bugün

Yazarların gece gece kafalarını kurcalayan, uyutmayan olay ve durumları not alıp daha sonra dönüp bakması için yazılan notlardır.

Geceye notum:
bugün yine ülkemde bir çok çatışma, patlama oldu ve bir kaç yerde şehit haberi geldi. Ne yazık ki ülkem bu haberlere sıradan olaylarmış gibi alıştı.Öyle bir ülke düşünün ki patlama, çatışma,baskın gibi haberler artık rutin haber gibi veriliyor.

Umarım kısa bir süre sonra dönüp bu entryi okuduğumda bu ülke toparlanmış olur. insanların canı hakettiği değere ulaşır.
insan aslında hiç bir şeye alışamıyor.
''Günaydın ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler.''
(bkz: The Truman Show)
Ben çok duygusal boşluktayım sözlük. Ben aşık olmak istiyorum. Ne biliyim çocuğum olsun istiyorum artık. Onu uyurken izlemek falan. Hormonlarım değişiyo benim galiba. Böyle değildim ben hiç. Çocuk sevmeye başladım ben. Gördüğüm çocuğun ağzını burnunu öpesim geliyo. Minicikler ya çok tatlılar. Yemek yapmak istiyorum çok artık. Abuk subuk yerlerde uyuyakaldığımda biri gelsin üstümü örtsün istiyorum. Kahvemi yalnız içmek istemiyorum. Bi şekilde sahiplenilmek istiyorum. Bu not olmadı gerçi içimi döktüm gibi de. Silmeye de üşendim şimdi.
Uyurken sarılacak bir kadın bul . (Yarın hallet)
Alkole tövbe et.
1. Entrydeki notu tekrar bırakıyorum çünkü değişen birsey yok.

geceye notum:
bugün yine ülkemde bir çok çatışma, patlama oldu ve bir kaç yerde şehit haberi geldi. ne yazık ki ülkem bu haberlere sıradan olaylarmış gibi alıştı.öyle bir ülke düşünün ki patlama, çatışma,baskın gibi haberler artık rutin haber gibi veriliyor.

umarım kısa bir süre sonra dönüp bu entryi okuduğumda bu ülke toparlanmış olur. insanların canı hakettiği değere ulaşır.
alelade bi yüzükle başımıza gelmeyen kalmadı titreşimli yüzükle olacakları hayal bile etmek istemiyorum!
Düşün; çünkü düşünce en güzel ürün,
Hisset; çünkü duygu en güzel nimet,
Yaşa; çünkü yaşam bir fırsat,
Sev; çünkü sevmek çok güzel...
Hatalarını boşver, iç şarabını, yaz şiirini , at kahkahanı ve yak sigaranı. Sonra kapat dünyayı.
nutella vardı burda sen mi bitirdin hepsini? :(
Bu geçmişini siktiğimin telefonu niye şarj olmamış?
Yazacak bişey bulamadım hafız. O derece.
Hepiniz internette otel aramamış gibi kötüsünüz.
iyi geceler.
değecek insanlar için de kendinizi üzüp harap etmeyin arkadaşlar. iyi geceler.
Yıllarca en çok ihtiyaç duyduğum zamanlarda beni korkutan siniri sevgisini aşan babam bugun sevgiye ve sevilmeye ihtiyacı olduğunu söyledi. zaman geliyor muhtaç oluyosunuz sevmeye değer bulmadığınız insanların sevgisine.Kalp kırmayın hele de sizden başka biseyi olmayan küçük bi kızın kalbini.
gece bu notum sana ama kimseye söyleme.
mecaz anlam; sözcüğün gerçek anlamından tamamen sıyrılıp kazandığı yeni anlama denir.
Nefretini,yasadıklarını, kinini unutma.
Uyumalıyım gece. Hadi uykumu ver bana.
Barbi değil harbi adamların mücadelesidir bu topraklar.
Çok yanlış yaptık.
Hep hatırla sakın tekrarlama.
seversen sikilirsin, sikersen sevilirsin. şimdi siktir git buradan.
Şüphe tek gerçektir.
Hayatı umursama. Bu öylesine boş bir söz değil. Bak, hayatın hiçbir saniyesini elinde tutamazsın. Ve sen öldükten sonra kimse adını bile bilmeyecek. Dünyayı bir tiyatro oyunu gibi düşün, her şey rol. Sadece kalbinde tanrıyı hisset. Gerisi fark etmez..