bugün

"bir hiçliğin koynunda istifham gibi büyüyeceksin
sual sorduğun her şey senden sual soracak
bitirdim sandığın vakit başladığını göreceksin..."

(bkz: Attila ilhan)
Belki bir gün hiç beklemediğimiz bir anda birileri gelir kendimizde farkında olmadığımız şeyleri anlatır. Belki her şey böyle başlar. Kim bilir?...
'' Dünyaya bir kez bakmak zorundaysan sadece istanbul’a bak! ” (Alphonse de Lamartine)
Dalgasız denizde herkes kaptan.
Konuşarak anlatılmaz herşey, bazen susmak yeter aslında. Unutma; konuşmak bir ihtiyaç olabilir ama, susmak cevaptır anlayana.
kimseye güvenme. 10 yıllık dostun yoksa. kimseye sonuna kadar güvenme. hep şüpheli olun. şüphe doğru yola çıkarır.
Yattı balık yan gider.
'Başkalarını çözmeye çalıştıkça kendimi düğümlemişim, haberim yok...' - Bukowski
Charlie puth'un da dediği gibi.. bu istakram karıları dertten başka bir şey değil...
görsel
Affettiğim şeyleri ben yapsam affetmezlerdi.
“everything you do comes back to you.”
iyi kararlar tecrübeden kaynaklanır. Tecrübeler ise kötü kararlardan…
screw you, i am out.
GECE UYKU KALDI GÖZÜMDE GÖTÜNÜZE KOYiMDE GÜLÜMSE.
Bu hayatta her daim yalnızsın.

Aşık olursun yalnızsın.. Düşersin yalnızsın..

Sevinirsin yalnız......
görsel
Bir şeyi gerçekten ama gerçekten kalpten istersen oluyor. Güzel insanlar tanıyorum, hep de dua ediyorum Allah 'a beni iyi ve frekansımın uyuşçağı insanlarla karşılaştır diye ve de öyle oluyor. Artık yarınım yok gibi davranıyorum ve de bence yarın yokmuş gibi anın keyfini sürmek gerekiyor. O an yanında olanların da bir o kadar değerini bilmek, içten ve direkt olmak gerekiyor. Bence yıllar öncesine göre daha olumlu enerji saçıyoruö etrafa ve bana geri dönüşü de daha daha olumlu oluyor.
Bazı ilişkilere arkadaşlık az gelir, aşksa çok fazla..
(bkz: söz)
Eğer fakir, bekar, çaresiz ve bunlara ek aşık bir erkekseniz dünya gözünüze çok farklı görünüyor..

O kadar alısıyorsunuz ki yalnızlığa, kah kalabalıklarda sıkılıyorsunuz, kah yalnız olunca avaz avaz bağırıyorsunuz..

Yine de ölmedim delirmedim.
-mustafa kemal atatürk.
görsel
görsel
görsel
En içten yakarış ile AMK dünyası...