bugün

gayesi türk olmayan takımları yenmek olan ama 2 sene avrupa kupalarına gidememe ihtimali de olan takımım. ilk başta felaket gibi gözükebilir ama o kadar da endişe edilmemeli bence. ulan fener en son şampiyonlar liginde 2008'de oynamış neden bahsediyorsunuz siz.
milan, manchester united gibi takımlarda doğru düzgün avrupa'da yıllardır yok gibi zaten.
önemli olan doğru yapılanmaya bir an önce kavuşabilmek. ve taraftarın yeniden o çoşkuyu yakalaması. tabi bunun için önce dursun özbek'in gitmesi gerek.
iyi bir hoca ki lucescu tercihimdir, ardından iyi bir temizlik, iyi bir az maliyetli bol verimli oyuncu transferleri ile gelecek sene değil ama sonraki sene yeniden kafaya oynayacaktır. lucescu zor ihtimal olarak görünüyor ki kimseyi bulamazlarsa bu rikerink ile yola devam edebilir ancak iyi bir italyan kondisyoner şartıyla...
Fatih terim kovuldugundan beri maclarini izlemedigim takimdir.
görsel
(bkz: kupa beyi)
fenerbahçe'nin basketbol takımını kıskanmayı o kadar abartmıştır ki, o hırsla gidip eurocup'ı almıştır bu camia. böyle de ezik, böyle de komplekslidir bu fransız bozuntuları.
1 uefa şampiyonluğu, 1 uefa süper kupası, 20 şampiyonluk, 16 türkiye kupası (bugün 17.'si gelecek inşallah), sayısı tam hatırlamadığım türkiye süper kupası sahibi futbol kulübü olan;

1 kadınlar euroleague, 1 erkekler eurocup, 3 sene üstüste engelsiz aslanların yenilmeden kazandığı şampiyonlar ligi kupası olan; türkiye'nin en büyük spor külubü.

Tek sevdamız.
Bugün aldığımız kupaya bile sevinemiyorum.

Yönetim istifa, siktir olup gidin artık yeter.

edit: neyse efendim sakinim. Fener ağlama
inşallah gelecek sezon en büyük takımın kim olduğunu cümle aleme göstereceğiZ.
En kötü sezonunda bile Fenerbahçe'yi tokatlayıp kupa sahibi olan takımdır.
2012'den beri her sezonu kupayla kapatmayı başaran takım. kupalara layıksın sen.
Aslan'larımı tebrik ediyorum.
Kazanıyoruz efendim kimse durdurmayor.
Feneve koyandir.
gene bir finalde fenevi kucağından indirmeyen cimbomuma sonsuz sevgiler. aslanları tebrik ederim.
Çok acı bir sey var. Kupaya sevindigimiz kadar avrupaya gidemem cezamizi önümüzdeki sene cekecegimize seviniyoruz.

Emegi gecen tum cukkacilara, vizyonsuz tiplere ve elbette tek derdi liseli olmak ile adada ucuza keyif yapmak olan genel kurul uyelerimize teşekkür ediyorum.
Super kupayi da alip su bos sezonu iki kupayla gecebilecek takimdir.
Fenevin korkulu rüyası.
tebrik ettiğimiz rakibimiz. hakkettiler kupayı sonuna kadar.
(Bkz: Kupasaray)
Olusu bile kupa alan takim, takimim!
(bkz: siker galatasaray)
(bkz: ağlama melis)

sezonu kupayla kapatmış kulüp. kulüpleri kupasız sezon bitirmiş şuursuz fanatikler ağlamasın boş yere.
38 yılda bir şampiyon olan takımın tinercilerinin de ziyaretine uğrayan takım. yavaş yavaş çekiyoruz tinerleri.
(bkz: winner)