bugün

galatasaray taraftarlari olarak kinadigimiz cirkin saldiri.
turkiye'deki taraftar profilini bu sabotajla bir kez daha gormus bulunmaktayiz.yurdum taraftari delikanlidir.kesinlikle baska takimin bayragini gormeyi kendine yediremez.her yer kendi takiminin rengiyle boyansin ister.basariya ulasmis bir takimin bunu kutlamasi,taraftarinin sevinmesi munkun degildir.buna izin vermek yakismaz baska takim taraftarina.ellere bicak alinir bayrak ipleri kesilmeye calisilir.benzin ve ates alinir yakilmaya calisilir.taraftar profili dedigimiz gibi delikanlidir.agresiftir,tabir-i caize tam bir erkektir.

bu mentalite ile nereye kadar gidilecektir.nerede durulacaktir.diger ulkelerden hic mi ornek alinmayacaktir.sportif anlamda basariya ulasmanin sirri bu mudur ?sorular cogaltilabilir.

elimizde olan sorulari ve opsiyonel olarak cogaltilacak olanlari bu sabotaji yapanlara soruyoruz ? buyursunlar cevap versinler.sonra bir kez daha sabote etsinler.eger hala sabote edecek kapasitedeyseler ulkeyi terketsinler.
erkek gibi bayraga saldiri duzenleyenlerin katkilariyla bayrak indirilmesiyle sonuclanmistir.erkek fenerbahce taraftari egosunu tatmin etmistir.

bu profildeki taraftarlarin soraki asamalarda masturbasyon yaparak kendilerini tatmin etmelerini diliyoruz.

not : yazarin fenerbahce ve galatasaray takimlari ile uzaktan, yakindan alakasi yoktur.
şampiyonluğu hazmedemeyen kıroların yaptığı gereksiz hareket
bükemediğin bileği öpeceksin dedirten sabotaj
boğaz köprüsünü galata köprüsü ile karıştıran veya babasının köprüsü sanan birkaç dallamanın yaptığı hatayı düzeltmek adına yapılmış eylemdir. daha sonra bayrak yeniden asılmışmış.. elbet onu da kesecek bir adam bulunurdur.
aklıma graham souness'i getirmiş olan harekettir...saracoğlunun ortasında galatasaray bayrağı dikmek* kolay değil tabii...
bırakın yapsınlardır efendim.yedirememe durumudur ,gülünçtür * dır...
belki de pek duyarlı gfb insanları boğazın sülüetini bozduğunu düşünerek yakmış olabilir ortaköy cami köprü orda gs bayrağı.
fenerbahçe'yi iyice acınacak duruma düşüren eylemdir...
bu olayı aziz yıldırımın yaptırdığı ya da azmettirdiği konusunda akıllarda şüphe oluşmuyo değil, tam kurtulduk derken herif geri döndü...türk futboluna ve fb'ye geçmiş olsun...
(bkz: nazar etme ne olur çalış seninde olur)
(bkz: fenerbahçe taraftarını anlayabilmek)
(bkz: ağlama be anacım)
(bkz: biz size taraftar olamazsınız demedik ki adam olamazsınız dedik)
(bkz: eziklik)

ayrıca,

(bkz: hala çıkartamadınız)
"laissez faire laissez passer le monde va de lui même"
şampiyon olan rakip takımın sevincini kursağında bırakmak ve gündem değiştirmek adına ikinci kez istifa ederek, 'bu sefer kesin gidiyorum dönmeyeceğim. bana olan düşmanlıkları fenevbahçeye zarar veriyor ben de bunu istemiyorum' diyebilen ağlak ve problemli bir insanın yaptırmış olabileceğini düşündüğüm aptalca eylem...*

(bkz: fenerbahceli olmanin dayanilmaz ezikligi)
akabinde bir otobüs dolusu ultraslan bayrağın asılı oldugu yere giderek fenerbahçe aleyhine tezahuratta bulunarak ,fenerbahçe bayrağı yakmışlardır.ve şanlı galatasaraybayrağı aslanlar gibi boğaz köprüsünde dalgalanmaya devam etmektedir.
ezik insan eylemi..
fener yönetiminin 10 milyon soda ithal etmesinin şart olduğunu gösteren olay
galatasaray ın ve taraftarlarının kendilerini tatmin etmek ve sevinçlerini yaşamak için astıkları ve astıkları yer dolayısı ile fenerbahçe veya herhangi bir takımı kızdırmış ve yapılması gereken bir operasyon sonucu yalan edilmiş bayrak.