bugün

Kuzenim olan kişi. Mekanı cennet olsun.
Şair hakan ilhan kurt'un dediği gibi; "senin daha giyilmemiş bayramlıkların vardı." Kopardılar seni bu hayattan. Mekanın cennet olsun ülküdaşım.
Solcu olsaydı şimdi medya da dahil herkes sürekli hatırlatacaktı. Böyle Yüzsüz işte insanımız. Sağdan olunca görmezden gelirler anca.
ilk duruşması 26 Kasım 09:00'da Bayraklı Adalet Sarayı'nda görülecek şehit kardeşimiz.
haince katledilmiş bir bozkurt. öldürülme videosu ortaya çıkmış. videoda elinde satır sopa pala olan yüzleri kapalı 90-100 tane orospu çocuğu var.

http://superhaber.tv/fira...k-kez-ortaya-cikti-haberi

(bkz: şehitler ölmez vatan bölünmez)
dava felan hikaye, çakallar arasında yalan olmuştur.
şehit falan olmasa bile kızılılların taptığı deniz gezmişten daha onurludur. çok daha şerefli yaşayıp şerefli ölmüştür.
yiğit çocuktu .allah cc rahmet eylesin .vatan hainlerine karşı durmuştur ,bizler yeryüzünde allah ın şahitleriyiz .inşallah şehittir .
Unutmadık Fırat. Allah'im seni ve bakide kalanlarıni hep korusun, gözetlesin. Sana kiyanlar layigini bulsun.. ve bu suursuzca kavgalar catismalar bitsin artik. Cozmek istenilen olay çözüldü mu yani bu sekilde? Fırat öldü gitti çocuk. Ne yapilabilirdi tum bunlarin olmamasi icin onu dusunmek gerekiyor.

Dipnot: medyanin cirkefligi mide bulandirici seviyede. Solcu yahut sagci, insan oldu insan cani yandi. Firat kardes Sagci oldugu icin hatırasına saygi duymayan medya, umarim cezani bulursun en tez vakitte.
organize suç ve çeteleşme gibi suçlardan yargılanması gereken kişilik. eline satır alıp okul kantini basan şahsiyet. o satır dönüp kendisini kesince mağdurmuş gibi gösterilen zaat. tam olarak su testisi su yolunda kırılır sözüne uygundur hayatı.
ulan bu solculardan iyice tiksindim ha. hamam böceği görmüş gibi oluyorum. vicdansız namussuzlar.

bir can.
bugün izmir 2. ağır ceza mahkemesinde başlayan yargılamada, izmir ve türkiye'nin değişik yörelerinden gelen iki yüzden fazla avukat meslektaşımın adalete kavuşmak için mücadelesini sürdürdüğü genç yürektir.

an itibariyle mahkeme salonunda okunan iddianamenin ardından oturuma ara verilmiş ise de herkesin aklında tek bir husus yerleşmiş...
akademisyeninden, gazetecisine, kopuğundan, öğrencisine kadar nasıl kara listeye alınabilir bir kişi? bir genç insan nasıl bu kadar hedef gösterilebilir? Herşey, fotoğraflar ve video görüntüleri ile sabit. Ve nasıl bu hale gelmiş Ege'nin göz bebeği cumhuriyet kazanımlarımızdan olan EGE ÜNiVERSiTESi. Rektörlük, Dekanlık , idare işte bu davada onların ifadelerinin alınması lazım arkadaş!
yılanın başını ezmeden zehri yok edebilir misin? okulu terör yuvasına çevirdiklerini bu sözlükte bile senelerdir yazıp duruyoruz.

fırat yılmaz çakıroğlu, hakkını savunanlar da seni unutmayacaklar.
Dağlar kadar acımız var,
Dayanacak gücümüz var.
Sahipsiz sanman fırat'ı,
Alınacak öcümüz var...

Değil unutanın, acısı hafifleyenin kanı kurusun.
Yasin börü veya berkin elvan hepsi acimiz olmasın böyle şeyler ölmesin bu vatanın gençleri.

(bkz: ne olursa olsun barış mümkün)
Aynen hocam su testisi su yolunda kirildi. aynen pkkli yazar aynen elindeki sopa kiz kavgasi icindi aaaynnnen. http://youtu.be/YLCqFyYRxqk
Kinimizi diri tutacağız. unutursak gök girsin kızıl çıksın.
keşke berkin elvan kadar konuşulsaydın be reis...
insan ölüye sevinmez.kürdüm.
Seni çok incittiler,aleyhinde yazdılar çizdiler, ve şerefsizler şerefli bir toprağın üstünde yasalarla gezdiler, seni vuranlara göz yumanlar hukuku çiğneyip kanun yapanlar,seni şehit edenlere davul zurna çaldırdılar,sen tasalanma yemin olsun sana adın benim adımdır, namusun namusumdur, şerefin şerefimdir,yemin olsun sana gün olur an gelir bu hesap sorulacak, vatansızların, ihanet çetelerinin kellesi Türk'ün imanlı kılıcı üstünde sallanacak. Yemin olsun şehidim kanın yerde kalmayacak!

ANDOLSUN!
anarşistlerin pkk ve türevlerinin katlettiği yiğit unutmayın diğer partiye mensup insanlar ülkücüler olmazsa sizler ve çocuklarınız bu kadar rahat okuyamaz bu kürt taşeronlar okullarda düzen bırakmaz örnek ankara üniversitesi.
rahat uyu bozkurdum.
genç yaşında ölen ülkücü, dersine bakıp siyasi olaylardan uzak durması ve piyon olmaması gerekirdi.
hiçbir ölüm dünyayı daha yaşanası bir yer yapmaz.

hele de gençler hayatının baharında "ideoloji" denen safsata yüzünden yok yere yitip gidiyorsa o dünyada yaşanan hayatın bir anlamı, bir tadı kalmaz.

nice fıratlar, nice berkinler yetişir yetişmesine de aslolan onları ölüme göndermek yerine hayatta tutmayı, yaşatmayı başarmaktır.
saçma bir oyunda ölen genç. diğer gençler gibi. lütfen saçmalayın vatanseverlik vs diye. bunların hiçbirinin bunla alakası. dönen oyunun sadece basit bir birey ölümü.
mekanın cennet olsun başkan.

çok şey geliyor da akla yazıya söze dökemiyorum.