bugün

source motoru için üretilen bir sandbox. çok keyiflidir uğraşması. saatlerce başından kalkamıyor insan.
half-life 2'deki karakterleri istediğimiz gibi mıncıklayabileceğimiz mod.
aha da ben yaptım:
http://img163.imageshack....l22008013113172434ej1.jpg.
youtube da yüzlerce videosu bulunan hoş bir vakit geçirme aparatı. steam üzerinden cuzi bir ücret karşılığı elde edilebilir.
benim gözümde gmod source motoru ve mugen karışımıdır, her ikisindede kendi oyununu kendin yapıp izlersin, yalnız snpc ve npc çeşitliliği kesinlikle daha fazla olmalıydı, çünkü elinizde adam gibi boss nihilanth var tek birde dragonlar var.

gönül isterki doom 3 ten cyberdemon,hunter helltime filan olsun sonracıma duke nukem forever dan battlelord olsun, left 4 dead ten hareket eden ve etrafı dağıtan tank olsun, killing floordan patriarch ve fleshpound olsun, fallouttan liberty prime olsun adam gibi npclere filan saldıran, hayvan gibi gerçek gücünde olan silahsız gezen çizgiroman gücündeki darkseid olsun, gears of wardan lambent berserker olsun, resident evil 3 ten nemesis olsun snpc olarak tadından yenmez valla gmod.
aşırı sevkli oyun. caps yapmaktan tutun yarışa kadar herşeyi yapabileceğiniz bir oyun. alın , aldırın.

düzeltme : yazım kuralı
En başta half life için mod olarak sunulmuştur, sonradan oyun haline gelmiştir. Çok geniş kapsamlı olması, çeşitli oyun modları ile neredeyse herşeyi yapabilmeyi sağlaması çekici yanıdır. Günümüzde pek popüler değildir, çünkü çoğunlukla belli bir amaç ya da bir sonu yoktur.
(bkz: gmod)
(bkz: garrysmod)
adını da yapımcısından, yani Garry Newman'den alır (garry's mod=garry'nin modu).
şuan steam'de indirimde olan oyundur . oynamak isteyen olursa özelden mesaj atabilir , steam adımı atarım .
arkadaşlarla birlikte oynanması acayip zevk veren oyundur. steam yaz indirimiyle fiyatı 2.49 $ düştüğü görülmüştür.
indirime girerse almayı düşündüğüm oyundur.
Mimarlık ve Şehir tasarımı gibi konularda da işe yarayan ve daha eğlenceli hale getiren oyun.
hayatımda beni en çok eğlendirmiş oyun. ttt oynayanlar varsa haber versin.
hiç mod olmayınca mod istersiniz. mod olunca daha fazla mod istersin. daha fazla olunca gene istersin. daha sonra istersin ama artık çok geçtir o kadar mod vardır ki habire oyun donuyodur ve oyun dosyaları 20gb olmuştur. (bizzat başıma geldi)
Arkadaslarla oynanirsa zevkli olacak oyundur. Hoslandigim cocukla (eskiden) steamimi ortak kullaniyorum (friendzoned) o almisti ama hic oynamadi. Gecen gun bir yayincida denk geldim yav bu ne falan derken ogrendim ki bu oyunmus. Gece gece gulmekten kirildim izlerken oyunu. 18 tl bence anlamsiz bir para yani bilemedim. Yani oyunu betimleyemedim. Bir suru modu var ve garip bir oyun. Uludag sozlugun steam grubunda varim zaten bakarsaniz gorursunuz. Oynayan varsa ekleyebilir.
garryschool adlı yayıncının twitch üzerinden canlı yayın yaparak yürüttüğü bir fps,rol yapma oyunudur.
şuan military rp de tsk er olarak oynadığım oyun. oyunun içinde bir sürü dünya var. geçen yaz hogwarts'da admin , muggle bilimi profesörü idim. yeri geldiğinde karanlık sanatlara karşı savunmada öğretiyordum. öyle bir oyun yani.