bugün

(bkz: galatasaray store tasarım yarışması/#15231719)
pazar günü galatasaraylıların harıl harıl alışveriş yaptıkları görülen yer.
aldıkları atkıları filan da boyunlarından indirmiyorlardı.
tişört almaya gittim geçen. hiç mi adamakıllı bir şey yok arkadaş. doğru düzgün bir şeyler yapın seve seve alalım. hem kötü, hem pahalı. tamam takıma katkı da, taraftarı yolmaya çalışmadan yapılmalı.
koyu bir galatasaray taraftarı olarak açık konuşacağım ürünlerimiz bok gibi. lan olum hiç mi adam gibi tasarım olmaz ya? hep sikko sikko ürünler. pazardaki korsan ürünler bile daha çekici yeminle. dünya kadar paraya satıyorlar kalitesi iğrenç, tasarımı iğrenç, online satışı allaha emanet gidiyor.

hele o internet sitesi üzerinden satış beni öldürüyor. arkadaşım sen satış yapmak istemiyor musun ya? 10 ürün varsa 2 tanesi ancak sitede yer bulabiliyor , onda da ne doğru düzgün resim var ne bişey. bir de mesaj atsanız sizi sallamayan sıradan cevaplar geliyor, gelişi de fizandan geliyor zira 1 haftaya kadar ancak cevap geliyor.

bayan ürünleri desen yokla var arası. fenerbahçeyi hiç sevmem ama taraftar ürün çalışmaları örnek olacak cinsten tebrik ederim efenim, bize de storeden bok yemek düşüyor.
fenerium/#15755203

manyak gibi para harcamak istememize rağmen, bizimkilerin "para kazanmak istemiyoruz" demesidir. başka açıklaması yok bunun.
Görebildiğim kadarıyla Mecidiyeköy Profilo'daki şubesini iki katına çıkarmış mağazalar dizisi. Eskiden yanında bulunan Fenerium'un da yerini almıştır. Ya Fenerium orada iş yapmadı ya da GS Store'a alanı küçük gelmeye başladı.

Objektif olmak gerekirse ne zaman oradaki Fenerium'a gitsem Fenerium kıvıl kıvıl insan kaynarken GS Store'da ise kimseler olmuyordu. Yani her iki tarafın da kararında bir terslik var ama çözemedim. GS Store mağaza alanını büyütmek istemiş olabilir, kendi bilecekleri iş tabi gerekli gördülerse ama Fenerium'un kapatılması garip olmuş.
bunyesinde fenerbahceli calisanlara sahip store..

boyle bir rezilligin aciklamasi olamaz: http://i.imgur.com/FX8XS.jpg
Bursa fsm' ye bir şubesi açılacak iki hafta içinde.
Holigan bir iki bursaspor taraftarı da yok açtırmayız vs. diye takılıyor sosyal medyada.
http://www.gsstore.org/ çökerttiniz mk yavaş gelin.
o forma buraya gelijeekkkk dediğim sitedir.
an itibariyle hem açılış, hem de yeni forma lansmanı nedeniyle bursa mağazasında izdiham yaşanmaktadır.

fsm bulvarı'nda bırak mağazaya yaklaşmayı kaldırımdan transit geçmek bile mümkün değil!
atkıları hazırlayın formalar geliyor şeklinde sayfa açılış yazısı vardır.
görsel
bu kadar büyük bir camiaya yetersiz geliyor açıkçası. izmir'de yaşıyorum, bir tane gsstore var ve inanın bakkal dükkanı gibi. Doğru dürüst ürün yok. sitesinden alışveriş yapayım dedim, ona da bin pişman oldum. ürününüz en geç iki iş gününde kargoya verilir diye yazmışlar ama bugün dördüncü gün olmasına rağmen hâlâ "sipariş hazırlanıyor" yazıyor. Kargo takibi yok. hayır, nike ile anlaşmanız var bir de. hiç olmadı verin ürünleri nike satsın arkadaşım. ondan sonra korsan ürüne hayır. adam ne yapsın ki hizmet boktan. yakışmıyor.
Eylül 2002 tarihinde Galatasaray Sportif A.Ş ile yapılan anlaşma sonucu; %99’u kulübümüze ait olmak üzere Galatasaray topluluğu isim haklarını tescil etmek, Galatasaray markası ile üretim yaparak, bütün dünyada GSStore adı altında mağazalar zinciri oluşturmak, cornerler ve yetkili satıcılıklar vermek üzere faaliyete geçirilmiştir.

