bugün

testere ile kendimi kesmekten dolayı birinciliği sürekli kaptırdığım oyun.
O samuray kilicini nasil kullanacagimi bilmedigim oyun. Biri aydinlatirsa sevinirim hep kendimi kesiyorum :(
Bunu bilmeden etmeden direkt ikincisine daldım ve pro oldum gayet zevkli wormsun yarış şeklinde olanı diyebiliriz. Burda nikini yazan herkese istek yolladım bakalım ne kadar iyisiniz.

(bkz: Fun run 2)
Bu oyun Arkadaşlarla oynanabilecek en iyi oyundur. Kısaca 4 kişiyle online olarak oynanır. Surekli koşan hayvanlardan rakiplerinizi füze, kutudan çıkan yumruk, kurt kapanı, şimsek gibi yeteneklerle gecmeye çalışmaktır.

Bilmeyen varsa denemelidir, direk başkalarıyla da oynanabilir arkadaş sart degildir.
kullanıcı adım: cileklipuding

hadi yarışalım.
Benim yeni keşfettiğim ancak uzun zamandır var olan aşırı güzel oyun. Özellikle arkadaş grubuyla oynadığınızda çok daha fazla keyif alabilirsiniz.
ikincisini uzun bir süre severek oynadığım oyun. Oyun partnerleri yanınızdayken daha hırslı.
geleni geçeni kesip biçtiğim, mıknatısla birisi beni çekince '' çekme o garıyın amına goyim çekme'' diye hönkürdüğüm oyun. funrun3 oynuyorum seviyem ise şimdilik gold 3. diamondlarla aynı yarışa düştüğümde zencilerin arasına alınmış sarışın güzel kıza yapılan gangbangi bana yapacaklar hissi oluşturan efsanevi oyun. bu gece sürekli bağlantı hatası verse de seviyorum.
nick: sözlük nicki ile aynı. ekleyin. yeneyim.
buraya kadar okudunuz bari bir şarkı dinleyin öyle gidin; https://www.youtube.com/watch?v=EIrKMLa8z4U

bu entryden 4 ay sonra elit oldum. azimli adamım vesselam. hala oynuyoruz efendim. sıkılmadık vesselam.