bugün

benimdir. kisi daha aksiyonlu spor dallarini sevdigi icin futbolla ilgilenme geregi duymaz. farkli alanlara yonelir. ornegin; wingsuit, basejump, skydiving, dagcilik, parkour, araba yarislari , motor yarislari , gibi... ayrica erkeklik futbolla ilgilenip ilgilenmemesine gore degerlenmez. kendini hetero sanan gizli ibneden daha kaliteli birey oldugunu soylemeliyim..
Aranılan erkektir.
ilgilenmese de bugün beşiktaşkımızın şampiyonluğunu kutlaması gereken erkektir.

siyah ulann
beyaz ulann
şampiyon ulann
beşiktaşk ulannnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!11111
popüler kültürün getirdiği olaylardan biride futbol takımı tutma olayıdır.
futbol eğlence ve spor maksadıyla oynana bilecek bir spor.
ama büyük bir tutkuyla bir takım tutup desteklemek ve bunu hayatın bir parçası haline getirmek bir sorun.
zira futbolcu ve takım kurucuları futbol a para için girmişlerdir. taraftarlarda takımlardan birini tutup destekleyen kimselerdir. yani olay sadece bundan ibaret. daha fazla cinsiyet veya kişiliğe bağlamayın. lütfen.

(bkz: futbol ile ilgilenmeyen insanlar) (bkz: popüler kültür)
erkekliğin yüz karasıdır. evet.
Erkek mi ?
ılıktır net.
ben.

oynamayı da hiç becerememişimdir.

enteresan.
Hayatında bir şeyler eksik kalmış erkektir. ya da doğuştan bir yerleri eksiktir.
Voleybol, buz hokeyi, basketbol, atletizm gibi sporlara ilgi duyan bir erkektir belkide. Yada hiçbir sporla ilgilenmiyordur. Tabi sonuçta kendi fikri olduğundan dolayı sorgulamak kimseye düşmez.
Vurdurmuyordur.
Vur-du-ru-yor-dur.
Açık ve net.
spor dalı olarak ilgilenmemesinin sebebi yetenek olmayışıdır.

takımların ne haltlar yediğiyle ilgilenmiyor ise daha güzel uğraşlar bulmuştur, onun varlığından bihaber olan takımın ne yapıp ettiğiyle ilgilenmez bunun için sevinip üzülmez.
en doğrusunu yapıyordur. futbol kadar gereksiz bir şey yok.
şahsımdır. hobi olarak başka şeylerle ilgileniyorum. her erkek sporla ilgilenecek diye bir şey yok.
futbolsuz hayat dusleyemiyorum. nasil erkek lan bu.
Basketbolla daha ilgilidir.

Aaa ayni ben.
(bkz: ben)
Arjantin fransayı izledim bugün ve bıraktım. Hep Messi'nin yüzünden oldu bu. Biz sana güvenmiştik oğlum!!!
benimdir o. dibimi dövdürmüyorum, daşşakta tokuşturmuyoruz. sevmek zorunda değil ki kimse ?
muhabbetini de, oynamasını da, izlemesini de sevmem. nefret ederim.
Yaz, alpertunna.
Ulan bugunki macları izlemeyerek çok şy kaçırmış ılıklasmış limonatalardır ben bugün maçları hop oturup hop kalkarak izledim ne maçlardı ulan.
Lise son sınıfta ,tek muhabbeti iddia muhabbeti olan sınıf tayfası yüzünden futboldan soğudum ,tabi Aziz Yıldırım’ında baya bir etkisi oldu , ha güzel bir maça denk gelirsem asla kanal değiştirmem ,güncel kadroları hala takip ederim ,ligin ilk 4 ünü bilirim ,Fenerbahçe şampiyon olamadığında o günüm buruk geçer ,bunun daha ötesi şu an için yok .Tabi ilerde ne olur bilemem şu an da ilgi alanım başka şeylere kaymış durumda sadece.
Sayıları çoğalmıştır. Babama hediye alacağım çevremde bir tane erkek halı saha ayakkabısı tavsiyesinde bulunamadı.