bugün

uludağsözlükte olduğunun farkında olmayan tiptir.
kızdır kız.
politika ile ilgili başlıkların açılmasını da eleştiren tiptir ayrıca seovi olma ihtimali yüksektir.
ayrı bir tiptir. yazarların belkide yüzde 90 oranında erkek olduğu bir yerde futbol konuşulmasını yadırgamak, "ekmek yoksa pasta yesinler" demek ile aynı şeydir.
ekonomi ya da siyaset forumlarina gitsin yazaridir.
alışması gereken tiptir. olmaz böyle.
erkektir erkek hem de futbol hakkında başlık açıp altında saçmalayanların çoğundan daha fazla sevmektedir futbolu...

ulan cm'de pardon siz fm çocuğusunuz; iki sene şampiyon olunca kendinizi futbol otoritesi olarak görüyorsunuz!

hadi onu da geçtim; çoğunuzun tartışması '6saray', 'ezikbahçe', '8taş', 'ezik kulübün ezik taraftarı' diye başlıyor... ulan daha nasıl konuşacağınızı bilmiyorsunuz üstüne üstlük bir de futbol konuşacağım diyorsunuz!

espri yapacağım diye galatasaraylı sabri'ye, fenerbahçeli guiza'ya hakarete varan kelimelerle saldırmalar...

futbol hakkında yazılsın yazılmasına ama ağızdan salyalar akmasın yazarken, ki biz de okurken midemiz bulanmasın...
saçmadır. evet bu tip saçmadır, yanlış tanım yapmadım.

rusya ligindeki her maçın başlığını açan, maç başlıklarıyla elinden geldiğince haşır neşir olan bir insan olarak yemin ederim alınıyorum, üzülüyorum. sen rusya liginin 5. haftasında vladivostok'ta çamur içinde oynanan ve iddiasız iki takımı karşı karşıya getiren maçın başlığıyla bir şey yapmayacak olabilirsin. ama ben paylaşıyorum yine de, en nihayetinde paylaşım bu. kimsenin işine yaramayabilir. ama sözlük değil miydi burası? eğlenmek, öğrenmek? ne sakınca vardır açıklar mısın? zaten kimse de ilgilenmediği için başlık anında beşinci onuncu sayfaya geriliyor. belki elemanın tekine lazım olur ilerde, önemli bir şey için oraya bakması gerekecektir; görür sevinir garibim. önemli maçlardaysa, sol çerçevede maç başlıklarının uçuşması arkadaşlığı pekiştirir; heyecanı artırır.

ki sözlükte öyle bir durum yok. türk takımları dışında, şampiyonlar ligi finaline bile toplasan 20 entry yazmıyorlar günde.