bugün

Ay hemen çıkıyorum.
ev hanımı ne la.

aloo 2020 deyiz.
Ev hanımı tabiri de ne çirkin bi laf aq sanırsın köşe minderi.

Evinizin hanımı olmaya niyeti olmayan sözlük kızlarının hakkında desteksiz sıçılan tespit.
Boş tespittir hele .... bak hele dedirtir. Onun dışında sözlükten birini bulup evlenmeyi düşünen yazar beyanı. aynen kardeşim olmaz
Haklısın karşim, evlenme ..
bilgi ve görgü gelişimine katkı sağlamsksa amacı, başka.
Attin mesajlara cevap vermediler demi sozlukteki kizlar kıyamam sana.
Doğru önerme. ilk ciddi ve uzun ilişkimin evlilik düşünme dönemindeyken bir gün annem nasıl olduysa çamaşır makinesini çalıştırmayı unutmuş, bir anne ne kadar rica ederse, aradı rica etti. Makineyi yine bir hevesle aldık anneme, dokunmatik 15152626 programlı falan. Başına geçtim, ne yapacağıma dair en ufak bir fikrim dahi yok. Oturdum başladım ağlamaya. Neden evlenmemeliyim sorusunun cevabını o gün ilahi bir mesajla aldığıma inanarak ilişkiyi bir süre sonra bitirdim. Şu an eskisi(bizim sülalenin yalnız ve mutsuz kızlarının ex manitler için kullandığı tabir) evli ve çocuğu var. Ben de bir süre kendi evimde yaşamış olmama rağmen anneme geldiğimde çamaşırlarımı yıkıyor, nadiren mutfağa giriyorum ve her yerin her yerde olması beni zerre rahatsız etmiyor.
Dikkat, bir miktar mübalağa içerir.
Asıl bu gibi başlıklar altında entry girenler kendilerinin tek amacının sözlükten sevgili yapmak olduğunu çok açıkça belli ediyorlar. Çünkü bana göre sözlüğe girmek can sıkıntısı veya bir şeyler okuma isteği sonucu olur. size göre ise sözlüğe girenler sevgili yapma peşinde. aslında onlar değil, siz sevgili yapma peşindesiniz. millete suç atmayın.
Siz sıyırmışsınız karşim.
Bir ev hanımından beklentinin ne olduğunu sorgulatmıştır.
Amk ev hanımı dediğin şey, yemek yapar, çamaşır yıkar, temizlik yapar, ütü, bulaşık vs. Gibi bir sürü angarya iş yapar işte.
Bu işlerin hepsini yapabilirim şu anda.
Boş trollükler falan.
sözlük telefonla girilebilen bir sosyal medya platformu. sanki bana bar, pavyon...

kaldı ki istediğimiz yere girer, gerektiğinde dolmamızı sarar, evimizi temizler, makbule ablaya gider ( bugün gittim de) dedikodumuzu yaparız. slksnız grcktn ss.
ben sözlüğe girmesem de benden ev hanımı olmaz.
işten çıktım, sözlüğe anca girebiliyorum. O yüzden benden ev hanımı olmaz.
Altına mühür vurulan üzücü bir gerçektir.
Şu sıralar kimseden olmaz.
neyse ki ev hanimi olacak kadar kafayi yemedik.
ama erkeklerden çok güzel eş olur.(!)
Şüphesiz ki gerçektir.

Bunlar olsa olsa, motor olur.

Motor: önüne gelene, işine gelene veren kız kadın demektir.
Doğrudur
Niye olalım işimiz gücümüz var ki sabah giremiyoz.
ev hanımı olmak için bilmediklerini sözlükten öğreniyor olabilir.
Olmaz çünkü ev hanımı olacak olanlar şu an muhtemelen alyans veya gelinlik bakıyordur.

Geri kalan da ders çalışmaya verdiği molada sözlükte boş yapanları seyrediyor yaaaa.
olmasın, ne çıkar? ortalık ev hanımından geçilmiyor zaten.
Doğruluğu şüphe ve su götürmeyen gerçektir.
belki kendisi finlandiya'da yaşıyordur: 6 ay gece, 6 ay gündüz.