bugün

(bkz: gap analizi)
ing. teknik olarak aralık, boşluk anlamına gelen kelime.
Amerika'da diğer markalar ile karşılaştırıldığında düşük fiyatları nedeniyle "Amerikanın LCW ya da Collezion'u" olarak tabir ettiğim ünlü giyim firması.
- 7 dolara gömlek,20 dolara pantolon almışlığım vardır.
sokakta gördüğüm her 3 kişiden 2'sinde olan kazağın markası.*
aynı zamanda güzel bir jean markasıdır.
Amacı Güneydoğu Anadolu Bölgesi halkının gelir düzeyi ve hayat standardını yükselterek, bu bölge ile diğer bölgeler arasındaki gelişmişlik farkını ortadan kaldırmak, kırsal alandaki verimliliği ve istihdam imkanlarını artırarak, sosyal istikrar, ekonomik büyüme gibi milli kalkınma hedeflerine katkıda bulunmak olan projedir.
hedeflenen başlıca amaçları:
sulu tarıma geçiş
tarımsal üretim ve verimin artması
tarıma dayalı sanayinin gelişmesi
istihdam alanlarının artması
şöyle bir açılımı da olabilir marka olanın:

(bkz: gay and proud)*
proje başkenti şanlıurfa dır.
gömlek ve pantolonları bağımlılık yapan, Türkiye'de de üretim yapan bir markadır.
sweatshirt'leri güzel olan giyim markası.
sweatshirt ve kazakları güzel olan giyim markası.özellikle kazakları çok iyidir.adamın mağazaya gidince hepsini alası geliyor.
Gep diye okunan giyim markası gap yazılı sweatshirleri gayet sade ve hoştur. Fiyatları amerikaya kıyasla pahalıdır ama kaliteli malları vardır.
kanun hükmünde kararname ile kurulmuş başbakanlığa bağlı ama tüzel kişiliğe sahip bir kuruluştur. sui generis( kendine özgü) bir yapıda olduğu kabul edilir.
uyduruk şeyler satan lakin marka imajı collezion'u, lcw'yi anımsatan ingiliz giyim mağazası, markası.
bugüne kadar sadece enerjiye yönelik kısmına yatırım yapılmış ve büyük ölçüde tamamlanan kısımlarının sadece enerji ile ilgili olduğu proje.
bugün bir tv programında bitti bitecek şeklinde bir cümle sarfedildi.
bitsin inşallah ta, eskiden türk ekonomisinin neredeyse yüzde 30 una falan tekabül ediyordu. başlandığı yıllarda yani. şu anda herhlde yüzde 5 i falandır.

gülelim mi ağlayalım mı bilemedim.
hangi ülkeye satılacak işletmesi meraktayım.
amerika' da online alisverise gore yapilan musteri memnuniyeti anketinde kendine en son sirada yer bulan giyim firmasi. bir sene once, benim iade ettigim hoodienin parasini kredi kartina yaklasik iki ay gec yatirdiklarindan belliydi zaten hizmette bir sorun oldugu. icimin yaglari eridi haberi okuyunca...
haddinden fazla pahalıdır. artık kendine töbe ettirip, internet alışverişine yöneltmiştir şahsımı. halbuki az kafaları çalışsa..

(bkz: sürümden kazanmak) *
En son aldığım şortuyla aşk yaşadığım gayet hoş ürünler yapan giyim markasıdır.
sosyete pazarlarının vazgeçilmezi. sosyete pazarında tahminen 20 25 tldir. orjinalini indirimle 30a kadar alabilirsin.
iyi bişey.
önünde gocuman "Gap" yazan ürünleri daha pahalı marka. (aynı gap marka aynı tarz renk kapşonu dikişi herşeyi aynı sadece biri logosuz iki sweetshirt'e bakarsın biri 100 lira diğeri 130 liraysa bilki 130 lira olanın önünde gocuman "gap" logosu olduğundandır ve 0 otuz lira o logoya gider)
özenti gençlerin giydiği tişörtlerdir, biraz bütçeyi aşan bir marka ama spor giymeyi sevenler için çoktan 1 numara olmuş bir markadır.