bugün

Aldatılan kız kaşar diye bağırırken mertin üstünde çok beğendiği geceliği gösterip bunuda üstümde çok beğenirdin demesi, ayrıca adı geçen mert arkadaşımızın bu kadar eşyayı bir ev ziyaretinde getirmeyecek olması. benim aklımı biraz karıştırdı kendi kendime sordum hangisi kaşar değil ki ? Mertde bu acıyı bir daha unutmaz sanırım neyse artık kader bu mertçim yapcak bişey yok, ne demişler kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek..
Meğerse fotoğraf makinasının içinde mert'in o geceliği giydiği fotoğrafları varmış. böylece geceliğin sırrı ortaya çıktı.

http://www.haberturk.com/...S%C4%B0NT%C4%B0KAMMMM.jpg
özel hayata saygısı olmayan bi tilkinin kuyruk acısı videosu.
rezilliğin diz boyu olduğu videoda bu kızın merti'i tehdit ettiği konulara yaklaşımı ve bakışları ve giydiği kılığı kıyafeti, kendinin çok da tulum peyniri olmadığını göstermekte.
*
izlenen videodan sonraki yorumum şüphesiz ki budur;

dijital fotoğraf makinesi: 1000 ytl
imzalı futbol topu: 750 ytl

begüm ve fulya'ya çakmak;

(bkz: paha biçilemez)
40 saattir sol frame den hiç inmemiş. günün en beğenilen entrylerinin yarısı bu başlık altında.
açtım baktım, kız taş tamam hoş, gündemi bu kadar meşgul edemeyeceği aşikar bir olay.
Kadına inanan, kendini aldatır. inanmayan da kadını aldatır. (bkz: çin atasözü)
bir kadına bağlanmak diğerlerini aldatmaktır. (bkz: descartes)
iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır. * * * *
milli takımdan imzalı futbol topunu nasıl olurda unutur dediğim mal mertin başrolde oynadığı video.
popülerliği facebookta tavan yapan vidyodur.dikkatli bakılırsa mert in johnny deep e benzediği görülüyor, ben kıllandım açıkçası. pekte yurdum gencine benzemiyor fotoğrafın kalitesi, kıyafetler, duruş vs...
fulya isimli hanım kızımızın ; dişler beyaz, göğüsler küçük, basenler büyük diksiyon düzgün, yüksek kalitede hd çekim yapmış 10 üstünden 9 veriyorum.

eklemeden edemiciğim ;

http://www.facebook.com/s...ulya+timur&init=quick

adresinde görüldüğü üzere, kısa sürede fulya timur fanları oluşmuş. sayılar binlerce, yaşasın abaza hareketin neferleri.
"gittigidiyor.com" reklam girişimidir*
ulan yavrum,madem bunlar 2 aydır çıkıyodu niye bu zamana kadar bekledin, ulan salak oğlum, madem bi bok yicektin ne diye pılını pırtını bu kaşarın evinde unuttun diye bağırarak bende bu iki yaratığın üzerine saldırma isteği uyandıran olay. ki doğruluğuna da zerre kadar inanmıyorum, yine de saldıriyim ben memleket iki embesilden kurtulur.
noluyor lan dedim önce, sonra önce videoyu ardından bir başka videoyu izledim ki tipimi sikeyim sırf bu yüzden.

bir kız var, kapak olsun diyor.

bir erkek var, akıllı ol diyor sigara yakıyor.

lan madem bu kadar denyosunuz, ne diye insanların vermesi gereken tepkileri taklit ediyorsunuz. üstünüze yakışan şeyler giyip devam etsenize sömürmeye. bir de tartışma başlamış haklı/haksız diye, biri gençliğe hitabe den alıntı yapmış falan noluyor amına koyim ya?

edit: bu arada çok pis arakmış video. sanırım o kadar denyo değillermiş bu arkadaşlar. olsun ben yine de tipimi sikeyim.
hepsi hikaye, hepsi yalan.
viral marketing in kötü bir örneği. atlayan sazan çok olmuş gerçi, ama abazanlıktır, olur öyle. gerçi milliyet ve sabah'ta da varmış epey sazan/abazan
mert'in de bir vidyoyla karşılık verdiği (bkz: http://www.facebook.com/v...=105837953993&ref=nff)reklam kokan hareketler..
(bkz: trash talk)
video an itibariyle flash tv haber bülteninde gösterilmektedir. alttan da ferhat abimin begümü çalmakta ki tam olmuş.
edit: vay amına koyayım star tv ana haber bülteni de el attı olaya. sokak röportajlarıyla da zenginleştirilmiş.
ulan paso gerizekalı, aptal, salak, kaşar gibi kelimelerin olduğu vidyo bu. asıl mevzu şu en azından benim anladığım; begüm ile mert fulya yı yollamıilar hayatlarından kızımız buna üzülmüş. kızım niye üzülüyorsun ki?
hayat boş... her aldatanla sen böyle uğraşacaksan...
olmayan intikamdır. 2 gündür türk basınını ve internet ortamını meşgul etmektedir. gittigidiyor sitesinin hiç para harcamadan reklamının yapılmasını sağlamıştır.

kaynak: http://www.habercrombie.c...26/turk-basini-ters-kose/
amerikalı popartçı andy warhol'un dediği üzere "bir gün herkesin 15 dakikalığına da olsa meşhur olacağı" ifadesini bir kez daha teyid etmiş "intikam"dır.
(bkz: hem yazdım hem oynadım)
düpedüz reklam.. bu nasıl bir aile yaşantısıdır anlayamadım! ben çıkıp
"bu geceliği üstümde görmekten çok hoşlanırdın"
diyeceğim; babam ve kardeşim de erkeğim diye ortalıkta gezecek. insanlarda artık bırak gurur ve haysiyeti akıl bile kalmamış.. yazık!
gülüp geçmeyi öğrenememiş, bazı şeyler üstüne gereksiz kafa yoran insanları ,ters köşe etmiş reklamdır. hadisene paylaşalım feysbuka koyalım atalım yayalım üzerinde kafa yoralım geyiğindekilere epey bir güldüm. kimi fulyanın gögüs ölçülerini , kimi mert'in pipi boyunu kimi begümün kalça boyunu merak etmiş. en matrağı kameranın ucuza gittiğine üzülenler. bunlar kelepir mal gitti diye heba olmuşlar. fulya denen spastikimsi konuşma tarzını kendine benzetenlerin, mert benim ,fulyanın tokmakçısı ahanda burda diyenlerin ,reklam olduğu anlaşılınca yüzlerinin aldığı ifadeyi merak eder oldum.

biz hayatımızı feysbuklarda deşifre etmeye devam edersek, her genç kızımızın havada , karada, denizde çekilmiş fotoğrafları saat başı feysbuk sayfasında güncellenirse bu tür videoların yayılma ve reklamın amacına ulaşma hızı yükselir kanatindeyim. feysbuk çıkalı beri mailimi açmaya korkar oldum , her gün 10-15 kişi benimle ipe sapa gelmez videolar paylaşmakta ve hiç birini merak etmemekteyim. üstünde fazla kafa yorulmaya değmeyecek bir videodur ve intikam(?)dır.
facebook'ta dolaşan videosu an itibariyle profil sayfalarından silinmiş ve bulunmayan paylaşılan öğe konumuna gelmiş olan,sözlükte türlü başlıklar açılmasına sebebiyet veren buram buram reklam kokan hareketler bunlar denilesi,sözde intikam videosudur.
(bkz: grup yapsınlar herkes mutlu olsun)