar ki taraftarın gazını alınsın diye. Şimdilik o gazı almışlar.

seri için ''barca istedi len'' diyenler, irfan vs mesut gibi bi başlıkta cik cik irfan'ı savunanlar, şimdi de neler diyor. Yönetiminize sorsanıza irfan fenere geldiği an neden açıkladınız, son ân'a kadar irfanı beklemenizden dolayı olabilir mi?

Ben gsli olsam yönetime bu beceriksizlikleri yüzünden ağır küfür ederdim, gazımı alamazlardı:)
Zamanın da parladı aslında. Sonradan birden bitti.

Hatta hem fenere hem gs ye golü var diye hatırlıyorum.

Bir gs li olarak merakla beklediğim futbolcu.

Korona testi pozitif çok çok geçmiş olsun.
Falcao türbin'de yalnız kalmaz.
Tamam arkadaşım sen yeter ki iste. Çok berbat topçu, rezalet topçu, 1 eu bile etmez. Tamam.

Yeter ki kendinizi parçalamayın artık. Nasıl bir kafa ütülemece arkadaş bu? Lan ne başkanları biter, ne taraftarları biter.

Verin amına koyim 280 şampiyonluk verin bunlara be. Yıldık ya artık.

Ulan futbol mu izliycez, intihar mı edicez? Yeter bitsin bu zulüm ya.

Hasbinallah diyorum.
eğer tutarsa ligi silip süpürür. zaten gs alamaz 60 milyon euro maddesi var.
fenerbahçe' ye gitse kendisi için '' yeni alex de souza '' diyecek tiplerin beğenmediği yetenekli orta saha oyuncusu.
evet, mesut dünyanın sayılı oyun kurucularından biri, evet, irfan can' a kahve içirip gönderme yaptınız. lütfen şimdi susar mısınız ?

edit: lütfen susar mısınız ?
edit-2: cidden susun çok baş ağrıtıyorsunuz.
Devletin ambulans uçağıyla getirilip 1 günde hastaneden taburcu edilen eleman. ingiltere’den gelen kişiyi aramıza bıraktılar. Hem devletin imkanları neden bir futbolcu için kullanılıyor? Bunu kabul etmek gerçekten ilginç. Mutasyonlu virüsün merkezinden gelen karantinaya kalmadan dolaş. Ancak bizim ülkede olur. Evet.
https://www.google.com.tr...virus-testi-negatif-cikti

https://www.google.com.tr...-60193d0c37b14c375c75a0af

Oyuncu doğrudan karantinadan çıkıp gelmiş ülkeye zaten. Halihazırda tedbir amaçlı birkaç gün yine bekletildi.

Yani birkaç kuş beyinli bu riski düşünüyorsa koskoca devlet de düşünmüştür bunu.

Korkmayın lan bu kadar bu adamlardan.
Aranan kan mı oynamadan bilinmez.
ilk maçında golünü atmıştır.