bugün

şikebahçe taraftarlarının saldırdığı taraftardır.
sikecilerin derdi olmus bu ulkenin en temiz ve en basarili kulubunu tutan taraftarlardir.
onca itirafa ragmen galatasaray ın temiz oldugunu savunanlardır.
ADECE IYI GUNDE MAHALEDE FORMAYLA GEZERLER.
"Benim için Ali Sami Yen'de pankart asan da, Van'da bir gole sevinen çocuk da birdir." Alpaslan Dikmen.
bugün korku basmış taraftar. korkmayın lan. evet.
sezon sonu 4. yıldızı çakacak olan takım taraftarı. bu kadar da iddialıyım.
https://pbs.twimg.com/media/BTMhG1ACIAElKyC.png
milli takımın andorra karşısındaki galibiyetini türkiyedir galatasaray safsatası ile sahiplenmeye başlayan iki yüzlü iyi gün insanları. macaristan ya da romanya karşısında yenilelim o zaman da duyabilecek miyiz acaba bu sloganınızı?
yaklaşın 25 milyon kişinin yaptığı tükürme eylemidir.

bir fenerbahçe taraftarı olarak kınıyoruz.
(bkz: 13 eylül 2013 galatasaray mp antalyaspor maçı) nda oyundan çıkan milan baros'u alkışlamış, kendi oyuncusu olan emre çolak'ı ıslıklamış taraftar.

oradaki kalabalığa çok güzel laflarım var ama format uygun değil.

bunun adı taraftarlık değil. bunun adı görgüsüzlük. para benim, zevk benimcilik.

yazıklar olsun sadece..
bazılarından nefret ediyorum.

ben 90 dakika kıçımı yırtacağım pegasusta, bir taraflarımdan ter akacak takıma destek olmak için, bir an olsun susmayacağım;

sen doğu tribününde rahat koltukta kıçını yaya yaya maç izleyeeceksin gram tezahürat yapmayacaksın ama dakika 34 olduğunda taksim diye bağıracaksın.(Gezi parkındaydım, sonrasında memleketteki eylemlere de katıldım, geziyi de hala savunuyorum ama tribünde siyaset istemiyorum.)

o yetmeyecek çıkan oyuncuyu ıslıklayacaksın. bu adam kötü oynayabilir, kötü oyuncu olabilir vs. ama formayı mı sattı? sana mı küfür etti?

ıslıklayamazsın kardeşim kendi futbolcunu.

aynı doğu tribünü antep maçında yediğimiz golü de alkışlıyordu.

ne ayaksınız?
3 yıldır yan gelip yatan , bir bok top oynamayan emre çolak'a haddini bildirmiş taraftardır.

o emre çolak o kadar kıçı başı oynayandır ki, bu takıma bir şey verememesinden utanmayıp el kol hareketleri yapmıştır.
istanbul park tribünlerine, superbike yarışında galatasaray bayrağı asarak yarmışlardır.*
http://youtu.be/Dpz3LOP4bgg?t=43m5s
bazı sikko kafalı fb lileri kızdıran bi gerçektir ama türkiyede ki en asil futbol taraftarıdır.

aşt'tır cimbombom
baya bi susmuşlardır. la bu kadar skor taraftarı görmedim ben ya.

edit: tribünler kastettim. sözlükteki gs liler siksen susmaz lan.
oğlum şaka gibi lan uyudular ya.

ahahah amk rekor kırdılar 4 desibelle gidiyorlar şu an oha.
şuan susmuşlardır.
an itibari ile stadyumdan kaçan taraftarlardır. daha karpuz kesecektik amk. zuahahahahaha.
büyük taraftardır. hiç takımını yalnız bırakmazlar. balonlar sizi. evet. *
an itibariyle mora dönen taraftardır. *
Kahrolan taraftardır ve hiç girmediği kadar günaha girmiştir. Bkz: ben
stadı en erken terkeden taraftar olarak rekor kırmışlardır.
öldüklerini düşündüğüm taraftarlardır. sesleri kesildi yahu.

maçtan önce real madrid bizden korkuyor diyorlardı. korkmasalar ne olacaktı kim bilir.
iyi gün dostudurlar. yani ben de gs liyim ve o tribünleri öyle boş görünce tek bişey diyorum. sizin taraftarlığınızı sikeyim.