bugün

kompleksli olduğu iddaa edilen taraftardır. yani galatasaray taraftarının fenerbahçe kompleksi var, her fırsatta "altı attık, 10 sene yendik" diyen fenerlinin kompleksi yok!

o değil de "kapiş" ne amuna koyyim, manikür pedikür salonu ağzıyla entry girmek nedir?
piçtir ama fenev taraftarı kadar da değildir.

not: evet galatasaraylıyım.
her taraftar topluluğunda olduğu gibi içinde mallar da olan taraftar topluluğudur. içinde -ki kendimi de bu sınıfa koyuyorum- medeni, centilmen ve gerçekten armaya aşık taraftarlar da vardır ama gökmen özdenak gibileri ciddiye alıp onların yorumlarıyla beslenen, kulübe zerre katkısı olmayan ya da iki bilet aldım, iki forma aldım diye takım kaptanına 3 metre mesafeden ana avrat sövebilme hakkını kendinde bulan mallar da vardır.
her şeye rağmen hele yaşları 20 ile 30 arasında olanlar bu ülkenin en şanslı futbol severleridir. uefa zaferini yaşamış, mutluluktan ağlamıştır. değil on sene yüz sene de konuşur isterse. unutulmayacak bir andır, bir zaferdir çünkü o. bundan sonra tekrarlansa dahi ilkinin yerini tutmaz o. nasıl ki ilk öpüşme özelse bu da öyledir işte.
rte'ye tepkisini açık açık gösterebilen tek taraftar grubudur.
hayatlarındaki en büyük ve tek başarısı galatasaray'ı yenmek olan kulüp taraftarlarının kendi büyüklüklerini bir türlü ölçemezken salça oldukları taraftardır.

galatasaray türkiye'nin en büyük spor kulübüdür, biz bunu ilk kez söylemiyoruz ki... biz bunu hep söylüyoruz. fener'e koyduk diye de söylemiyoruz, avrupa'da kupa almadan önce de söylüyorduk... kaldı ki galatasaray taraftarının skor taraftarı olmadığını burada en iyi fenerliler bilir. eee ama koyduk. napalım koymadık mı diyelim? inkar mı edelim? koymakla kalmadık salon dışında taraftarlarınızı kovaladık. mübarekler topukları totoşlarına değe değe kaçıyorlardı...

104 yıllık tarihi rezillikler, kepazelikler, komedilerle geçmiş kulüp taraftarının asla anlayamayacağı şeydir yani bu.
sevinmek nedir bilmeyen ama her fırsatta fenerbahçe'ye saldıran taraftarlar. tribün çökünce acaba hiç düşündünüz mü rezilliğinizi!
lan ne oldu? uçtunuz 2 maçla!
cumhurbaşkanlığı kupası için mi seviniyorsunuz! sizin olsun o ikisi de, geçen sene 2 şampiyonluk almış ezeli rakibinizi yendiniz farkındasınız di mi!
hanenize şampiyonluk falan mı yazdılar yoksa, bize haber vermeden.

not: ama her zaman ki gibi yine sezon sonu haddinizi bildiririz merak etmeyin, hepimiz buradayız. sezonlar yeni başladı. hayırlı olsun.
kupa görüp tribün çökerttiler diye bağıran kuşlara bir kaç şey hatırlatan taraftar.

timsah yürüyüşü
17 kez şampiyon olup 19 kez kutlamak
55 bin dedikleri stadın ancak %60'ını doldurabilen kolpa taraftarlar.
ama fenerbahçe taraftarına bok atmayı iyi biliyorsun. git kombine al da o stadı full doldur göreyim götünü senin!
ne o lan stadınız boşluklar vermeye başladı, daha hafta kaç!
Geçmişini bilen taraftardır.
3000 bursasporluyu susturamayan taraftar kitlesi.
üçbin bursasporluyu susturamamışlardır. zira o bursalılar gol olmayan şuta gol diye sevinince bizimkiler de bırakın eğlensinler diye düşünmüş olsalar gerek.
takımı 17 günde 17 galibiyet ve 3 kupa aldığı için (sadece basketbol) haklı bir sevinç içerisindedir.
alamayana sapından tutturabiliriz.

