bugün

ağızları sulandıran müthiş bir istektir.

bol kekikli acılı oyyş..
kadıköy kokoreçi hemide. ezme haline getirilmiş soğan domates biberle birlikte. bol baharatlı. ananı avradını. istemsizce yutkundum.
konyada olana ısmarlayabilirim, evimin karşısında şuan.
bağımlılık yapmış gıdadır. geldi yani şu an aklıma.
An itibariyle icinde bulundugum durum. Yarim ekmegi gomdukten sonra on tane de midye yiycen simdi. Off.
ya resmen yatağımda cenin pozisyonunu alıp ağlama isteğine boğulduğum durumdur efendim. yarın ilk isim kokorec yemek olacak. ya kokorec yani anlıyor musunuz? anlayamazsınız o piserken cıkan cız bız sesi o kokusu...................
bende midye için kıvranıyorum şimdi. olmaz ya gece gece ayıp .
saatler tam açlıkla boğuşma saatleri efenim. bir yanınız "amaan birazdan yatarım" düşüncesine hak verirken diğer yanınız ise "param olsa ben de alsam" düşüncesini felsefi olarak beyninize konuşlandırmak istiyor. mideniz açlıklara gark ediyor, sonra süt içip yatsam diye düşünürken bu entry'yi görüyorsunuz. bu entry'yi giren yazar arkadaşa bir güzel selam gönderiyorsunuz, tam açlığı unutmuşken size hatırlattığı için selamı daha kapsamlı göndermeye karar veriyorsunuz. cümleten selamlar yazar arkadaşım. bu arada başlığa yorumum; senin gibi hatırlatan "güzel insanlar" olmasa hiç aklımızda yoktu. ama yeme isteği gelmesi konusu harbi sıkıntılı.
geldi yine biliyo musun. derinden derinden geldi hemde. 2 tam yiyecek durumdayım. öyle geldi.
sabaha kadar mide fesadı geçirmenize atılan ilk adımdır.
Şimdi duyar kasmak gibi olmasın ama olanı var olmayanı var olum böyle başlık mı açılır?
Ssoyal medyada yediği yemeği paylaşan görgüsüzler işte hep bunlar.
Ayrıca kokoreç yeme isteğinin gündüz geldiği ne zaman görülmüş amk hava kararınca yiyeceksin tabi.
tam şuradan geliyorsa sıkıntılıdır.

yalnız, şöyle soldan soldan çok fena bol acılı kokoreç gömme isteği geliyor...
Nasıl yiyorsunuz yiia.
Gunduz gelmez ki zaten o.
insafsız yazar beyanidir.
Canım çekti, vicdansız yazar.
Dün de sucuklu yumurta istemiştin unuttuk sanma yeğen.
Gidip yedim ama pişman oldum.
gece eğlencesinden sonra sabaha karşı acıkıldığı için ve genellikle o saatte kokoreç olduğu için gelen bir istektir. acı biberle yenmesi tavsiye edilir.
görsel

Bol baharatlı yanında acı turşu isteği de beraberinde gelir..
Hele birde evinizin yakınında varsa buram buram kokusu geliyorsa burnunuza işte o zaman uyku kaçırır.
Gecenin bu saatinde gelen istektir.

Paket servis kaça kadar devam ediyor bilen var mı?
Benimkisi acılı olsun. Üç çeyrek iyidir!
Artık bu saatte olaz da, yaşına göre belki yarın sokağa çıkabilir ve paket alabilirsin. Pakette de donar o.
Aniden gelen istektir.
Şöyle bağırsaklar ince ince kıyılmış. Kekik, domates falan.
Ooffff.
şöyle iri kıyım, bol pulbiberli, kekikli; olsa da yesek.