bugün

21.45'te yazmak için daha erken olan başlık.
21:46 da yazmak icin de erken olan istek.
ağlamadığın şeylere gülebilmeyi bil!
21:47 de yazmak için çok erken olan başlık.
şahsen benim açımdan saatin pekte ilerlemesine gerek yoktur. nitekim bugünde geceye bırakacağım not hiçbirşeyin yetişmediği ve sürekli kendimi sersem gibi hissettiğim notudur.
hem yüksek lisans hem iş hayatı, ne olacaktı ki başka?
Sevgili gece; yine beraberiz, yine iç içe geçmiş halde, yine sarmaş dolaşız. aslında bakma seviyorum bu halimizi. seviyorum çünkü, canımı yakan şeyleri unutturuyorsun bana, yüreğimi acıtanları ve kimsesizliği. gündüzün o kuru kalabalığındansa yalnız sen ve benim olduğum zamanlar daha güzel, daha cazip ve daha samimi. kendim olabildiğim, maskelerimi çıkarabildiğim için mutlu ediyorsun beni. senden başka kim bu halimde boynuma dolanır ki.!
Ekonomik sınıf ayrımından, iyi insanların ölmesinden, kötü ruhlu insanlardan, egolu kişilerden, allah ın verdiğiyle övünüp başka bir işe yaramayandan , hem sevip hem sevildiğim insandan ayrı kalmak zorunda kalmaktan nefret ediyorum
bas bas paraları leylaya .
evi tutarken okula uzak bir yer seçmişsen otobüste yaşlılara yer vermen gerektiğini iyi belle. vicdanen rahatsız olmak yanlışları doğru yapmıyor netekim .
her kaçış kader üzerine bir koşuşdur.
not.

bıraktım.

iğrencim.
-NOT-

Bitirme yapıyorum, bu kadar zeka patlaması yaşarken yanımda gelecek ile ilgili hayal kurarken omzuma uzanacak bir sevgilim yok. Ne kadar üzülsem de içime atıyorum. Keşke bir an çıkıverse kapımda, lahmacun söylediğim yerde çalışan kurye kız da kabul. Ne biliyim yap bir güzellik. Ya da boş ver bitirmem bitsin yolumu bulurum.
kendimi hiç bir yere ait hissetmiyorum, üzülüyorum sonra gece oluyor üzüntüm boşluğa dönüyor. çaresiz bakıyorum gök yüzüne, nereye ait olduğumu arıyorum. bu boşluk uyutmuyor insanı ..
hep hüzün dolusun be gece. olmuyor böyle.
Neden hep gozyasi ve huzun dolusun ulan gece.
Sabah, rüyadan uyanıp rüyaları gerçekleştirme vaktidir.
Bir gun yağmur hafif hafif islatirken cebeci kampusune yuruyup orada oyle bir huzurla insanlari izlemiş bolca düşünmüş muzik dinleyip sigara içmiş ve bankta islanarak sabahlamistim.kendimi erzurumda olduğum kadar mutlu ve huzurlu hissettiğim tek gündü.
Kızgınlığım geçer de kırgınlığıma çare bulamıyorum.
sarhoş olmak için alkol almaya gerek yok.
dünyayı yakarsa garipler yakar.
her gece defalarca ve devam eden her gece defalarca defalarca öleceğiz,sonra gün doğacak ve biz tekrar yosun tutmuş bedenlerimize dönüp küf kokulu odalarda geceyi/ölmeyi bekleyeceğiz.
Hani bir çizgi vardır hayatta yapabilmekle yapamamak arasın da, güçlü olmakla güçsüz olmak arasında, mutlu olmakla mutsuz olmak arasın da ve bunların tam ortası vardır hani şuan tam da ordayım! Korkuyla tereddüt hislerine hapsolmuş gibi yapabileceklerinin farkında olup amalar arasında gidip gelmek, çok saçmadır dimi işte bu saçmalığı yaşıyorum şuan da...
Çokta şeyapmamak lazım aslında..
Valar dohaeris.
...bana en çok koyan şey, bu bok yuvası dünyadan ayrılırken elini tutup gözlerine bakamayacak olmamdır. muhtemelen ellerini tutup gözlerine bakan ve saçının kokusunu hücrelerine kadar çeken bir başkası olacak! belki beraber olsaydık seni çok daha fazla sevecektim ya da hayal kırıklığına uğrayacaktım. belki hayalimde yarattığım kadını sende mevcudiyetlendirdim ve muhtemel mutsuz olacaktım.yine de hep alttan alta ''ben seninle mutsuzluğa da varım'' mesajını veriyordum ya sana... evet isterse sonunda hayal kırıklığı olsun tenim soğurken teninin sıcaklığıyla ısınmak isterdim.