bugün

vücudumun biyolojik saati bozuk. gecelerim sabaha çıkar. gece uyanır sabahları iple çekerim. en yakınımdaki markete koşup kasiyerle konuşmak için ekmek alırım..

-şifrenizi girin?
-iyi günler...

hava, toprak, su ve ateş uğramaz semtime...

yalnızlık sadece gece mi geliyor ansızın? ya öyle değilse..ya ben hep bu hisle yaşıyorsam? koca ömrüm küçük bir an'sızın mıdır?yoksa yaşamak o an'da yok olmak mıdır? o an...
uyutmaz adamı düşünmekten kafayı yiyecek kıvama getirir.
sözlüklerde takılma sebebi. siz hiç hem mutlu hem de sevgilisi olan yazar gördünüz mü?
Kendini kaybettiginde senden ayrilacak tek histir... Yalnizlik dusunmeye basladigin ana kadardir.. Eger dusunuyorsan yalniz degilsindir. :I)
ziyadesiyle eski sevgiliyi hatırlatır, efkar basar.
geldi yine tipini siktiğim.
hiç gitmedi ki gelsin dedirten histir.
Geçici olduğunu farkettiğin an yerini uykuya bırakan histir.
sigara yaktırır.
insanı uykusundan düşüncelere iten meret.
Hatun kişi nickinin üzerine tıkla,
- iyi geceler, 11111111111 Nolu entryniz çok harika, kaleminize saglık, tam aklımdan geçenleri yazmışsınız.

Bunu bir kaç hatun yazar kişisine daha yollamanıza sebep olan histir.

Yoksa abazanlıkla da karıştırmış olabilirim*
Bir osurukluk ömrü vardır.ondan sonra gelen sıcaklık ile esnemeyi takiben , uykudur.

Sen zaten bide o hissi tatyıysan , ani mani değil baya baya yalnızsın be.
işte sonucu.
Bugün de sensiz gözyaşlarımı akıttım yastığa. Şarkı da diyor uyanır uyanmaz düşüncemdesin keşke sadece uyanır uyanmaz olsa her an her saniye sen bilmesende sen benimlesin. Gittiğim her yerdesin. Okuldan eve gelene kadar yürüdüğüm o yolda seni görüyorum. Sen öyle çok hayatıma dahil olmuşsun ki her yerde seninle hatırlarım. Sen gitmedin ama ben seni kaybetmişim gibi acı çekiyorum , sen gitmedin ama gitmekten beter bıraktım .
Başını yastığa koyduğun an başlaya seni saatlerce uyutmayan bir duygu.Keşke o gelene kadar geceler yaşanmasa.
tamda şuan.
Tam da bu saatlerde daha cok debresir.
anlayamadığımdır.
bana gelmiyor arkadaş o his, sevmiyor mu beni nedir.
gün boyu beklediğim histir.
hiç gitmiyor ki tipini siktiğim.
küfür için afedersiniz ama hakediyor.
Özellikle erkeklerde biraz sonra başka şeylere sebep olabilecek histir.
duşa sokma sebebidir.
en sevdiğim his, yalnızlık kalmak kadar güzel bir şey yok.
bi kere geldin mi de çöreklenmesini iyi bilendir.
buram buram.sarmistir yine nacizhane vucuuutumu.

ah duvar bakma oyle gozlerime oyle keskin oyle soguk.
sag el ile bes dakika icinde gidebilir.