bugün

hayat vizyonumuz sizin sikik evlerinize hanım olmak. evet.

saol.
Gayet güzel olur ve ben onunla evlenirim.
Samimi tespit. Bu saatte elin erkekleri ile mesajlaşan kızla evlenilmez. Uzak dursunlar. Bizim de bir şerefimiz var kendimize göre.
O zaman güzel. Çünkü bana çalışan bir kız lazım. Evde olan ben olacağım.
Yasasın yırttım mo ev hanımlıgından.
gece sözlüğe giren adamdan da koca olmaz...
zaten buradaki hiç kimsenin amacı da ev hanımı ya da koca olmak olmadığına göre...dağılabiliriz.
Nasıl sallıycağınızı şaşırdınız artık başka derdiniz yok mu ?
Cahillikte çığır aştınız ama siz! Geçenlerde yine buna benzer bir şey gördüm kızlar ikiye ayrılır
1: dip köşe temizlik yapan
2: geceleri sürten
Ve yine güzel bir kadın cevap verir;
Gündüzleri dip köşe temizlik yapıp sonra geziyorum. Sizin deyimizin ile sürtüyorum.
Onun gibi birşey buda sözlük kullanıyorum ama anneyim,yemek yapıyorum,temizlik vs vaktim oldukça geziyorum içiyorum bu sizin dediğiniz ile yürüteceğimiz ilerleteceğimiz, veyahut siz dediniz diye öyle böyle olacağımız bir durum değil. Her erkek baba olamaz iş adamı olamaz durumuna getirmediğimiz ve önünüzde ki bir fazlalık var diye kendini yüceltip bu başlığı açan insana sesleniyorum birimde önümüzde iki tane bizden önce giden varken biz bu kadar övünmüyoruz fazlamı şey ettiniz ne?
boş insan boş laf eder gelir başlık açara örnek olmuş tespitimsi. sözlüğe girmiyorsa sana mı rücu ediyor girişi diye merak edilesi durum.
Altına imza atılan bir sözlük gerçeği. Ben bir sözlük kızını almam. Peşimi bırakın.
öğlene kadar yatar.

ne sabah kalkar işe gider ne de önünüze kahvaltı niyetine bir bardak çay koyar.

cıks. olmaz bunlardan.
Benden olur gibi hem sözlükte takılıyorum hem ev işi yapıyorum.
he deyin.
Keşke fingirdeşsek ama yok öyle bişey salak salak sol framenin akısını izliyoruz.
Başlığı sözlük hatunları ele geçirmiş yazılacak her aksi entry de uzerinize her an cullanabilirler dikkat edin.
Götünüzden element uydurmayın.
Şuan çalışmıyorum ve sabah kahvaltı, ev işleri,akşam yemeği yaparak ev içindeki işlerin düzenini kontrol ediyorum.

Size kalsa evde olan kadın atom parçalasın, uzaya roket atsın !

Kadınlar birçok işi aynı anda mü kem mel yapıyor. Sizde anca bok atın.
Sefilsiniz ve bu beni deli ediyor.
Olsa olsa, domestik ev hanımı olur svs.
Üstüme iyilik sağlık, instagramda milletle aşna fişna yapmıyoz diye mi bu laflar.
Genelde konuşacak kimse bulamadığında giren 'kadınlar' dır. içleri dolmuştur, yalnızdır, ağlıyordur, küfür edemiyordur, eğlenmek istemiştir sizene aq.
kim demiş! hem entry girerim,hem yemek yaparım.
Tapu gibi bir gerçek. Kimse kusura bakmasın şimdi.
Acı bir gerçektir. Bu kızların amacı ne bu saatte? O erkeğe yaz. Buna yaz. Şuna yaz. O na bilmem neyinin fotosunu at.

Bunlar evlense de aynı olacaklar. Kocaları evde yokken, erkeklerle mesajlaşma yapacaklar. Gece kocaları uyurken, yanlarında entry girecekler.

Bunlarla evlenilir mi lan? Dahası sözlük kızıyla evlenecek kadar mal olan adam var mı? Boynuzlanmaya da niyetim yok benim.
Gece bu saatte sözlükteyse olmaz. Evet.
iç rahatlatan iddia. Çünkü ev hanımı değil, çalışıp bana bakacak ve benim evde olmamı sağlayacak bir eşe ihtiyacım var.
belki kendisi finlandiya'da yaşıyordur: 6 ay gece, 6 ay gündüz.