bugün

(bkz: galatasaray/#41252110)

daha önce bahsettim bunları.
artık inan kıraç tan kurtulması gereken külübüm.
önümüzdeki sezon tüzük değişene kadar kombinelerin iptal edilip stadı boş bırakarak hiç bir store ürün alınmayarak halkın gücünü göstermemiz gerekiyor. galatasaray liselilerin değildir halkındır!
Taraftarın değil bir avuç liselinin takımı.
galatasaray taraftarları storeden her türlü ürünü alakarak destek oluyor. stadı dolduruyorlar bu kadar parayı bir avuç liseli yiyor.

liseliler sanki kraliyet aileleri taraftarlarda köleleri bu düzen değişmeli. tüzük değişene kadar kombineler iptal edilmeler storedeki ürünler boykot edilmeli. cefasını biz sefasını liseliler çekmeyecek artık.

ultraslanın artık ön ayak olup bu devrimi yapması gerekiyor.
gerekirse yeni takım kurulmalı galatasarayın ekmeğini bu liselilere ve dinazorlara yedirmeyiz. millet gönül versin forma alsın, stadı doldursun parayı bunlar cukkalasın her türlü ayrıcalıktan bunlar faydalansın yok artık öyle yağma. artık bitti!
(bkz: galatasaray taraftarının kuracağı kulüp)
ikinci bir ali koç faciasına uğrayabiliriz.
Liseli tayfadan kurtulmadigi surece boğazında sürekli zincir olacak kulup.

Umrumda mi? Tabi ki degil. Taraftari gibi liselisi de itici olan kulup.

Yeyin birbirinizi ete para vermeyin...
Bir kez daha halkın değil Fransız kültürü olan lisenin takımı olduğunu gösteren takım. Evet.
(bkz: ateş güneş)
(bkz: güneş sk)
mekteb-i sultani yani galatasaray lisesi takımıdır. zamanında da oyuncuları hep lise takımından gelen oyunculardır. kulübün efsanesi olan isimlere bakarsanız hepsinin mekteb-i sultani mezunu olduğunu görürsünüz.

bunun ispanya’daki örneği la masia’dır yani barcelona alt yapısıdır. benzer kültürleri barındırırlar aslında, kendilerine has kültürleri vardır, yalnızca bir spor kulübü değillerdir.

işin enteresan tarafı benzer sistemdeki barcelona’yı göklere çıkarıp neden bizde yok diye hayıflanmak olsa gerek. e baktığın zaman alası var burada, barcelona’nın kurduğu sistemi 100 sene öncesinden kurmuş galatasaray farkında değil misiniz?

destekleyen taraftarlarının çoğunun liselilerinin elinden kurtarılması gerektiğini düşünüyor olması da tuhaf. arkadaşım senin kültürün de geleneğin de var oluşun da zaten bu lise ve bu lisede yetişmiş insanlardan geliyor, nedir bu benliğini değiştirme merakı?

galatasaray’ı galatasaray yapan lisedir arkadaşlar, taraftar değil buna emin olun. zaten benim galatasaray taraftarı olmamamın en büyük sebebi de bu, siz bunu bile bile lades demişsiniz, şimdi neyine itiraz ediyorsunuz?

madem çok biliyorsunuz, siz de başarılı bir öğrenci olsaydınız da lisesinde okusaydınız da sözünüz geçseydi ve doğrusunu siz yapsaydınız o zaman? gidin o zaman çocuklarınızı düzgün yetiştirin de o okulda okumasını sağlayın, belki olmasını istediğiniz şey için elinizi taşın altına koymanız gerekiyordur boykot yaparak kulübe zarar vermekten ziyade, ne dersiniz?
Bu kadar taraftarın arkasında bir avuç liseli yazık çok yazık.
galatasarayı, galatasaray yapan taraftarıdır. taraftar desteğini çeksin açlıktan nefesleri götlerine yapışır, 5 yıl sonra istanbul liseler arası futbol turnuvasına katılırlar.
en sinsi lobicilerin, dinozorların, jakobenlerin at koşturduğu; terör örgütü elebaşlarının el verdiği, gönül verdiği spor kulübü.
görsel
ahahah şu fasulyenin intikam alabildiği bi camia. asflkmsaegflkasrj.
Acilen taraftar ciddi olarak olaya el koymalı..

Bunun yansıması stad da büyük olmalı..

Liseli bedavacılar klube tekrar girdi..

Bunların fitneleyen ünal faruk vs vs..

Üzüldük diye utanmadan açıklama yapılıyor.

Adnan polat ıda aynı zihniyet yedi..

Sırada fatih terim var gönderecekler net..

Ama iş işten geçti yazık.
GS camiasi resmen takdirlik... Hoca olsun yonetim olsun acima yok... Yok icimizden biriymis, yok yen icinde kalsinmis, yok camia cocuguymus.. Dan dan dan kesiyor bileti basarisiz bulduguna.. Hamza, Tudor, Dursun Ozbek ve simdi de mevcut yonetim... Tek kriter basari.. Demagoji yok. Bizde ise camia cocugu, icimizden biri, ayip olur simdi, kol kirilir yen icinde kalir gibi varos soylemlerle tahammul edilmeye calisiliyor vasat hocalara ve vasat yoneticilere... Yen icinde kalmaz... Icinde kaliyorsa; bu hainligin, bu vasatligin ort bas edilmesidir...Mustafa Cengiz’e uzulmus olmam da bu gercegi degistirmiyor.. Gomis olayi, 6 ay forvet almama ve gidip denyonun tekine 15M basmak kovulma sebebidir.. Oyle lami cimi yok... Herkes hakettigini yasamak zorunda... aksi durumda camialar haketmedigini yasiyor... Bizde ise herkes varos.
ayrıca galatasarayın 2 en büyük efsanesi metin oktay ve fatih terimdir . bunlar da liseli değiller.
"türkiyedir galatasaray" sloganını "liselilerindir galatasaray" olarak değiştirmesi gereken spor kulübü. yazık.
o tüzük değişip, liseyle olan tüm bağlar kesilene kadar taraftar durmayacak!
görsel
nasıl bir cesarettir ki şu sıfatla, suretle insan içine çıkabiliyorsun? yetmiyor birde foto falan çektiriyor. allah herkese çirkin özgüveni versin.
ulan tam sinirleniyorum bütün olan bitene sonra şu velet hatırlıyorum bana bir gülme geliyor.

https://galeri.uludagsozl...om/r/galatasaray-1825313/
görsel
Liselilerin ekmeği kesilince üzülmüşlerdi tabii. Şimdi ne olur bilemem ama Galatasaray kötü günler bekliyor. Bari su sene bitene kadar bekleseydiniz, şampiyonluktan olacak takım.
şu takım için verdiğim emeklerin hesabını tutamam, gitmediğim deplasman, almadığım forma kalmadı. tezahürattan sesim kısıldı sunum yapamam bu halde rapor alıp kampüse gitmedim.

peki ne oldu? rant peşinde koşan orospu çocukları kabus gibi çöktü kulübe.. her şey mahvolmak üzere.. bu bedduadan nefret ederim ama çok canım yandı içim soğumuyor, allah çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıkarsın yediğiniz kul haklarını!