bugün

ciddi ciddi ne kullandıklarını merak ettiğim zihniyettir. yeter artık lan tamam darbeye bizde karşıyız ama gecenin üç buçuğunda tekbir getirmek de neyin kafasıdır yahu.

edit: başlık popüler olunca bazı kendini bilmez kusmuk yiyiciler bizi tekbirden rahatsız olmakla suçlamış. elhamdülillah benim ne kadar inançlı bir müslüman olduğumu ve tekbir getirmekten de ne kadar hoşnut olacağımı bilenler iyi bilir. ancak milletin çoluğu var çocuğu var, kundakta bebeği olan insanlar var. yarın sabah erkenden işe gidecek insanlar var ama sorsan darbenin ne olduğunu bilmeyen iki üç yeni yetme sabaha karşı sokaklarda bağıra çağıra yürüyor onların yaptığı suç olmuyor konunun abartılmasından rahatsız olan bir siyaset bilimci dinsizlikle, tekbir düşmanı olmakla itham ediliyor öyle mi? peki o zaman bağırın sabahlara kadar hatta buda yetmez milletin evlerini taşlayın, arabalarını yakın olur mu? belki o zaman propagandanız daha etkili olur. yıkın ortalığı sabahlara kadar tekbir getirerek yıkın ortalığı olur mu?
kendini demokrasi kahramanı sanan bir zihniyettir.
darbe protestosu demokrasi nöbeti falan değil tamamen erdoğan propagandası tamamen başkanlık propagandasıdır bu yapılanlar. sabaha kadar bağırmak, arabalardan recep tayyip erdoğan şarkıları çalmak ve buna benzer hareketler protesto değil propagandadır.

sonuç olarak darbe girişimi başarılı olmadı ama yapılan bu propagandalar, olur olmaz vakitlerde camilerden sela verdirmeler, hiç suçu olmayan insanları fetöcü diyerek okullardan atmalar bunlarla bir yere varılamaz.

akp seçmeniyle muhabbet ettiğimde görüyorum ki büyük çoğunluğu zavallı diyebileceğimiz kategorideki insanlar. ağzında dişi yok, cebinde sorsan 2 simit alacak para ya var ya yok ama sabaha kadar tekbir getiriyor, erdoğan diye bağırıyor.

fetö örgütünün ve darbenin asla savunucusu değilim hatta bırakın cezalarını çeksinler bu hainler ama gecenin bir yarısı hiç kimse hoparlörlerden son ses dombıra çalıntısı recep tayyip erdoğan şarkısını dinlemek mecburiyetinde değil.
Ülkede neler olduğunu idrak edememiş sığırların g.tüne turşu sokan zihniyettir.
Gecenin 3 ünde tencere tava çalınırken gururlanıyordun amın oğlu diyesi geliyor insanın.
''demokrasi nöbeti'' diye bir furya tutturmuşlar. Kafa kestiler, tekbir getirdiler, bu ''sarıklılar'' denilen, şeriat isteyen grup, tekbir yetmiyormuş gibi ezan okuyarak slogan attılar, havaya silah sıktılar, alevi kardeşlerimizin mahallelerini basmaya çalıştılar, alevi-sünni ayrımı yapıp, birbirlerine düşürmek istediler.

Bence bunların amacı demokrasi nöbeti değil sevgili sözlük. Amaçları şeriat istediklerinden, ancak bu sarıklılar sokağa çıkıp eylem yapmadıkları için bu 15 Temmuz olayını da bahane edip döküldüler sokağa ve bir ikincisi gerçekten de vatan elden gitmesin diye sokakta değil çoğunluğu. Şeriat' ı getirecek reisleri ve yalamaları iktidardan düşmesin diye sokaktalar
yakında boğazımızı kesmek için kapımıza dayanacaklar. o zaman göreceksiniz asıl darbeyi.
Ulan siz gecenin 3,5 ğunda tencere tava çalıp kafamızı siten insanlarsınız lan sizi yaratanın ismini zikretmenin zorunuza gitmesi baya ilginç .
ağzının tam ortasına takunya ile vurulması gereken zihniyettir.
bu kafayı sözümona damla alkol almadan nasıl yapıyorlar çok merak ediyorum

türkeş le menderesi aynı resime koymuşlar, gülerken os*rdum avize düşüyordu.

https://scontent.xx.fbcdn...64dcc5e4e&oe=582D25AB
Zihniyet değildir, rahatsız etme hareketidir.
insan olamama sorunudur.

Sen darbecisin der,
sen şusun der,
sen busun der.

30 sene önce kemalistler bize, şunu dinletiyordu, ben de sana bunu dinleteceğim zihniyetidir.
Bana acı çektirdiler, mağdur oldum,
Size acı çektireceğim,
Oğul bebek uyansın,
78 yaşındaki hasta annen uyansın,
ben acı çektim beeeeeee,
size de acı vereceğim zihniyetidir.

Acılardan beslenen zihniyettir.
la bu zangoçlar dün kola içene israil dölümüsünüz deyip saydırıyorlardı

rte nin israile tam yattığı haberi çıkınca ortalıktan kaybolmuşlardı

meğerse sokaklarda arka camı tuğralı doblolardan dombur dombur

dombura çalıp gezmek için karpuzu büyütüyorlarmış.
allah c.c.'nün ismini haykırmak için vakit gözetmeyenlerdir.

ülke yangın yerine dönmüş çürüğün derdine bak. sabah kalkıp işe gidecekmiş, darbe tehdidi bugün halen devam ederken başkomutan sokakları bırakmayın derken fetö kıçı yalamayı maharet sayan çürükler tekbirden rahatsız oluyor.

sözde kainat imamınıza söyleyinde ateşler felan salsın, bu tekbirler başkomutanımızın ikinci emrine kadar devam edecek.
demokrasi pıtırcıklarıdır..
gerçi inandıkları ve yoluna serildikleri hocaları demokrasinin islama ters olduğunu söylüyor olsada yinede kafalarına göre olan bir demokrasiyi koruma yolunda çaba sarfediyorlar..
evet islami demokrasi.
işi artık terbiyesizliğe, saygısızlığa vardıran harekete dönüşmüştür.
Bebelerin uyukularından sıçramasına, çocukların, anne ve babalarına, korkuyla sarılmasına, hasta ve yaşlı insanların " yeter artık" diye, inlemesine yol açmaktadır.

Tamam, inancından dolayı, avazın çıktığı kadar tekbir getiriyorsun ( demokrasiyle ne kadar bağdaşır anlamış değilim). Motorunun eksozunu bağırtıyorsun, arabanın kornasını elini çekmeden çalıyorsun, iyide birader, birazda bunları düşün.

Kutlama yapıyorum, bu benim hakkım derken, başkalarının haklarına gasp ediyorsun.
Elinde kırmızı tuborgla ile tekbir getirenini gördük be.