bugün

görsel
dunyada besyuz yil mutlu mesud yasasan da sadece bir an.
küresel ısınma:

http://www.youtube.com/watch?v=dHpHxA-9CVM
Hiçbirimiz vazgeçilmez değiliz, bilâkis egolarımızın kölesiyiz çoğu zaman . Sevdiğimiz insandan gururumuz için uzak durabilecek kadar kötü ve zavalliyiz, imkânlarımızı kaybedene dek onların farkına varamayan canlılarız. Nietzsche ninde söylediği gibi, “Sanki çok ömrümüz varmış gibi, beklemeyi öğretiyor bize hayat ..."
Söylenebilecek yegane söz var ise eğer değeri olabilecek kadar bu fâni dünyada, o söz "elinizdekilerin kıymetini, zaman onu sizin elinizden almadan önce öğrenin " dir heralde .
polyannalarda oturup ağlar.
her canlı ölümü tadacaktır.
biz Türk'ler bu yeryüzünün hakimleriyiz,
ayrıca
tanrı herşeyin sahibi ve yaratıcısıdır.
her şey geçer. bazıları teğet geçer, bazıları deler geçer, bazıları yakar-yıkar öyle geçer ama illaki bir şekilde geçer.
Hiçbir zaman tam anlamıyla mutlu olamayacağız.hep bir şeyler eksik kalacak.
görsel
Kabizim yine. Sicamiyorum.
Yarin bugunun aynisini yasicaz. Hadi gidin yatın simdi.
Maksimum 100 yıl içerisinde hepiniz öleceksiniz.
If you are riç, Westworld is gerçek.
Dünyada bulunan en huzurlu yer tuvaletlerdir.
olmayınca olmaz.
Melih bu twiti atmıştı, sildi.
görsel
Bosa yaşıyoruz beyler, bi geriye bakınca yaşadıklarınızdan ufak hatıralar dışında ne kalıyor. Hatıraların da belli bir ömrü var gerçi. Siz olunce sizinle beraber oluyor onlarda, ardindan da sizin hatıranız geliyor. Velhasilkelam Giderek üzdün bizi zaman.
sen benin canımsın insan kendi canını bedeninden nasıl ayırabilir? sana bir şey olsa ilk ben koşar gelirim nerde olursam oliyim, uzakta olsak konuşmasak da senin kaçıp gelebileceğin yuvan benim. nefret de etsem senden , düştüğünde elinden tutar ben kaldırırım seni. bana aptalca teşekkürler etme o yüzden.
Güneşli günler geliyor.
Üşütmüşüm sanırım bugun. Disardayken montumun onünü kapamamıştım. Ben üşütünce geniz akıntım olur ve beni hic uyutmaz geceleri.
Birşeyler böyle kalacak,değişmeyecek alışmaya çalışsam iyi ederim.
Sikeyim.
iyi bi insanım ama yine mutsuzum.

Ben bu işin nası yürüdüğünü anlamıyorum.
Trabzonspor 2- Galatasaray 0.
Not Galatasaraylıyım