bugün

hayat kısa, kuşlar uçuyor.
sonunda düzelir elbet her şey, ama bil ki acı çekmeden mutlu olamazsın.
Ve sonra sen çıktın karşıma
Allah'ın bana " bak sana ne yazdım" deme şekliydin.
kağıttan bir gemidir devrim kim bilir kaç yunus görmüş kaç DENIZ GEZMIŞ tir.
Gerek yok ne sana nede anılarına Ahmet Kaya nında dediği gibi birazda sen ağla.
Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.
Güvenme güzelliğine seninde gelir vakti zamanın, ne şanzımanın kalır ne randımanın.
Tedariksiz sicmaya giden domala domala taş aramış.
Atı kıskandırmak için eşeğe binilmez.
INSAN FAZLA GERCEKLIGI KALDIRAMAZ..
Çatlak bardaktaki suya benzer hayat. Sen içsen de tükenir içmesen de.
Çocukken kendimi yalnız hissederdim; hala da öyle hissediyorum çünkü bazı şeyleri biliyorum ve bunları hiç bilmedikleri ya da bilmek istemedikleri anlaşılan insanlara bazı ip uçları vermeye çalışıyorum. Jung.
Onun kirpiklerinin rastgele dizilmiş olduğuna inanmıyorum hala.
umut insanı delirtir.
tanrı olsaydın, sende insanı yaratırdın.
Tarifsiz bir huzur var içimde ve sonsuz bir güven. insan sonunu goremedigi bir boşluklata da kendini hiç olmadığı kadar güvende hissedebilirmiş. öğreniyorum bende.
gecenin sözü; kolla gö(T)zü.
içinde bulunduğum durumu kimseye anlatamam, sen de anlamazsın. Ben bile anlamıyorum ki başkasına nasıl anlatırım! Franz Kafka.
Kadınlar; aşık olana dek en iyi psikiyatristirler. Aşık olduktan sonra en iyi hasta olurlar. Spellbound
Orospuyu mezara koymuşlar, yalnız mı yatacağım demiş..
neyse ki müzik var. demek isteyip beceremediklerimizin daha bir demek istediğimiz gibi söylenmişi var. neyse ki hislerin böylesine tercüme edilmişliği var.
' size dünyayı değiştireceğimi söylemiyorum, ancak beyinleri teşvik edeceğimi söylüyorum.. işte bu dünyayı değiştirecek'
2pac amaru shakur..
namaz uykudan hayırlıdır. *
bir de şu vardır..
fikirleri çürütebilirsiniz ancak yok edemezsiniz..
Seni sevdim en son sınava soksan on alırım on on on...