bugün

öncelikle, allah rahmet eylesin fakat şehit olarak kabul edilmesi islamiyet'e göre mümkün değildir. allah yolunda mı öldü bu arkadaşımız, yoksa cephede vatanını mı savunuyordu? ikisi de değil.

ülkücüler seri eksi oy verecekler şimdi bana ama fırat çakıroğlu'nun senesi dolmadan akp'yi iktidara kendileri getirdiler. hani şu açılım süreci'ni yapan ve pkk'nın şehirlerde yapılanmasına göz yumduğunu itiraf eden rte'nin partisi.

ister kabul edin ister etmeyin ama fırat çakıroğlu'nu öldüren kampüs teröristlerinin dokunulmazlığı vardı. aman süreç zarar görmesin diyen akp zihniyeti'nin hatalarının bedelini ödedi bu yakışıklı kardeşimiz. beni en çok şaşırtansa devlet bahçeli'nin cenazeye katılmaması olmuştu. bu ülkeyi anlamak zor.
Avlayayım derken avlanmıştır.

Edit: zoruna gitti bazı eziklerin.
devlet bahçeli, ailesi chp'li olduğu için cenazesine katılmamıştır.

şaşırdık mı ? elbette hayır...
Devlete karşı gelmediği güvenlik güçlerine saldırırken vefat etmediği için gereken ilgiyi görmeyen şehit olan genç ülküdaşımızdır.
Dua ile.
Bazılarına göre Sıradan bir faşist elinde satır olan.
https://www.youtube.com/watch?v=B2IFgGlCK98

Bazılarına göre şehit.

Asıl olan genç yaştaki bu çocukların neden öldürmeye teşvik edilfiği iki taraf içinde.
Kürtler tarafından yapılan bir katliam değildir, terör örgütü pkk tarafından yapılan bir kalleşliktir, vatansızlık gösterisidir.
Kürt asıllı bir ailenin kızıyım ülkü ocaklarını yuvası bilen babanın evladıyım kimsenin bu genellemeyi yapma hakkını elinde bulundurmadığını belirtmek istiyorum. "Bu ülke tam 30 yıl aynı mahalleden, farklı cephelerde ölmüş fakir halk çocuklarının cenazelerini kaldırdı. Hiç bitmeyecekmiş gibi görünen bir savaşın her iki cephesinde de daha tazecik çok çocuğun arkasından gözyaşları döküldü. Aynı bayrağın altında, benzer bir tarihin gölgesinde Türk diye Kürt diye Ermeni diye birbirinden ayrıştırıldı. Son 30 yılımız kardeşin kardeşi vurmasıyla geçti. Alnımızda hep kavganın gölgesi durdu, dağlarımızda bitmek bilmeyen şiddetin öfkenin cehennem çiçekleri büyüdü. Ağladık, ağladık, ağladık, ağladıkça acılarımızı içimize akıttık ve ağladıkça o bozkırları bir türlü yeşertemedik, ağladıkça güneşi tutamadık. işte bu kavganın iki tarafına düşen gencecik çocuklarımızın sadece geleceklerini değil, hayatlarını da çaldık. işin en fenası yıllar boyu süren bu acıya doğru düzgün bir isim bile bulamadık. Bunları size hatırlatma sebebim; kimilerinin bütün bu yaşananları kenara itip, unutup sanki yokmuş, yaşanmamış çok daha önemlisi bir daha yaşanmayacak hoyratlığında davranması."
Bugün mahkemesi görülen ve Olcay kılavuzun duruşmaya alınmadığı bunun akabinde bozkurtların intikam için kapıda beklediği pkklı picler tarafından şehit düşürülen ülkücü bir fidan dır. Reistir.
(bkz: uçmaklarda uç Fırat ım)
şuan da toprağın altında olan türkçü ve islamcı insan.

etme bulma dünyası diye boşuna dememişler...
kızıl ordu marşını fon olarak kullanıp doğu türkistan şiiri okumuş kişi (bkz: ironi)
(bkz: su testisinin popüler kırılma mekanı olark su yolu)
Bir Kürt olarak ölümüne çok üzüldüğüm yiğit delikanlı..

Niye vurdunuz olum bu aslan gibi çocuğu! Erkeklik miydi yaptığınız!!

Bende Kürdüm. Ama asla sizin gibi kötü ve art niyetli olmadım..

Ulan, allah Fırat'a kıyanların bin belasını versin ne diim.

Fıratla ilgili bir video izlemiştim, babasını öyle bitkin bir hâlde görünce içim parçalanmıştı..

Eğer ege'de okusaydım, hiç kimse yaklaşamazdı sana kardeşim.

Mardinli kardeşin korurdu seni..

Mekânın güzel olsun..
üniversiteleri terör yuvasına çevirmeye çalışan sözüm ona aydın geçinen pkk lı hainler tarafından öldürülmüştür. mekanı cennet olsun.
Şehittir allahın izniyle.
bozkurt.
Ne ülkücüden ne gerilladan şehit mehit olmaz. Ne zaman aydınlanacak bu ülke, zihinlerin karanlığından ne zaman kurtulacak anadolu?
Fırat olur akarız!

görsel
Ölümüne zerre üzülmediğim sikko.
Bir kürt olarak üzülenler varmış.onlar kürtlüğüne sıçayım.onlarca kardeşimiz ölürken biz kalkıp bu sikkonun ölmesine üzülecek değiliz.
Unutmadık seni yiğit kardeşim. Katiller hesap verecek.
ölümüne sebep olanlardan birisi de üniversite yönetimidir. üniversite yönetimi de gerekli cezayı almalıdır.

ölümüne çok üzülmüştüm allah rahmet eylesin.
pkk'lı orospu çocuklarının kıydığı kardeşimiz.yarın da davası devam edecekmiş.
Toprağın altında eteğiyle değil şerefiyle yatan ülküdaşım, kardeşim.
Bin kere açılsın bin kez yazarım bu başlığa.
Allah rahmet eylesin.
Bu devirde böyle sevda mı olur diyenlere en güzel cevaptır (bkz: Şehit Fırat Çakıroğlu).
ne şehidi amk. adam kesmeye giderken kesildi.

pkk dan ne farkı var allah aşkına.

şişirilmiş bir balondur.
ismini nerede görsem nerede duysam içimde bir yerlerin cız ettiği gerçeği. allah şehadetini kabul etsin. mekanı uçmağ olsun.
Ülkücü şizofrenlerin sözde şehidi, Eli kanlı katil adayı.
Geliyor akla gecenin bi yarısı.

Çok koydu gidişin be fırat başkan.

katillerine sahip çıkıyorlar o daha da koyuyor.