bugün

bir çesit etkiye tepki yaşama şeklidir. böyle durumlarda kontrolun sizde olmadığını, dış etkinin altında yönlendirildiğinizi unutmamalısınız.
Abi gaza geldim bir firmanın işini pek de bilmediğim halde aldım. Salı görüşmem var. Ay çok gerginim…
Yani kızım ne atıp tutuyorsun ya. Neyse hallederim.. hallederim dimi..
Eğer geldi ise hakkını vermesi gerekir saçmalaması değil.
Bence.

Yani genel o durumlarda elin ayın birbirine dolaşır.

Yoğun odak konsantre iyidir.
çok heyecanlanmanın yaptığı bir etki.
hoşlanılan bir şey görünce ya da olunca olandır.
an itibarı ile yaşadığım ruh hali.
Bazı konular var ki insanın damarına basar, kan akışı hızlanır, kalp hızla çarpmaya başlar. Öyle bir şey.
herhangi bir konuda, aslında bir anlık hevesle bürünülen hissiyat. bir nevi kalitesiz motivasyon. gaza gelmek , motivasyon vs vs kötü bir şey demiyorum kesinlikle ama, iddiasız ve iyi olmadığınızın belli olduğu bir konuda gaza gelmenin kalitesiz motivasyonluğunu anlatmak istedim.
En çabuk yaptığım şeylerden biridir.
http://1.bp.blogspot.com/...Q5A/s400/gaza_gelmek2.jpg

tam olarak budur!
Mateusz M'nin Motivasyon Videolarını izlediğimde yaşadığım olaydır antremanlara gitmeden önce dinlerim kendine güvenini bir anlıgınada olsa arttırır gaza getirme konusunda çok iyi'dir.
bizim milletin en hoş özelliklerinden. dua ederken bile gaza gelen bir milletiz yahu. bayram namazı. hoca başladı yavaş yavaş duaya. eller semaya yükseldi. amin mırıltıları başladı. baktı hoca olmuyor yükselti biraz hızlandı. aminler gür çıkmaya başladı. baktım hoca kaptırdı kendini, duanın sonun da israil falan diye ekleyince camiden bir amin sesi yükseliyor sormayın. kimisinin yerden ayakları kesilmiş nerdeyse uçacak. iyi gazladı hoca anlayacağınız.

diğer bir husus.

allah sağlık sıhhat versin diye mırıldanan Müslümanlar israil helak olsun deyince coşuyor. üzücü.
görsel
(bkz: gaz çıkarmak)
akşam sözlükte bira fındık bira fındık entrylerini görüp gaza gelip gidip bira ve fındık almak ve sonrasında mide bulantısı ve mutsuzluktur.
gözlemlediğim kadarıyla -dış gözlemler yakında bitecek, az kaldı- uludağ'da çok fazla oluyor.

bazı başlıklar çok belli trol amaçlı. sakin...
bir insanın osuruğuna denk gelmek demektir. birde pis kokar kendinizden geçersiniz ve burnunuzun direği kırılır.
gaza gelmeyin, ipragaza gelin (bkz: reklam sloganları)
az 26 yazarın yaptığı eylemdir.

manifesto anarşizm falan görünce dayanamayıp ben de varım dedim .d.d yaz beni de reyiz...

ed: 28 olmuş ve artıyor vay be
balon olup sonra büyük olasılıkla gümlemektir. şişmelerle ne yapılacağı malumdur. gaza gelmeyelim .
rehberlik hocasının ' cesur olun ilk adımı atın başarın ' demesinden sonra üst sınıftaki abdurrahman la çıkan tuğbaya aşk mektubu yazmak ve çıkışta beklemektir.
seri bir şekilde sek alkol tüketmektir. ölümle sonlanabilir.
(bkz: bence yapamazsın)
dolmuşa binmek.
türk insanının çabukça yaptığı hede.