bugün

görsel
fanatiği hiç çekilmiyor valla. gerçi, bir tek gs'nin değil hiç bir takımın fanatiği hiç çekilmiyor. tüm fanatikler maldır. beyinsizdir.
görsel
içlerinde kötü günde kaybolan ciddi bir kesim olan taraftar. Bir de yapıcı eleştiri yapmayı bilmiyorlar. Üzülüyorum.
konu terim olunca bazı gerçekleri göremeyen taraftar grubu.
görsel
ağlamaktadırlar.
2000 senesinde futbolda 2 avrupa kupası görmüş, türkiye’ nin en başarılı spor kulübünün taraftarı.
Senelerdir takımlarının berbat futbol oynadığını bilen, asla boyundan büyük laflar etmeyen, şampiyonlar ligine gittiği yıllarda bile tüm taraftarın hep bir ağızdan yeterli değiliz dediği aklı selim futbol taraftarı.

Hiçbir zaman sezon başında 3 galibiyetle efsane geri döndü deyip ikinci yarı mantara bağlayıp rezil olmazlar, hiçbir zaman leş ligde şampiyon olup kendilerini Türkiyenin barcelonası falan ilan etmezler.

işte bu mantalite Galatasarayı Türkiyenin en başarılı kulübü yapmaktadır çünkü taraftarı sonradan görme olmadığı için, bir başka deyişle elit olduğu için takımı kötü ise kötüdür, iyi ise daha iyi olmalıdır bu yeterli değildir.
Perşembe günü rusların takımlarını yeneceğini bilen taraftardır. Yukarıda da yazılmış, boyumuzdan büyük laf etmeyi sevmeyiz biz. O yüzden maçtan once ters ceviricez düz skicez gibi laflar edip küsküyü yiyince ne boku hakeme atarız ne de ortalıktan kayboluruz.

Bu sene takım kötü taa st johnstone maçından önce yazdım başarı gelirse şaşırtıcı ve bireysel çaba ile olur.
ağzınız bal yesin güzel kardeşlerim. çok asil taraftardır. boş laga luga yapmaz.
görsel
Koreografik gerizekalılar.
dünyanın gelmiş geçmiş en iyi taraftarıdır.
görsel
dünyanın en büyük oluşumudur.
sahaya yabancı madde atmada ve tribünlere zarar vermede rakibi olmayan taraftar grubu.
Maçın istatistikleri şunlar;

görsel

Hiçbir şey oynamamak başka, oynayıp atamayıp bahane bulmak başka. Sapla samanı ayırt edelim bir zahmet gençler.
an itibariyle kediye dönüş güruhtur. gerçekten çok yazık..
Fenerbahçe taraftarı zamanında en dandik lig maçını bile 30-40 bin kadın taraftarla doldururken sürekli küstüm oynamıyorum diyen taraftar topluluğudur. Galatasaray'lıyım ama doğruyu söylemek lazım. Real madrid'i 3-2 yendiğin maçta başarılar gelir geçer bestesi söylemekle olmuyor bu iş.
sahaya yabancı madde atmada 1 numara olan taraftar grubu.
bitikler bitik.
ülkedeki tüm futbol taraftarları gibi samimiyetsizler.

luyindama rakip oyuncularla çarpışınca rakip çuval gibi yere serilince gülüp eğleniyolardı.
şimdi muslera'yla çarpıştı adam luyindama'ya laf ediyorlar.

pozisyonda muslera suçlu bu arada. zaten luyindama vuracaktı topa ne bok yemeye açılıp yumruklamaya çalışıyosun o kadar.
"çile bülbülüm çile" şarkısını dillerinden düşürmeyenlerdir.
68 yaşındaki teknik direktöre elbet yolumuz tekrar kesişecek yazarak ağlaşan taraftar grubu.
görsel

bunlar katiyyen eğitilmezdir.