bugün

konuştuğu, üstünde eğreti durandır.konuşmasa daha iyidir. itici oluyor.
izlenimlerime göre futbol hakkında bilgisi çok fazla olan kız modelidir. bir kız futboldan hoşlanıyorsa sonuna kadar takip eder, ortası olmaz ama erkekler de ise durum çeşitlilik gösterir.
bağıra basılasıdır.
tek cümle ile son derece itici bir kızdır.

futbol kadınlara özgü bir şey olsaydı, futbolu kadınlar icat ederdi.

kadın dediğin ya da kız dediğin her neyse zarif olmalı, asaletli olmalı, naif olmalıdır. gidip stadyumda erkekler gibi bağıran, rakip taraftara el hareketi çeken, " nasılda koyduk amaaaa" gibi laflar söylen kız itici kızdır.

belki futbolla kendi istediği doğrultusunda ilgilenebilir ama ne bileyim yok futbol oynayan, fanatiklik yapan, erkek gibi "laylaylay ooo bilmem ne" gibi tezahürat yapan kız karakter olarak söylüyorum çirkin kızdır.

şimdi bu yazımdan " aaaa geri kafalı, yobaz işte ne olacak, futbolla ilgilenmek için illa xy kromozomları olması gerekmiyor" sonucu çıkaran kızlar salağın önde gidenidir. yahu bir erkek sizinle makyaj malzemeleri hakkında konuşsa ya da " aa ojelerin çok güzel olmuş şu rengi de denesene ya da geçen gün bir kadın ayakkabısı gördüm sana çok yakışır" gibisinden bir erkek sizinle muhabbet etse onu tam anlamıyla bir erkek olarak görür müsünüz?

erkekler erkekleri bağlayan konularla ilgilenmeli, kızlar kızları bağlayan konularla ilgilenmeli. bu kadar laftan sonrada hala gerici diyen tipin ben taaa kafasına... * *
sadece izlemelidir, muhabbetini yapmamalı.
Ya rüyadır ya da futbol spikeridir.
futbolu seviyordur. erkeklere itici görünmesi de futbol sevgisine ket vurmayı engellemez. yasa dışı bi iş değildir sonuçta. * *
insanların ilgi alanlarını, tercihlerini yargılayabileceklerini düşünenlerin atıp tuttuğu bir başlık daha.
futbolu, küfrü, sigarayı kıskanıyorlar mıdır nedir, bilemiyorum.
erkek arkadaşı olmayan kızdır.

olmayan derken; hiç olmayan.
anormal bir kızdır .
anlayıpta konuşuyorsa candır ama sadece konuşmak için konuşuyorsa uzak durulmalıdır.
beş on yıl önce söylense garipsenecek durumdur. fakat şu sıralar yadırganmaz gayet normal olan durumdur.
rol kesiyordur. kızlar futboldan anlamaz da hoşlanmaz da. test ettim onayladım.
bizim sınıfta olan kız. her sabah spor gazetesiyle geliyor. allah belasını versin.
uzun yıllardır süregelen: "erkekler futbol ile ilgili kızları beğenir" safsatasının peşinden giden, çukura düşmek üzere olan kız. erkekler böylelerini beğenir ama hangi erkekler?

gerçi eskisi kadar kolpadan futbola ilgi duyan kız kalmadı ama gerçekte bile o kadar ilgili olmaları çok yavan.. yok, numaradan ilgi gözüküyorlarsa, çok daha feci. ekseriyetle, bu tip kadınların üslupları da hayli bozuktur. "amına koyayım" kalıbını doyasıya kullanırlar. aklı sıra, "erkeğe yakınım", "ben klişelere gelemem!" havası sezdirmeye çalışıyor. doğru, klişelere gelemiyorsun, ama bildiğin çapsızsın.. seninle ancak sen gibi çapsızlar sevgili, eş olur "amına koyayım."
futbol konuşan kız candır. fifa oynayan kız eğlenilecek, pes oynayan kız ise evlenilecek kızdır.
ister boyu 1.50 olsun ister sürekli tayt giysin önemli değil.

kendisine talip olabilirim.

not:boyum 1.88
batigol ü beğenmez ise 2. sıraya ismim yazılabilir. saygılar sevgiler. boyum kafamla birlikte 1.76.
Az önce itici bir kaşar olduğumu öğrendim. Vah vah. Beni derinden yaraladı bu durum.
Mide bulandırır. Resmen futboldan soğur insan. Evet.
Hiç çekilmezler dediğim hedecik.

Pır fenna. Vişş.
erkek fatmadır , mide bulandırır.
yaklaşmayın...
Çok zor olmuyor kardeşim. Açıyoruz herkes gibi izliyoruz sonrasında da gerekirse yorumumuzu yapıyoruz.

Bize Hepsi direkt ofsayt nedir biliyo musun? Diye sorar. Ama kimse ofsayt kuralı neden vardır diye sormaz. Kendi de bilmiyor çünkü.