bugün

en son uc yil once ictigim, muhtemelen tuvalette icip babamin sabahin korunde bana saydirmasina neden olan sigaradir. hala ozlerim kendisini. kisa marlboro olani makbuldur.

not: hala ruyalarima giriyor nasil bir meretmis bu ya.
tanju okan eşliğinde radyo uludag' da yakıldı mı tadı bambaşka olan sigaradır.
Gece 03:00'da ateşlenen sigara; candır.
Uyku düzeninde rutinleşen bir bozukluğa yol açıp, gerekirse uykudan uyanıp yakılan sigaradır.

(bkz: camel)
her gece sözlük sol frame de görsünde hatırlasın diye uğraştığım toplu ayindir. her zaman ki gibi bu gece sözlükçe ateşlenecek sigaradır.
(bkz: samsun 216)
sigara içmeyenlerin anlayamayacağı bir durum.
herkesin aynı anda çakmak ateşleyip yaktığını düşününce, ' bir arada olmak ' deyimini gerçeğe döken sigara. küçük canavarların histerik çığlıklarına inat...
her sike anlam yüklemenin son ürünüdür. saat 01:50'de yakılandan, günün herhangi bir anında yakılanından hiçbir farkı yoktur. bu ne lan böyle? herkes başlık açsın anasını satayım o zaman "saat 15:31'de yakılan sigara, saat 19:45'de yakılan sigara..." bilmem ne diye.

sigara içmekteyim ve muhtemelen bu aktiviteye gönül veren arkadaşların yaşı kadardır içiyor olmam muhtemel. tabi ygs sınavı stresi sardı, liseden yeni mezun olundu falan böyle farklı atraksiyonlar arıyor insan. te allahım...
futbol gibidir. mekanik bir düzene uyum sağlayanların anlayamayacağı tütün bütünüdür. ' sahada 22 adam top peşinde siz üzülüyorsunuz ' gibi sığ yorumlara inat, politikanın yumruklaştırdığı iki kişiyi aynı tribünde buluşturan futbola benzeyerekten, aynı anda yakılan sigara paha biçilemezdir. biri izmir' de, biri konya' da, biri erzurum' da, biri bursa' da yansa da...
bu aslında hala yaşamaya değer bir şeylere, farklı renklere tutunmaya çalıştığımızın göstergesidir. dimdik ileri bakan çiçekleri göremez ki...
Gece 03:07 de, hedefine tamamen ulaşacak olan sigaradır. öncelikli hedefi akciğerlerinizdir. akciğer önemli bir organdır. sağlıklı ve uzun bir ömür için, önemli organlarınızı korumanız gerekir. yani gecenin üçünde o sigarayı ateşleme, içme, içirme!

Eski bir sigara bağımlısı olarak şunu söyleyebilirim: ben hala bir sigara bağımlısıyım.
yine yazıyorum her gece olduğu gibi sağlığa zararlı ve ölümcül bir sigaradır.
on air...
(bkz: sarma sigara)
afiyet olsun dileklerimi sunduğum sözlük yazarlarıyla beraber ateşlediğim sigaradır.
Bu son olsun denilipte asla son olmayandır.
tanım: her an yakılan sigaranın aksine belirtilmiş bir saatte yakılan sigaradır.

ayrıca sözlük eşrafından katılımın az olduğu aktivite.

(bkz: çek bir nefes kelin ruhu içün) *
teoman saat 03:00 şarkısıyla iyi giden sigaradır. *
an itibariyle yarısı tükenmiş olan sigaradır. keşke hiç bitmese lan dedirten sigaradır aynı zamanda.
uzun sigara içerek keyfi uzatmanın mümkün olduğu sigaradır.
(bkz: marlboro red long)
vay be saat 02.00 dan beri bu başlığı görüp saat 03 olsa da sigarayı çakıp yatsam diye beklerken saati 03.10 edip bir bok içemeden uykusuz kaldım ya!
--spoiler--
sigaramın dumanı da dumanı
yoktur aman şu yarimin imanı
--spoiler--

sözleri eşliğinde bu gece keyifle içilmiş sigaradır.

(bkz: asu maralman). (bkz: bağrı yanık dostlara).
şu bira bitmeden bir sigara daha içim düşüncesi sonu yapılan eylem.
şuanda tam 26 dakika kalmıştır.

gecenin şarkısı; şarkıyı hatırlayan olacaktır eminim. http://www.youtube.com/watch?v=NATTi6tU1ZA

ve tabiki http://gece3sigarasi.sozlukspot.com/
bu gece nazım hikmet uğruna ateşlenecektir.
henüz ateşlenmemiş sigaradır. başlıklara konu olmuş baksana bi de ben denesem dedirten sigaradır.
adam şarkıyı bulmuş bişey demiyorum artık. http://www.youtube.com/watch?v=NATTi6tU1ZA sigaram hazır son 20 dakikaya girdim ben şahsen.