bugün

game ve Oyunun birleşimi olduğunu yeni anladigim site. maymun gibi lan.
yaşlıların sitesidir. hani bildiğin facebook orta yaş tayfası yokmu. işte hepsi bu sitede.
güzel güzel.

en azından lavuğun biri kaçtığında 'bot' denilen varlık geliyor da oyun yarım kalmıyor.
uzak durulması gereken online oyun sitesi.

18 yıllık internet hayatımda bu kadar embesil bi site yönetimi görmedim ben arkadaş. yeni regl olmuş hatun tribi mi dersin, yaşına başına bakmadan "nyse hkrt ettn 2 gün yasaklsn .s.s" gerekçesiyle banlayan admin mi dersin her şey burda. para kazanmak için açtıkları özel salonlarda haklı olmanıza rağmen banlanmışsanız yapabileceğiniz hiç bir şey yok. ee bize de sık kullanılanlardan kaldırmak kalıyor.

özet geç piç: gerçek hayatta yaşamış olduğu ezikliği, çapınca burada yönetici olup milleti ezmeye kalkan oplara sahip oyun sitesi.
(bkz: oyun oynuyolar orda falan)
her boka banlanırsınız. elin adamı türlü türlü ibnelikler yapar banlanmaz da sen bi mal mısın lan dediğinde (diğerleri zaten hiç görünmez direkt banlanırsın) çatt hemen banlarlar. böyle de karaktersiz bir site.
nerde fahişe, sürtük varsa içinde yer alan; özellikle evli ve çocuklu utanmaz kadınların bol erkek ayarttığı site. salak erkekler de saatlerini geçiyor o sürtüklerle. an itibariyle bunu anlamış ve o siteye girmemeye yemin etmiş bir kulum artık.
kaliteli bir oyun sitesi.

sözlük olarak 101 turnuvası düzenleyebiliriz.
düşenlerle, kaçanlarla uğraşmadığınız huzurlu oyun sitesi.
en iyi oyun sitesi.
an itibariyle hem sözlükte hem oyundayım.
beni ararsanız bu ikisinden birinideyim işte.
yüzbir,okey,banko,kastet,king,ihale,pişti,pis yedili,batak,briç,kelimeyun,kelimekule,kelimesayar,kelimene, tavla,bilardo,3 top,domino,yapboz,satranç,dama gibi oyunları oynayabileceğiniz 2000 yılı kuruluşlu online oyun sitesi.
darvine eşcinsel dediğim için genel ban yediğim site cebren hanım sayesinde beni pek sevmezde kısaca cebrenin egosunu tatmin ettiği sitede diyebiliriz.
güzel ihale sitesidir.
Bir süredir parayı verenin özel salon açabildiği site.
Özel salonlarda ise kural mural hak getire...
Kıçıkırık tikiler, salon sahibi tarafından op yapılır... Akabinde bu .oplar imparator ya da kraliçe havasına bürünürler... Eşitlik, adalet saygı gibi kavramları önemseyenleri deli etmek uyduruk özel salon oplarının yegane meşgalesi olur.
Site yönetimi ise ne şikayet edecek bir imkan tanımak ister ne de yolunu bulup şikayet edenle ilgilenir... Zira özel salonlar para kaynağıdır.
tavlada ne zaman pul kırıksa düşeş geliyor, bu sitede öyle.
en eski türk oyun sitelerinden biridir. online okey ve tavla oyun sitelerinin atası gibidir.
bir kaç gündür banko oynamak için bulunduğum site. yalnız sitenin bu kadar kalabalık olması, beni fazlasıyla şaşırttı.
101 oynamak en keyifli bu sitede olur,mynetle kıyalanması söz konusu bile değildir.
felaket populer bir site. okey manyakları için birebir bağımlılık yapıyor.
an itibariyle çok kilitli dakikalar yaşatmaktadır. * *
geceleri king ve bilardo oynadığım çok güzel bir oyun sitesi * * * * *
günün yorgunluğunu atmak için güzel seviyeli eğlenceli bir oyun sitesidir.
bridge baseden sonra briç i en rahat oynayabileceğniz oyun sitesi.
an itibariyle kelimetör denilen oyunda herkesin hile ve hurda yaptığını ögrendiğim oyun sitesi.

http://words.warecode.com/
nedense 50nin üstünde olan karizmamın günlerdir azar azar düşürüldüğü site. hem de böyle bir kural yokken. bazı salonlara giriş de 50 karizma istediğinden benim karizmam 60olacakken şu an 47lerdedir. verin lan karizma puanımı.
editasyon: birkaç ay girmedim, 25'in de altına indirmişler, masada konuşamıyorum bile. sizin yapacağınız sistemin, puanlamanın ben üç nokta.