bugün

çok normaldir.karşısındakinin emeğine,hizmetine teşekkür eden bir insan nasıl olabilirde ezik,cahil,fakir veya gösteriş delisi olabilir.
Kompleks sahibi olmayan müşteridir.
Benim bu. Çok zor bir şey değil size bir şey getiren birisine teşekkür etmek. Hiçbir şeyiniz eksilmez merak etmeyin.
hizmet kalitesini yükseltecektir.
kuru kuru kurbanın olam.
Yemeğime parmağını sokmadan, tükürmeden getirebiliyorsa takdiri hakediyor.
Teşekkür de ederim içeceği mi de kendim dokerim toplarken kolaylik olsun diye toplarım da .
eyvallah diyorum ben o sayılıyor mu ?
Olması gereken bu değil midir ki zaten.
adam gibi adam tabii amacı artistlik değilse.
insanlığın temel evrensel görgüsüne yakın kişi.
Benimdir. Evine 2-3 kuruş götürmeye çalışan emekçi insana bi teşekkür çok mu?
Böyle bir olay gelmişti başıma.
Grupça gitmiştik ve diğerleri oldukça kabaydı bana sıra gelince her şeyi tane tane ve güler yüzle söyledim sonra da teşekkür edip tekrar güldüm.
Anında bize yardımcı olan adamın da modu yükseldi. Sonra ellerimi yıkamaya giderken diğer arkadaşlarına söylüyordu duydum, bak bu da insan diğerleri de insan demişti.

Bence bu ayrıma kadar düşürmeyin insanları.
Bir insana teeşkkür etmektir. Bunda yadırganacak bir şey yok.
garsona değilde üniversite de yemek koyan abiye kolay gelsin dediğimde. "ulan sen ki kolay gelsin dedin helal olsun sana" deyip 1 kepçe daha nohut koymuştu.
terbiyesiz olmayan, medeni, saygılı ve kişisel gelişiminde geri kalmamış müşteridir. Her garsona nasip olasıdır.
Kurma robot degil, insanla iletişim içinde olduğunun farkında olan müşteridir.
uzun saatlerdir ayakta bir mutfağa bir masalara koşturup ekmek parasını çıkartmaya çalışan adama az da olsa hakkını vermektir. senin ağzından çıkacak çok basit bir "teşekkür ederim" o adamın içerisinde ne kadar büyük bir mutluluğa sebep olacak. ağzına da yapışmıyor hani söylüyorsun kelime çıkıp gidiyor.
özellikle işini iyi yapmaya çalışan kişilere bunu söylüyorum. nereden anlıyorsun diye soracak olursanız, anlamıyorum belki sadece bir his. tavır ve davranışları, bence hak ediyorsa söylüyorum. keza yolları süpüren veya avm lerde yerleri silen kişilere kolay gelsin diyorum. açıkçası kendi adıma hoşuma gidiyor. bu karşı tarafı ödüllendirmekten ziyade vicdani bir olaymış gibi geliyor bana. kendimi iyi hissediyorum.

-kolay gelsin
+ teşekkür ederim.

güzel bir ikili bence. ağzımıza da yapışmadı ya.
Bayağı bayağı uzun zamandır göremediğimiz güzel hareketlerden bir tanesidir.
buna 3 senede 200 entry girecek kadar niye kasıldı anlayamadım

normal bir insandır.
insan değil melek.
halden anlayan insandır. herkes bu tarz şeyler duymak ister bu insanlar günde bilmem kaç saat çalışıyorlar bin bir çeşit insanla muhatap oluyorlar bazıları hiç çekilmiyor.. hayat yeterince zorken birbirimizden bir teşekkürü esirgemeyelim diye düşünüyorum arkadaşlarım.
görsel
Benim o.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar