bugün

(#14923426)

dikkatli adam, takdir ettim.
(#14923426) entrysi ile, günün en beğenilen entrylerinin ne kadar doğru sonuçlar yansıttığını ufak da olsa gösteren yazar. ben diğer bazı entryler içinde bu ve bunun gibi farklı şekillerle beğeni kazandığını düşünüyorum. ki zaten olanlar da yazılıp çiziliyor.

ayrıca yazarı da tebrik etmek lazım.
#15223233 eğer kendisi gerçekten jun ise çok tesüf ediyorum. *
arkadaş olarak iyi hoşta tam bir psikopat. * *
denizin bir de gece sefasini suren, o buyuleyici alemi bir de farkli bir temayla goren sansli kisidir.
yengeç avlamaya giden karadeniz bölgesi insanıdır.
Alkollü ve mayosuz girildiğinde değişik bir haz veren eylemi gerçekleştiren adam.
yanlış yapan adamdır.

ben yazlıktayken gece denizlerde iri vatozlar gezer ve insanların baldırlarına yapışır diye bir söylenti vardı.
(#14877641) entry si bir tarafına kaçmış yazar. cukk oturdu sanki ?
Bacaga yapisan dev gece vantuzlarini unutan adamdir.
helal olsun yazarı. ya bu adam şiir biliyor ya, öyle ki olayın bir yerinde şak diye bir şiire bağlıyor. eğer zaten siz şiirle ilgiliyseniz direk 12den vuruyor. helal olsun yazarı.
gizli gusül abdestine ihtiyaç duyan adamdır.
(bkz: gece denize giren adam/#15268828) isimli entry ile ilgili sözlük açıklaması.

14.03.2012 tarihinde girilmiş olup o tarihte oynan maçta olmamıştır. tabi bu diğer maçlarda gol olmayacağı anlamına gelir mi gelmez. selçuk inan'ın fenerbahçe'ye attığı gölün hayalini kuranların hayali 22.04.2012 tarihinde oynan maçta gerçekleşmiştir.

maçın sonucu gs 1 - 2 fb. şeklinde bitince gözü dönmüş gs'li holiganlar sağa sola saldırmaya başlamıştır. bu yüzden tarihe bakmak işlerine gelmemiş. bu zamana kadar acı veren entryi 40 gün sonra polemik konusu yapmışlardır. aslında gs taraftarının tarihle arası iyidir mesala 17 mayıs 2000 desem hemen sevinirler. lakin bu tarih gs'nin ergen taraftar profilini yükseltmekten başka bir işe yaramamıştır. evet bizde bu ergen arkadaşların 23 nisanını en içten dileklerimizle kutluyoruz. onlarında bir gün bile olsa nick altlarında oynamaları hakkını veriyoruz. dur bekle kovanızı ve küreklerinizi getireyim. yarın okulda yok eylenirsiniz.

bu saldırıyı kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. saygılarla.
Bir gece yarısı; Mehtabın deniz üzerindeki yansımasından dolayı, denizdeki hareketlenme sonucu kristalleşen ve parlayan su'yu görmek için yapılası değer davranış.
o son bardağı içmeyecekti yazarı. sanırım rüyasında tavla oynuyor. eyvah.*
gece denize düşüp kolunu bacağını morartan adama dönüşmediği sürece macera peşinde koşan insan olarak kalacaktır, zararsızdır.
büyük ihtimalle kas yoksunu, kemik torbası bir vatandaştır. sırtının sivilce tarlası olması da muhtemeldir.

ayrıca nesildaşım olan, sonu adam ile biten nickliler güruhundan bir uludağ sözlük yazarıdır.
(#16989518) .
kafayı yemiş adamdır. diyecektim ki! yazar çıktı kendisi.
arkadaş ortamı varsa gayet zevkli olur, denenmiştir.
cesaretine hayran kaldığım adamdır.
Gece denize giren adam suyun kaldırma kuvvetinin gündüzle aynı olduğunu bilen adamdır. Gece denize girilmez hurafecilerine midye kapağı çıkarandır.
http://www.youtube.com/watch?v=UAm_uoV1z5k parçayı armağan ettiğim değerli yazardır.
denize çıplak girmeyi sevdiği için, geceleri girmeyi tercih eden adamdır.
gizlice seyredilir. *
Keyfine cok duskun olan adamdir. zira gece denize girmek kadar zevkli ve heyecanli birsey yoktur.