bugün

sampiyonluklar büyük takım oyuncuları ile gelir. takımın alayı deplasmanda titriyor. ic sahada 50.000 kisi önünde ümraniyespor'un 11'i ile de cıksak rakipleri baskı altına alırız. olay deplasmanda bitiyor, deplasmanda bu kadar ezilen bir takım sampiyon falan olamaz. gene de bu noktaya kadar iyi gelmisiz.
Dün akşam ki galatasaray ın başakşehir de beşiktaş da içinden geçer.
evinde aslan kesilip deplasmanda kediye dönüşen takımım. önceden sadece fenerbahçe deplasmanından korkuluyordu. artık küçük takımların bile deplasmanına giderken, taraftar olarak “acaba” diyoruz. Bu fobiden acilen kurtulması gereken takım.
içinde bir sürü gerizekalı barındıran kulüp. dün akşam bu takımı tuttuğum için ilk kez utandım. keşke çemişgezek sporu tutsaydım dedim. ulan bu kadar mı pasif olur bir takımın oyuncuları? galibiyeti elde etmek için yapılan bir tane hareket yok. bu beşiktaş bizim götümüzden kan alır valla. dün akşam ellerimizle şampiyonluğu beşiktaşa hediye ettik. helal olsun size yavşaklar.
basaksehir ile bjk'yi yenip diğer deplasman maclarında puan bırakarak fb'yi şampiyon yapacak takımdır. böylece aziz basta kalmıs olur seneye de sampiyonluk gs'ye bırakılır. bu işler böyle yürüyor.

fenerin sampiyonluk oranı gecen hafta 7 ganyanken 200 tl bastım, keske 1.000 tl bassaydım, bu hafta 2'ye düşer.
dün bizi kanser ettin allahsız takım.
son sözüm, çocukluk aşkım. en kötü gün bugünse bugünde günlerden galatasaray...
Her sene 6. Ve 7. Bitirse bile aşıklarının bırakmayacağı kulüp. Peşindeyiz, seninleyiz ! inadına Galatasaray !
pazara kadar değil mezara kadar "cimbomluyuz" ulan!
tıpkı beşiktaş'ın başakşehir'e kaybettiği haftadaki soğuk duş etkisini geçtiğimiz hafta taraftarına yaşatıp - bana göre - şampiyonluk yarışında ağır yara almıştır.

başakşehir ve beşiktaş maçlarından toplayacağı maksimum puanın 2 olduğunu düşünüyorum.

özellikle herkes tt arena'da terim'in aslanlarının beşiktaş'ı darma duman edeceği görüşünde fakat beşiktaş son yılların derbilerde ters tepen takımı olduğu faktörünü ve ilk yarıdaki kabus maçın unutulmaması gerekiyor.
bjk ve başakşehiri kendi evinde yener.
diğer deplasmanları kazanır.

yok öyle %75 topla oynayıp kaybetmek her maç olmaz rahat olun.

akhisar macı zaten okan buruk kankamız var rahat olur.

alanyaya en az 3 atarız.
Küçük takım. iki üç yıl içinde küme düşer bu gidişle.

Beybi!
bu sezon sampiyon olamazsa tamamen batar, kendi imkanları ile bi 10 senede sampiyon olamaz.

katar-çin'e satılsın diyorum özetle. en azından her mac rakipleri ezen bir Gs izleriz.
ben açıkçası şampiyon olacağına pek ihtimal vermiyorum.

başakşehir'i ve sonra da beşiktaş'ı kesinlikle yenmesi gerekiyor şampiyon olabilmesi için. açıkçası biraz zor gözüküyor.
Bir umudum sensin cimbomum. Anlıyorsun değil mi?
Allah'tan tek isteğim var şu 1 ay içerisinde o da galatasaray'ın şampiyonluğunu görmek.Bir sene daha şampiyonlar liginden uzak kalmamalı bu taraftar.Hayırlısı.
8tas ve akbilsporu yenerse şampiyon olacak takimim.

eger gençler maçını alsaydik iki maçta 4 puan yeterliydi

ama şimdi yetmez..
Önündeki üç maçtan en fazla 3 puan alabilir bu takım.

gençlerbirliği ne oynadığı gibi başakşehir e ya da beşiktaş a oynarlarsa delik deşik ederler bu takımı.
ooooo kafamız çok güzeeeğl
asmalı tünel pera
beyoğlu aşık sana
CiMBOMBOM anlasana!
şampiyon bile olsa finansal şike yaptığından avrupa kupalarından men edileceği için taraftarını şampiyonlar liginden en az 1 sene daha mahrum edecek takımdır.

uefa adamlara 100 milyon zarar mı olur azaltın şunu demiş bunlar da 400 milyon zararla gelmişler. hala daha men edilmeyiz falan diyorlar. uefa'nın başında haluk ulusoy yok aslancıklar her türlü gelecek o men cezası. beşiktaş aboubakar'ı almadı, fener transfer yapamadı sırf uefa'dan ceza gelmesin diye. alemin tek akıllısı sizsiniz galiba açık ve net.
maddi manevi şampiyonluğa en çok ihtiyacı olan takım. saçma sapan puanlar kaybedip, şampiyonluğu garantileme fırsatlarını kaçırıp zora giren takım, bunların telafisi son ve zor maçlara kaldı, inanmak istiyorum...
Şereftir seni sevmek senle ağlayıp, gülmek şanlı Galatasaray.
tayyip erdoğanın tribünlerini doldurun diye durduk yerde nutuk attı. hakem mesajı nasıl alacak acaba tamda galatasaray maçı öncesinde ne amaçla desteklendi başakşehir haydi cimbom hakemide yen tayyip erdoğanıda gerekirse fener beşiktaş şampiyon olsun şu besleme köksüz parti takımı olmasın.
Akbil spora koyup geçecek olan takimim.
takım seçme durumum küçükken ;
babam "eve almam lan " dediği an bitmişti ...