Mecidiyeköy Kulüp Binası altında 1 mağaza ile hayata geçirilen GSStore zinciri şu anda 10’u kendisine ait olmak üzere toplam 37 mağaza, 2 gezici tır, 1 mobil store, 2 online satış sitesi ile toplam 42 noktada hizmet vermektedir. Ürün gamını ve mağaza sayısını sürekli geliştirerek büyümesine devam eden Galatasaray Mağazacılık ve Perakendecilik A.Ş. Avrupa’da lisanslı spor ürün perakendeciliği konusunda ilk beşe girmeyi hedeflemektedir.

Taraftarımızla Galatasaray markası arasında bir köprü olarak, en yaygın ve en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyen Galatasaray Mağazacılık ve Perakendecilik A.Ş., kurulduğu ilk günden bu yana belirlediği yolda; sürekli kendini yenileyerek ve Dünya Markası olmanın bilinci içerisinde hızla büyümesine devam edecektir.
fenerium değildir.
sırf populer kultur ıcın adının sonuna store eklemıstır yoksa taraftarı turkce olsa gıdıp almaz store olacak elıt, avrupalı ya bır dıgerıde fenerıum! turkceye sahıp cıkalım.
bir app store değildir.
dansöz kıyafeti satılan mekan.

Zorunlu edit: yüzyılın eksisini yedim lan. Gassraylı olmayanlar yardırın la.
Fenerium ile sahibi aynı kişidir.
fenerium'u türkçe kelime sanan andavalların bok atmaya çalıştığı güzide kulubümün resmi satış noktası.
geçtiğimiz seneye oranla çok büyük yol kat etmiştir.
Artık ürün çeşitliği fazladıri gündeme uygun ürünleri satışa sunmaktadır ancak en önemlisi artık forma kalmadı cümlesi ile karşılamıyordur. Yeni yönetimin en iyi değişimlerinden birisidir özetle.
sirketimde dikilen inter milan taraftar urunlerini gordukce kalitesi yuzunden aglamak istedigim organizasyondur. arkadasim ben parasinda degilim 130liraya sweat yapin alalim ama kaliteli olsun. bu gs store'un taraftarina verdigi degerle alakali. bir de inter'in verdigi degere bak.
sunu da eklemek gerekir ki kantarelli bu isin basindayken kalite bu seviyedeyse kimse duzeltemez.
izmir Yıl 2006 da 3 tane olup hayıflanırken (#418947)
izmir Yıl 2012 de store sayısı yalnızca 1 idi. 2012 yılının son demlerini geçirdiğimiz şu zamanda 2.ye de kavuştuk. Hatay ilçesinde açıldı.(renkli durağı)
Storelar önce işletmeci firmaya bağlı, 4 milyon nüfuslu kentin potansiyeline bakılacak olursa 2 sayısı artabilir, artmalı.Örneğin Bornova ve karşıyakada da olabilir.
Hatay şubesinden önce tek şube olarak işleyen Alsancaktaki Storedaki kendini beğenmiş işletmeci kadın bu senenin (2012-2013) sezonunun formalarında niye Türk bayrağı yok soruma; bize böyle geldi, alma o zaman diyebilecek kadar da izmir piyasasının ağası görmekteydi kendini. Alsancak'takilerin takıntıdığı alcaksan al almıcaksan bize müşteri çok ukalalığını ve işletmecinin Lazio hazırlık maçından önceki tır mevzusu yüzünden maç günü kepenk indirecek kadar atarlılığını da düşünürsek benim ayaklarım oturduğum semte uzak olmasına rağmen hatay store a gidecek heralde. Alsancak tek seçenek olması yüzünden istemeye istemeye alışveriş yaptığım ya da alışveriş yapmayıp gsstore.org tan sipariş ettiğim zamanlar oldu. Müşteri memnuniyetini, müşteriye karşı sıcak, samimi ve güleryüzlü davranışı zaman zaman unuttuklarına şahit olduğum o işletmeci ve ekibi de önce kendi sonra GS kazancına katkı ve hizmete doğru yoldan sapmadan devam eder ve oradan da gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirim umarım.
ve son olarak bol cirolu nice nice Store lara.
yıl olmuş 2012, hala adam gibi bir şeyin satılmadığı dükkan. forma dışında alınabilecek bir şey yok açıkçası. fortuna düsseldorf bile daha güzel şeyler satıyor yeminle.