bugün

Hala düşmeyen dizi heyecanla bekliyoruz efendim. O değilde Ramsey kazanırsa valla gider döverim o tonton yazar dedeyi.
https://openload.co/f/UAy...E09.HDTV.x264-KILLERS.mkv

divxplanetten altyazı temin edip, site üzerinden ya da indirerek izleyebilirsiniz.
http://www.dizi720p.com/g...ones-6-sezon-9-bolum.html

hazırdır, buyursunlar.
Hiç izlemediğim hiç de izlemeyi düşünmediğim dizi.
Yav açın ezeli baştan izleyin, behzat ç izleyin, suskunlar izleyin şimdinin poyraz karayelini izleyin acayip acayip hareketler. game of thrones da game of thrones yeter be kardeşim.
--spoiler--

Tüm game of thrones bölümlerinde çok sağlam bir bölüm olmuştur,ramsey nihayet hak ettiği muameleyi gördü, içimizin yağları eridi efenim,ailecek mutluyuz..

--spoiler--
boku çıkmış dizidir.
Kitapları çıkana kadar izlemeyecektim ama ramsey kancığına bir şeyler oluyor dedikleri için eve gittiğim an son sezonu izleyeceğim dizi.

Winter is coming ulan herkes tarafını seçsin.
iki tane savasi es gecti diye dingiller tarafindan elestirilen dizi.

blackwater'i , the watchers on the wall'u, ismini hatirlamadigim jon snow'un bir white walker'i kilici ile tuz buz ettigi bolumu ne cabuk unuttunuz kekolar.

bu diziyi elestiren cok afedersin s.ktirsin gitsin.

piyasadaki acik ara en iyi dizi.
--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

sezonların 9. bölümleri güzel oluyor evet ama bir 5. sezon 9. bölüm değil tabi savaş, kan ve biraz tahminle yürümüş ama olsun, kadın karakterleri daha sık ve daha sağlam gördüm sanki hadi hayırlısı.
spartacusun son sezonunda başlayan fakat bir spartacus daha istediğimden beni sarmayan dizidir.
--spoiler--

ramsey kendi yetiştirdiği tazılar tarafından yeniliyor o sahneyi izlerken içimdeki psikopat ruh çıktı diyebilirim.

--spoiler--
https://youtu.be/L1IXHtHuR8U

Bölüm Özeti.
Ejderhalardan sadece bir tane kalması iyi olmadı. Cüce ölecek galiba çok fena yaralandı.
--spoiler--
5. günün şafağında doğuya bakın - Lord Baelish
--spoiler--
--------spoiler-----------

winterfelle stark bayrağı asıldı ya türk bayrağı asılsa anca bu kadar mutlu olurdum.

----------spoiler-------------
Amına kodum salağı 6 sezon bitti bana daha yeni 3 tane savaş sayıp laga luga yapıyor. Şimdi bana ne istiyorsunuz mk her bölüm savaş mı olsun deme. Kitaplarını okudum kaç tane savaşı es geçtiklerini yazdırmayın bana. Bazılarını da sadece yere saplanmış ok ve mızrak göstererek geçirdiler. Sizin gibi mk ergenlerine açıp spartacüs izletmek lazım yapımda harcanan para nasıl hak edilir görün diye.
Bunu demekten çok haz alıyorum kusura bakmayın ama (bkz: ben demiştim) * (#32785647)

--spoiler--

Sinema & tv tarihinde benzeri çok az olan bir savaş sahnesi izledik, bölüm gelmiş geçmiş en güzel bölümdü belki ama sezon finali daha epik olacak.

Akgezenlerin kuzeyden westeros'a saldırma ihtimali var. Ama kesin olan jon'la ilgili teorinin doğru çıkacağı. Bran bu bölümde çıkacak tower of joy'a gençler, nihayet.

--spoiler--
Senin gibi ambitlerinin önüne sikimi açıp koysam onuda izlersin 50 dk baya da etkilenirsin. Amcığa bak her bölüm sikik sokuk konuşmalar dinleyecek olsam gider muhteşem yüzyıl izlerim. Eleştirdiğim yönünü zaten herkes eleştiriyor sana ne oluyor yarrraaaaamın kurma kolu ? 40 yılın bir başı adam akıllı bir bölüm çektiler diye yönetmenin sol daşşağı kesildiler başımıza.
06x09

--spoiler--
şu dizide şu güne kadar izlediğim bölümler arasında ilk defa her sahnesinde başından sonuna kadar zevk aldım

hele jon snow'un ramsay'i yumruklama sahnesi yok mu... öldür onuuuuuuuuğ diye bağırdım istemsizce evin içinde, her yumruk sesinde içim kıpır kıpır oldu... tazısı ramsay'in çenesini kopardığı sahnede ise zevkten bayılmak üzereydim!
--spoiler--
son bölümü çok merak ettiğim fakat izleyemediğim dizi. digitürk sağolsun.
wun wun öldü lan. sikerler jon'u. keşke jon öleydi, wun wun yaşasaydı. amk ibnesi lord of light'tan torpilli tabi.

bir ara tormund da öldü sandım, elim ayağım titredi şerefsizim. neyse o bari yaşıyor.
Her sezonunun 9. bölümünde, izleyenlerine şölen yaşatan dizi.

--spoiler--
sansa stark hakkında acaba ramsay bolton'dan hamile mi kaldı diye düşündürmüştür. Atın fava bekleyin.
--spoiler--
her zamanki gibi son bölümünü henüz izlemediğim halde bölümün en başından en sonuna neler olduğunu öğrendiğim cağğğnım dizimizdir.

spoiler koruması koyunca keşke o araya yazılanlar gözükmese lan gizli olsa. sadece spoiler ibaresine tıklayanlara açılsa. bu şekilde hiç bir faydası olmuyor şahsım adına zira arada kalan şeyi görür görmez gözlerim dikiliyor oraya ve hafızama alıyor okumuş oluyorum otomatikman ameka.. deliriciğim sonunda.. işin pis tarafı spoilerı verene de kızamıyorum neden girip okudum diye kendime kızıyorum *
sırf spoiler yememek için sabahın 6 sına alarm kuruyorum her pazartesi. işsizim tabi açığp in gilizcesindne izliyorum bi guzelç.