bugün

beni sözlükle tanıştıran yazar. en büyük destekçim yazar. şu an maç izleyen yazar.
tea yıllar öncesinde buralardan başıma bela olan, kurtulamadığım adam. *
--spoiler--
girdi ne ya, girdi ne
--spoiler--

(bkz: severim keratayı)
yerini hiçbir uyku düzeni tutmamaktadır. gece nedense insan daha rahat uyuyor. gündür uyuduğun zaman uyandığında sopa yemiş gibi bir hisle uyanmanız olasıdır.

edit: yazarmış bilmiyordum üzgünüm.
kadınların uzak durması gereken adamdır. nasıl bir cazibesi varsa anında tavlıyor hatunları. *
nereden mi biliyorum? kendisi çok dert yanıyor kadınlardan...
(bkz: afrodizyak etkili)
27 yasinda
insaat muhendisi.
Yumulun kizlar...
Nickini sol framede görmemle yüzümü gülümsetmiş yazar. Ne günlerdi...

Kadınları tavladığı doğrudur vallahi inanırım. Benim yaşım tutmuyodu ondan şeyolmadı yoksa hayatta kaçırmazdım allah sahibine bağışlasın. *
çoğu insan için vazgeçilmez olandır.
Kendisini uzun zamandir goremiyoruz, nerelerde acaba?
nişanlanıp ortalıktan kaybolan yazar. burdan da tekrar tebrikler ilettiğim yazar.

p.s: sözlükten bi çeyrek gelir belki diye şeettim.
kısa süreli ölümdür.
kanser olma riskini azalttığı iddia edilen uyku. gece uyuyan, özellikle karanlıkta uyuyan bir insanın bazı kanser türlerine yakalanma ihtimali kutup ayılarının soğuk algınlığı geçirme ihtimali kadar azmış.
Baba olacak Yazar!

Ben böyle haberler alınca aşırı mutlu oluyorum yemin ederim. Düşünsenize minnacık bir şey gelecek, yanakları falan tombikli.

Tebrik ederiz efendim, tebrik ederiz. Allah analı babalı büyütsün inşallah!
en yararlı uykudur. biz unuttuk gece uykusunu. evet.
adamın dibi dediler.
en son ilk okulda yaşamıştım. dert yok sıkıntı yok. kafanı yastıya koyup uykuya dalıyordum oh miss. şimdi öyle mi. yatağa giriyorum 5 saat kendi düşüncelerimle kavga ediyorum.
Bir zamanların ulu sözlük yazarı.
2 aydır tatmadığım uykudur.
Sağlık için en faydalı uykudur. benim uykum kaçtı, ya siz, Hiç mi sağlığınızı düşünmüyonuz.
23.00 ile 03.00 saatleri arası en verimli kısmını oluşturur. yine kaldık verimsiz saatlere.
Saat 21.00' da başlayandır ve Yemek içmek kadar önemlidir derler.