http://www.galatasaray.org/basketbol/haber/11389.php
hayal kırıklığına uğrayan taraftar güruhu. ezeli rakibin zor günler geçirsin, sen transfer şampiyonu ol, stat yap ama gene de geride kal. zor iş valla.
55.000 kişilik stadlarını yalnızca Fenerbahçe maçlarında doldurabilen taraftar güruhu.

Ben olsam kim daha büyük sorgulardım.
devrimin yavaş yavaş ve sabırla gerçekleştiğini bilen, türkiye' nin büyük bölümü gibi, kibirli fenerbahçe fanatiklerine ve zihniyetine antipati duyan taraftardır. isimlere, kupalara değil, sarı kırmızıya aşıktır. şimdilerde lider olan fenerbahçe' nin 1996 - 2000 arasındaki kötü futbolunu, istikrarsızlıkta tavan yapmasını hatırlar, sabır göstermeye ve güvenmeye devam eder. bilir ki, gün olur devran döner.
bu akşam yine stadı dolduramayan ergen topluluğu. ergen olayını sadece sözlük anlamında söyledim. hakikaten sınır tanımıyorlar bu konuda.
türkiye'nin en büyük kulübünün taraftarıdır.

her sene bir taşak konusuyla gündeme gelmezler. taş yerinde ağırdır yani...
ağlak taraftarlar.

her sene bir taşşak konusuyla gündeme gelirler. onu da bilen biliyor 1 garanti, 2 neresinden bakarsan bak %70!*
kendi renktaşlarının tacizine uğrarlar.
http://alkislarlayasiyoru...yle-sampiyonluk-kutlamasi

cimbomlu travesti abla abi de daş gibiymiş ha, daş yerinde ağırdır maşallah.
"saldır cimbom ok let's go oleeyy" diye übersonik(!) bir besteye imza atmış komedi dans topluluğu.
bi tane trollün link verip(ki üç beş tane apaçi çıkıp galatasaray tarihini değiştiren adamlardan birine,hagiye defolup gitsin dediği an videoyu kapattım)aklınca taşak geçtiği taraftardır.ha bide her sene bir taşşak konusu oluyomuş ulan ben size ne diyim lan bu ülkede şampiyon olduk sanıp sahada timsah yürüyüşü yapan,geçe sene galatasaray'a kümede kal diye tezahürat yapıp bu sene küme düşürülmemek için federasyon başkanına blowjob yapmaya razı takım taraftarları ve yöneticileri var lan it.
2000 yılına saplanıp kalmış taraftardır. gelecek adına birşeyler yapmak yerine genellikle fenerbahçe ile uğraşan gelenin gidenin salladığı bir takım haline dönmüş takımın taraftarlarıdır. yalansa yalamaya devam.

not: sırayla yalayacaksınız. sabredin biraz. kızgınlığın lüzumu yok.
bu akşam oynanan 4 kasım 2011 sivasspor fenerbahçe maçı ile 27 maç sonra ancak aslan kesilmişlerdir. biz o delikanlıları 4 hafta sonra da görmek istiyoruz. varsa stadına, hocasına, takımına güvenen ben buradayım!
delikanlı gibi 3 ay hesap kapamasına iddiaya girerim, buyrun. hodri meydan!
not: ikinci yarı kadıköy'deki maçı da alacağız iddiaya ama, öyle karı gibi kıvırmak olmasın. oradaki maçta 1 handikap veririm size o kadar güveniyorum.
hagi'nin 40 metreden attığı golü ile istatistikleri fenerbahçe taraftarının götüne sokan bir taraftar.
bu başlık altında fenerbahçelileri görmek istemeyen traftardır.